Sig Sauer P-320

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#196 » stř 27. pro 2017, 23:35




Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#197 » čtv 4. led 2018, 13:40

Zdar borci, kdyby někdo chtěl zánovní "new U.S. Army's M17 hammer fired striker pistol" :D, mrkněte do burzy zde na fóru. Měním za menší.



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#198 » pát 5. led 2018, 07:43

A všimli jste si, ze 5. Generace glocků má oboustranný záchyt závěru jako p320, a že glock má modely FS s předními drážkami jako p320 a že glock má nový model 19X který konceptem nápadně připomíná p320 carry :D ta 320tka musí lidem v glocku fakt pít krev :D



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#199 » pát 5. led 2018, 08:56

To myslis vazne? Obojstranne ovladanie tu je uz roky a neprisiel s nim SIG, drazky v prednej casti zaveru rovnako nepriniesol SIG a su tu dlho. A semocompact napriklad CZ robi uz desatrocia...
A vsimol si si ze vsetci velky vyrobcovia ktori chcu ist s dobou zaraduju do vyroby modely na sposob Glocka?
Ale ako marketing pre pistol ktoru chces predat ten prispevok chapem. :-)
A to nehanim P320, model v plnej velkosti je jeden s kandidatov na doplnenie zostavy.



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#200 » pát 5. led 2018, 10:11

Nemyslel jsem to jako marketing pro P320. Od té doby co se začala prodávat P320 se považuje jako největší konkurence glocku, někdo ji nazývá jako "the glock killer". Včera jsem narazil na glock 19X, jakožto novinku, tak je úsměvné, že aby glock začal dělat přední drážky, oboustranné ovládání atd, tak musel přijít na "scénu" polymerový sig s těmito vlastnostmi. Do té doby se Gaston Glock řídil heslem, že leváci nejsou lidi :D

nemotej sem Glocka

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#201 » pát 5. led 2018, 18:47

Aha, proto ten sig 320 prodavas :D



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#202 » pát 5. led 2018, 19:56

Aha



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#203 » pát 19. led 2018, 16:43

Nevíte někdo kdy a jestli vůbec bude u nás dostupná verze P320 X-Five???

320x5-9-bas.jpg

Uživatelský avatar
Wendy
Příspěvky: 23

Příspěvek#204 » pát 19. led 2018, 18:32


Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#205 » úte 30. led 2018, 03:13

http://www.thedrive.com/the-war-zone/18 ... ar-bullets

Tuz zazraky za tech 214 dolcu/kus cekat nemuzou...holt exeterska kvalitka v akci.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 695

Příspěvek#206 » sob 3. bře 2018, 14:00

Měl jste někdo problémy se Subsonicy od SB, nebo číkomliv jiným než ogiválem? A ještě, koukal jsem na Apex spouště, ale píšou tam že je potřeba mít ten voluntary upgrade, ale ten v Evropě ještě není dostupný, nebo ano? Díky.



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#207 » sob 3. bře 2018, 15:14

Nemel, pokud to jsou origo, upgrade bude, napis si do banzaje kdy, nejdriv to budou davat na novy, ktery teprve pujdou na kram, pak prijdeme na radu my obycejni zivacci. Puvodni apexovy spouste uz z brownells stahly a ted uz budou asi delat jen na ty upgradovane, ale nevim o tom, ze by se menilo uchycdni spouste ci co, ale kdo vi. To zjistime casem.



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#208 » úte 6. bře 2018, 12:35

Níže info k dobrovolnému upgradu spoušťového ústrojí a bicího mechanismu pistolí sig sauer p320.

"podle informací, které jsem obdržel koncem ledna na veletrhu SHOT Show přímo od obchodního ředitele SIG SAUER GmbH, měly být upgrade kity pro pistole P320 na evropský trh s jistotou dodány během února. Bohužel se tak opět nestalo. Kromě hluboké a upřímné omluvy regionálního ředitele pro střední a východní Evropu jsem se žádné další konkrétní informace nedočkal.

Díly určené k upgradu pistolí P320 v Evropě zkrátka dosud z USA německé větvi nedorazily a dokud se tak nestane, žádný upgrade zrealizován být nemůže. Nicméně SIG SAUER si dál stojí za svým prohlášením, že pistole P320 jsou zcela bezpečné a že upgrade je ryze dobrovolná záležitost.

My jen můžeme doufat, že potřebné díly budou dodány co nejdříve, už ve vlastním zájmu evropské větve výrobce, která nyní musí v této záležitosti čelit velkému tlaku z celé Evropy, který se nejspíš projeví především na nadcházejícím veletrhu IWA 2018."

Tímto děkuji nejmenovanému "kolegovi" od dovozce za průběžné informace! : )

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#209 » úte 1. kvě 2018, 16:41

Zeberdee píše:Nevíte někdo kdy a jestli vůbec bude u nás dostupná verze P320 X-Five???

320x5-9-bas.jpg


Ahoj, mám P320 X-Five (navíc vyladěnou doplňky od Springer Precision, Grey Guns, atp...) a budu jí prodávat, jestli máš zájem?
jestli chceš něco prodávat, dej si inzerát

Obrázek



kokosak
Příspěvky: 26

Příspěvek#210 » pát 7. zář 2018, 14:16

Zdravím, Mám Siga (P320 compakt)
Mám ho od listopadu 2017 a nastříleno cca 2000 ran. Ze strachu z,, pádu'' jsem pořídil spoušťový apex kit.
Dobře nebylo to nejlevněší a čekal jsem měsíc na dodání, ale zjistil jsem že s těmi díly to tak zlé není. Joo z dobou dodání to zlé je :-( Třeba plastový rám vel. carry 6 týdnů ..... Jinak střelecky absolutní spokojenost. pro mě +++ držení, chování , přesnost, odolnost kovových částí, absolutně všežravá, ani jedna závada po celou dobu. Musím se teda nepochlubit že jednou jak jsem se v tom furt vrtal se mi povedlo otočit řídící tyčku pro vytahovač . Složil jsem to tou vyfrézovanou ploškou obráceně. Na suchou zkoušku bez problémů ale na střelnici po první ráně letěl drápek vytahovače vzduchem směr střelnice.. no blbec no, ale jsem rád že už mám tohle za sebou----- Za největší mínus bych dal cenu dílů a dopňků . plastové tělo zbraně je celkem náchylné na poškrábaní. toť vše .. pokud někdo máte jakékoliv jiné zkušenosti určitě se podělte .. je toho na CZ stránkách zatraceně málo :-(

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů