Glock 17 Gen5 FR Coyote

Glock a spol.


Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#1 » sob 17. dub 2021, 12:24

Novinka na trhu, původně pro francouzskou armádu. Na fotce vypadá dost dobře.
Je osazen luminiscenčními mířidly a záslepkou pažby s očkem. Jinak asi standartní gen 5.
Co si o něm myslíte?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#2 » sob 17. dub 2021, 13:33

Jestli jsou to origo glock lumi miridla, tak to je blbe. Jsou znatelne mene kontrastni, nez obycejne. Ocko v pazbicce fajn, funguje jako vypln, takze se pri prebijeni neseka zasobnik. Barva spodku pridava asi 10% na presnosti a 5% na rychlosti strely. Takze super. Je to nekde na urovni limitky kladiva v Baumaxu.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#3 » sob 17. dub 2021, 14:02

Jedná se o civilní verzi zbraně pro francouzskou armádu. Mimo jinou povrchovou úpravu, pokud vůbec a jiné tolerance nábojové komory je to kousek hlavně pro fanoušky značky a sběratele. Určena je pouze pro evropský trh. Obsah balení je vidět na spodním obrázku.

Obrázek
Obrázek
https://www.thefirearmblog.com/blog/202 ... an-market/



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#4 » sob 17. dub 2021, 15:54

Mohu s zeptat, co konkrétně znamenají ty "jiné tolerance nábojové komory"? 9 mm Luger má jiný rozměr ve voj.provedení a jiný pro civil. použití? Glock je známý celkem těsnou náboj.komorou, tak třeba, když bude komora volnější nebyl by problém s přebíjeným střelivem.Nemyslím to ironicky, jenom se ptám, pistole Glock mám rád a tento model je trochu jiný než běžná produkce značky. Proto mě to zaujalo.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#5 » sob 17. dub 2021, 20:55

Řešíš veličiny které neexistují. (hrubě řečeno které ještě nikoho nenapadlo řešit. Velmi hrubě řečeno pi*oviny).
Věnuj energii na jiné veličiny v životě (pistolí).

Jestli se ti to líbí, tak si to kup. Také dobrá volba. Bude to střílet jako glock. Nic víc.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#6 » sob 17. dub 2021, 21:06

Mne sa paci. Chystam sa menit cen.4 za gen.5 a toto je horuci kandidat. Teda ak bude na Slovensku dostupny.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#7 » sob 17. dub 2021, 21:06

Ptá se na to, co bylo vyřčeno, proč s ním kvůli tomu mluvíš tímto tónem???

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#8 » sob 17. dub 2021, 21:21

Pokud se někomu tato kombinace barev líbí, proč ne, navíc je to tak nějak mezi Glocky rarita.

Nechci se přít, nevím samozřejmě co vše je jiné u vojenských verzí pro Francouzkou armádu, případně jaké další požadavky jsou při konstrukci zohledněny... ale čekal bych že změna v nábojové komoře tam bude, třeba už jen proto, že vojenská munice má vyšší tlaky. U Siga M17 jsem četl, že jsou konstruovány na novou vojenskou munici (M1152,M1153) a s tou šlapou, kdežto civilní P320 musí žrát vše a vůle v komoře jsou větší. Glocky co jsem potkal měly komoru volnou (nábojnice více či méně podfukovaly) a žraly všechno. Ne jako třeba služební Sig P6.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#9 » ned 18. dub 2021, 07:12

Ryft, proste to ber tak, ze tu letec placl neco, co nema potvrzene. Takze klidek, nic se nedeje, ber to jako prebarvenou g17.



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#10 » ned 18. dub 2021, 08:43

Ok, díky za odpovědi. Jak bude na krámě (prý začátkem května), jdu do toho. Až vyzkouším podám zprávu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 12 hostů