CZ 75 P-07 Duty

Glock a spol.


Matt_Aero
Příspěvky: 9

Příspěvek#571 » stř 12. lis 2014, 22:13

Zdravím Vás a prosím o pomoc.
Máte někdo zkušenosti s výměnou tovární botky na zásobníku P-07 za "+2" botku ČZ,[quote][/quote] dodávanou v origo baleni? Tu originální, mi nedělá problém sundat, ale popravdě nevím jak přesně má byt ta druhá usazena. Když jsem to zkoušel a usadil ji tak se dala relativně snadno opět vysunout... Díky za rady

Uživatelský avatar
Laco
Příspěvky: 24

Příspěvek#572 » sob 15. lis 2014, 09:44

Mal som na začiatku ten istý problém, ale po chvíľke som prišiel na to, že ten pliešok zahnutý do "L" musí po zasunutí umelohmotnej "botky" presahovať telo zásobníka. Tým sa zaistí posun botky voči telu zásobníka a drží to fest, nič sa už neposúva. Takže, ešte raz, tú kratšiu časť toho "L" plechu nedávaj dnu do tela zásobníka, ale z vonka, zo zadu tela zásobníka a potom keď zasunieš tú botku, tak ti pekne ten pliešok do tej botky zaskočí a zaistí sa voči posunu.
A až potom ti tam vojde 17ks nábojov. Pokiaľ si to mal zle, tak tam vošlo iba 16ks a ten 17-ty tam išlo narvať veľmi ťažko.



Matt_Aero
Příspěvky: 9

Příspěvek#573 » sob 15. lis 2014, 10:12

Díky za odpověď, tak jak to popisuješ mi to taky dávalo smysl, ale nevěděl jsem, že se musí to plastový zakončení ( pojistka proti vysunutí origo botky za zásobníku) vsazený do pružiny vyndat.. a na tom jsem ztroskotal. Nakonec mi to nedalo, a zamířil jsem do podnikovky pro radu a pro pár dalších věcí :-).



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#574 » sob 29. lis 2014, 15:09

Pan Jiruše z Munitopu mně nabidnul novou CZ P-07 za 14.250 Kč, to je o chlup levnější jak v podnikovce.



Matt_Aero
Příspěvky: 9

Příspěvek#575 » sob 29. lis 2014, 17:30

Za 14250 je to dobra cena ja ji kupoval za 14800 na Sporilove na strelnici.



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#576 » úte 16. pro 2014, 17:31

Ahoj, jaké máte pouzdra pro své dutynky? Koukal jsem na stránky zbrojovky a přemýšlím které by bylo vhodnější. Chtěl bych vnější na opasek jak na střelnici tak sem tam na nošení... děkuji za pomoc.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#577 » úte 16. pro 2014, 17:54

tvoje jednoducha otazka je vlastne hrozne slozita :)
na strelnici, LOSika a pod zimni bundu na noseni je prijemne pouzdro fobus. na letni obleceni hrozne kouka ven.
kozene od KM saddlery je pro me docela zklamani. stylove je krasne, ale taky dost kouka pod oblecenim a to taseni mne osobne nejak nesedi, ani nevim presne v cem
vnejsi kydexove nemam, ale co jsem to videl u policajtu co tu meli vycvik, tak krasne drzi zbran u tela
uplne obycejne vnitrni od dasty je moje nejoblibenejsi na noseni, i na strelnici si v nem casto beru
podpazni taky nemam, ale nejak prichazim na to, ze asi ani nepotrebuju. mel jsem zbran v praglu v opere (v daste) pod oblekem a pohoda
v praci zase mam takticke, tam skryte noseni resit nemusim, ale i tak se snazime, aby na benzinku nevlitlo 30 lidi s brenama a zalozkou na noze
a abych to shrnul, tak na noseni bych doporucil vnitrni dastu nebo jeji ekvivalent. na strelnici a LOSika nejaky kydex nebo fobus



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#578 » úte 16. pro 2014, 18:03


Uživatelský avatar
Laco
Příspěvky: 24

Příspěvek#579 » úte 16. pro 2014, 18:11




Tomáš Břinčil
Příspěvky: 39

Příspěvek#580 » stř 27. kvě 2015, 16:26

Tak jsem dnes nakoupil. První dvě krabičky SBček za námi a žádné překvapení se nekonalo, teď se už jenom zžít.

Ať jsem taky trochu k tématu.
Pouzdro na nošení mám: http://www.armed.cz/vnitrni-pouzdro-na- ... 2/d-95006/
Na střelnici a nošení z venku opasku toto: http://www.armed.cz/opaskove-pouzdro-na ... e/d-94891/
A ještě jsem koupil jeho novější verzi: http://www.armed.cz/opaskove-dasta-pouz ... 1/d-85969/
Opasek na nošení tento (doporučuji): http://www.armed.cz/popruhovy-opasek-da ... y/d-85689/
A na neskryté: http://www.armed.cz/sluzebni-opasek-das ... a/d-85694/
Osobně preferuji nylonový opasek s plastovou sponou a k tomu textilní pouzdro. Plastová pouzdra mi nesedí.



Matt_Aero
Příspěvky: 9

Příspěvek#581 » čtv 28. kvě 2015, 07:58

Zdravim Vas, tak co vaše P-07 a Dutynky po tisících vystřelených nabojích? Máte s nimi někdo nějaký zásadnì problém, reklamaci atd.? Odfouklej ràm na Duty nepočítám, to je stará věc.



Vaclaf
Příspěvky: 102

Příspěvek#582 » čtv 28. kvě 2015, 09:12

Mám P-07 něco přes rok, vystřeleno 1400 kusů, funkčně bez závad. Měl jsem jedinou reklamaci - vypadlá bílá tečka z hledí. Na počkání vyměněno v CZ UB. Prozatím šlape jak hodiny - spokojenost. K ročním narozkám jsem jí pořídil světlovody :-)



m@rtinp
Příspěvky: 80

Příspěvek#583 » čtv 28. kvě 2015, 11:29

Jen pro info k pouzdrům:
v úterý jsem byl v podnikovce UH pro novou/starou P07 (za 7 tis. Kč jsem ji tam nemohl nechat) a mají tam bednu s doprodejovými (plast) pouzdry,,cena kolem 850 Kč,,ale prý jim celkem rychlel ubývají, takže kdo je poblíž-vyplatí se zajet



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#584 » čtv 28. kvě 2015, 18:45

Ja tam byl v rijnu 2013 a ta bedna tam byla. Takze bud doplnuji, nebo jen stiraji prach.Jinak ta cena souhlasi

Uživatelský avatar
Laco
Příspěvky: 24

Příspěvek#585 » pát 29. kvě 2015, 09:27

Tiež mám CZ P07 od 04.2014, vystrelených cca 1200 nábojov a šlape ako švajčiarske hodinky :-) Zatiaľ žiadna závada a pri tejto modelovej rade (už bez prípony DUTY) sa žiadne oddúvanie plastu na ráme nekoná.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Ygraine a 11 hostů