GP K100

Glock a spol.


KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#901 » sob 10. dub 2021, 21:15

Rozdil v tech hlavni je pouze takovy, ze ta cerna je pro vyrobu trosku levnejsi. Nemusi to nikdo lestit. Ale po par tisich vystrelu, to budes mit na ruznych mistech ojete na barvu kovu, takze to nebude moc pekne na pohled, kdyz je hlaven cernena a uvidis tam olestena mista. Celkove to cerneni je na GP na hov*o a nic moc to nevydrzi. Takze se koukej spise po te lestene stribrne barve hlavne.
Ale osobne bych spise zvolil jinou znacku pistole, jelikos kvalita je brutalne kolisava a za ty penize to rozhodne nestoji. Ja mel K100vek nekolik, a uz bych do toho nesel. I kdyz se z toho dobre strili, je to materialove smejd. Prosel jsem i nekolik reklamaci, takze vim co pisu.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#902 » ned 25. dub 2021, 21:42

Neřešil tu někdo neodpalování továrních přebíjenek? Mám nastříleno asi 25tis po 13 letech provozu, roky jen tovární přebíjenky ALSA PRO 9MM LUGER AP (FMJ, 124 GRS), nikdy problém. Ale u poslední várky z podzimu 2020 se mi stává, že 1-3 náboje ze 100 pistole neodpálí. Zkusil jsem vyndat, vyčistit zápalník, vše čisté a ok, nicméně problém vesele pokračuje. Podle prodejce munice jiní problémy nemají ;)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#903 » ned 25. dub 2021, 21:45

A kolik uz ma zbran nalitano?



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#904 » pon 26. dub 2021, 08:21

Jak píšu, cca 25 000 :-)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#905 » pon 26. dub 2021, 12:33

A kolikrat jsi za tu doby menil bici pruzinu?



Karlos81
Příspěvky: 54

Příspěvek#906 » pon 26. dub 2021, 19:15

Napřed zkus jinýho výrobce munice, pak řeš teprve pružiny.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#907 » pon 26. dub 2021, 19:27

Jestli behem 25000 nemenil bici pruzinu, neodpaluje to poradne ani v SA rezimu, tezko hledat problem v nabojich. To je jako u auta nemenit olej, motor se zacina pridirat a nekdo poradi, aby zkusil jiny benzin.
Pruziny jsou spotrebak, neni od veci je pravidelne menit, navic stoji nulu nula nic. S nastrelem 25k bych mel komplet vymene pruziny uz 2,5 krat.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#908 » stř 28. dub 2021, 09:47

Neměnil jsem nic, ať si kdo chce co chce myslí :lol: Ale jinak souhlas, že by to chtělo, srovnání s autem je trefný... Selhač nepamatuju a začalo to s novou várkou přebíjenek Alsa pro, na které někdo nedá dopustit, jiný je nechce ani vidět, ale to sem nepatří. Jak konstatovali v Qins, než zkoušet měnit postupně co se dá, pošlete ji nám a my to za vás (a za peníze), vyzkoušíme. Takže tak, můžu pak dát vědět, jestli na něco přišli. Fakt je, že když jsem měnil pružiny v zásobnících, tak jsem zíral na rozdíl stará-nová :roll:



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#909 » stř 28. dub 2021, 17:29

Tak jestli to mas kousek do Qinsu, proc ne. Treba prijdou na to, ze chybi kus uderniku nebo neco podobneho.
Jinak na tom nebi zadna veda, staci mit jen kladivo a spravne vyrazece.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#910 » sob 25. pro 2021, 18:33

Ahoj, nevíte někdo, zda je možné u K100 vyměnit rám typu 7 za typ 12?



Jeronimo
Příspěvky: 50

Příspěvek#911 » pon 29. kvě 2023, 05:39

Ahoj chci se zeptat na vaše zkušenosti, co se týče této pistole. Zaujala mě, protože výrobce nabízí 5 letou záruku a 50 tis ran. Sháním moji první zbraň, už jsem jí měl půjčenou na střelnici. Cenu Glocku bych za to nedal, ale teď je cca o 4 tis. levnější.

https://eshop.qins.cz/grand-power-k100-dynamic-mk12/4

Zajímalo by mě jak jste s tím spokojeni a jak výrobce přistupuje k reklamacím. Doporučili byste mi do toho jít nebo se od tohoto výrobce držet dál.



monk
Příspěvky: 159

Příspěvek#912 » pon 29. kvě 2023, 06:27

Ja měl za 9 let co mam pistole GP, nejdříve P1 LE a tu sem vymenil za X-caliber. U P1 se mě ošoupal vytahovač( reklamace vyřízena posláním fotek a pak objednáním dílu z eshopu zadarmo) u X mě po xtisicíh výstřelu a sušení přeslala odpalovat, výmena bicí pruziny a zase to stríli bez zavady. Ja ted uvazuji nad Q1MK23 a to z důvodu optik ready a absenci kohoutu.



beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#913 » pon 29. kvě 2023, 07:38

gp k reklamaci přistupuje svérázně. pokud střílíš přebíjené střelivo, tak ji neuzná
problémy dělá stavitelné hledí(u dynamicu není). měl jsem jen prasklý kohout ale to bylo někde okolo cca 35000 a reklamace nebyla uznána



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#914 » pon 29. kvě 2023, 15:44

Jeronimo: Za ty penize, bych si uz sel pro ni. Je potreba tu zbran vice mazat, konkretne uzamykaci body. A bude slapat spolehlive. Dynamick je uz takova ta vymazlenejsi K100



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#915 » pon 29. kvě 2023, 16:46

Mel jsem jiny model. GP P45. Reklamoval jsem hlaven, reklamace uznana, vyrizena do 14ti dni. Dostal jsem druhou hlaven. Ale i tak jsem se ji zbavil a dalsi pistoli od GP neplanuji, ani kdyby byla za cenu Norinca. A jak uz zaznelo, je treba peclive mazat system uzamykani. Takze kulisu hlavne, ozub hlavne a protikus v zaveru, odvalovaci cep. Ten se musi volne tocit v kontejneru a predevsim zadni celo komory. To je ta cast hlavne, kde dochazi ke styku zadni celo komory a predni celo zaveru. Je tam rotacni pohyb a je to jako axialni kluzne lozisko. Takze olejnicku vzdycky sebou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů