Glock Performance SA spoust

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#16 » stř 22. bře 2023, 00:45

A kvuli tohodle hejtu sis udelal novej profil? Slusny... ocividne jeste z tebe ani ty aktivni zalohy neudelaly chlapa. Akorat jeste by to chtelo zmenit stylistiku a oblibene vyrazy, kdyz uz to chces psat anonymne :-D. Priste muzes zverejnit seznam itar veci, co jsem sehnal kdysi tobe kdyz uz jsme u toho bonzovani :-D.
Jsem myslel, ze exmajitele uspesne prazske firmy jsou nad veci a ne ze nonstop smirujou nejaky plebs z Ostravy na tajnaka... ted abych se bal jit do vany...



meconium
Příspěvky: 40

Příspěvek#17 » stř 22. bře 2023, 09:22

MRBLUE píše:Dnes si idem pre GPT. Presne to ma napadlo, dat 2,5 kg stojinu v kombinacii s 4 lb bicia pruzina.

už jsi to zkoušel?



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#18 » stř 22. bře 2023, 09:41

Spust mam, len som sa k tomu este nedostal. Ratam ze dnes to poprehadzujem a cez vikend vyskusam. Dam potom nejaku referenciu. Tiez uvidim ci necham spust co tam dava Glock alebo tam dam od RR Arms



zhrd
Příspěvky: 13

Příspěvek#19 » stř 22. bře 2023, 18:19

Mám na svém Glocku 19 gen 5 spoušť APEX (včetně stojiny). Má význam pořizovat si GPT? Děkuji za odpověď.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#20 » stř 22. bře 2023, 18:52

Teraz som sa s tym hral. Pre porovnanie mam spustak v G17 gen.5:
spust RR Arms
stojinu Ghost Ultimate 3,5 lb.
biciu pruzinu 4 lb. a pruzinku blokatora od EET
vylestene tiahlo a blokator udernika origo G
pruzinku v domceku som nedal zo sady EET ale som nechal original G

Nahodil som sadu GPT s 2kg stojinou G co je v sade a nechal som zaver tak ako bol. Kontrola vystrelu zla. Nahodil som original Glock biciu pruzinu a stojinu 2,5 kg od G. Trocha lepsie ale nebolo to ono. Ta spust GPT mi nesedi, pripomina mi tvarom a polohou vpredu spust na SIG P226. Prehodil som spust od RR Arms ale ta bola zasa moc vzadu a pri resete nesla dopredu natolko aby vyliezol jazycek. V podstate ako horsia spust na 1911 ale bez poistky.
U mna sklamanie.
Nahodil som povodnu zostavu a GPT poslem za nejaku polovicnu cenu do sveta.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#21 » stř 22. bře 2023, 20:27

meconium
Neda sa ti odpisat na spravu, si na fore blokovany.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#22 » pát 24. bře 2023, 11:26

Ladit cisty SA spoustak stojinou s nesmyslnym uhlem prilis pozvolna klesajicim (ze to je shit kvalita skoda mluvit) a z krasneho kratkeho SA breaku udelat natazeny rolling break kilometrovy je ciry nesmysl.
Pointa je mit kratky bod odpalu, ne ho natahnout do nesmyslu a s tim i reset. A cpat tam ultralehke bici, kdyz tomu nevadi ani tezke, jelikoz otocny sear je imunni proti vyssimu tahu uderniku je taky nesmysl, jelikoz silnejsi = vyssi spolehlivost odpalu. No a korunovat to jazyckem od vyrobce nefunkcnich airsoft dilu je zlaty hreb. Kdybych chtel napsat parodii, jak to neladit, tak takhle dobre bych to nevymyslel :-D.

Kazdopadne dle vyse zminenych zavistivych zidackych recenzi na mou osobu menim nazor, jelikoz uplynulo uz par dni a prohlasuji tedy, ze Glock Performance SA je naprosty kram a milerad to od vsech nespokojenych odborniku a profiku za polovic odkoupim, mam spoustu zidackych kamaradu, co potrebujou nove spouste ale hlavne aby to bylo levne... diky.



Fire_RR
Příspěvky: 3

Příspěvek#23 » pát 24. bře 2023, 13:57

Jeden globální dotaz, jak je na tom ta spoušť se standartním jazyckem, je to takovej odpad jak tu píšete a je nutná výměna? Mám objednáno a čekám na doručení, tak jestli se mám ještě připravit na výdeje za jazýček.

Mkabar:
Můžu mít dotaz, dá se někde cz/sk sehnat ta spoušť (jazýček) co máš ve videu?



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#24 » pát 24. bře 2023, 14:01

MKabar
Asi si zle cital co pisem. Popisal som co mam v G17 nahodene a mne osobne to funguje a vyhovuje. Potom som prehodil spustak GPT tak ako bol zabaleny vratane 2kg stojiny a zaver som nechal v povodnej zostave. Nevyhovovalo.Tak som dal stojinu 2,5 kg a biciu original Glock seriovu striebornu. Nevyhovovalo. Tak som vyskusal vymenit spust od RR ktorau mam rad a mimo mna ju ma aj zopar ludi v mojom okoli a su spokojni a ani tak mi to nesedelo. Riadim sa tym co vyhovuje mne, nie co vyhovuje tebe ci inemu. A povazujem sa za pomerne slusneho a skuseneho strelca a par zbrani mi uz rukami preslo. Cize trocha sa uz viem orientovat ohladne prisposobenia zbrane ci uz na nosenie alebo sport. Tolko k GPT.
Aj napriek tvojmu konfrontacnemu stylu pisania nemam problem ti ten spustak predat, len som ho uz slubil inemu clenovi a dalsi caka v rade. Mozno nesadne ani jemu a posunie ti ho.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#25 » stř 2. srp 2023, 14:53

Trochu to oživím s dotazem.
Mám GPT na G19X a kolega si ho dal do G19 gen 5.
Když mačkám já na 19X velmi lehký začátek jasná zeď, pevnější chod, výstřel bez propadu, pouštím do reset, reset tvrdý jasný a jako by mi pružina vytlačila spoušť dopředu, jako by kopnutí, a pak znovu lehce namáčknu zeď. U kolegy první fáze trošičku tužší, méně jasnější (tvrdší) zeď, méně tvrdší chod, výstřel, mírný propad, povolování do resetu zeď méně jasná a spoušť zůstává na místě bez kopnutí.
Trochu mne překvapil ten rozdíl, oba máme spouště od stejného prodejce, stejný typ, ale ten rozdílný chod mne překvapil. Chtěl jsem se zeptat, jak to máte Vy, jestli jste porovnávali GPT s někým. Jinak i tak je to posun vůči sériové, ale kolegův chod se mi zamlouvá více. Nemáte tip co by mohlo být jinak? Ještě to dnes zkusím vytáhnout a trochu víc promazat, ale neřekl bych že je to tímto.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#26 » čtv 3. srp 2023, 06:22

Jen doplním, včera jsem vše rozebral, vyčistil, namazal a stále stejný efekt, reset výraznější cvaknutí a "vykopnutí" spouště vpřed. Následné namáčknutí je velmi rychlé a zeď jasně čitelná, jen kdyby tam nebylo to vykopnutí spouště, bylo to geniální.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#27 » čtv 3. srp 2023, 09:13

Podle toho jak se to chová bych si tipoval, že máte každý jiné prižiny, ale netuším jak to v reálu chodí, tak jen vástřel do prázdna.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#28 » čtv 3. srp 2023, 09:24

Tohle je přesně to co mne napadlo, ale nemám možnost si to ověřit. Mě se s tím střílí výrazně líp než s klasikou, jen mne mne překvapila rozdílnost dvou "kusů". Ono popravdě jsem si na to zvyknul a není to špatné, vlastně je to díky tomu hodně čitelné a jasné.

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#29 » ned 13. srp 2023, 17:17

MKabar píše: Tezce luxusni zalezitost :-). Urceno pro Gen5 9 mm ale jde to pry celkem v pohode dopasovat i do starsich generaci. Jeste pomerim dalsi stojiny.

Co se musí udělat aby to šlo do Gen3?



buqi
Příspěvky: 28

Příspěvek#30 » úte 17. říj 2023, 21:19

Tome: staci odcvaknout/uriznout/odbrousit ty vystupky dole na domecku a upravit/vymenit (za Gen5) celo zaveru. Jeste je fajn nechat si vytisknout krouzek 8/4,3x1,75mm, ktery eliminuje vyrez ve spousti kvuli prave casti paky zachytu zaveru.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů