ZVS P20 / P21

Glock a spol.


Langi17
Příspěvky: 22

Příspěvek#31 » úte 6. srp 2019, 08:05

Tak po delší pauze další poznatky.
Po cca 1600 kusech střeliva mi přestala odpalovat při spouštění se spuštěným kohoutem v DA, asi v 50% případů. v SA cca 5%. Byla mi od dovozce zaslána nová bicí pružina, zarazilo mě, že je asi o 1mm kratší, ale očividně z jiného materiálu. Tak jsem jí vyměnil a bylo to ještě horší. Nyní mám na cestě celou sadu pružin přímo od výrobce (bicí a úderníkovou) a když to nezabere, tak si udělá výlet na Slovensko... Mám jednu z první série, a až zpětně jsem zjistil, že měli problém s konzistencí kvality pružin.



Langi17
Příspěvky: 22

Příspěvek#32 » čtv 31. říj 2019, 15:04

Tak Pro tenhle kus techniky za mě naposledy...
Nezabrala ani výměna veškerých pružin, ani jejich kombinace. Nakonec po všech peripetiích jde z domu. (naštěstí prošlo odstoupení od smlouvy a vrácení peněz). Přeji ostatním uživatelům, ať je nepotká stejný osud :)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#33 » úte 31. bře 2020, 11:32

snížená cena
ZVS P20 za 10 000 Kč.
https://www.zbraneostrava.cz/zbrane/esh ... cal-9Luger



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#34 » pát 18. zář 2020, 12:34

Dobrý den, ve Střelecké Revui 08/20 prý vyšla recenze P20/21 a zároveň info o ukončení výroby. Je to pravda? Nenašla by se dobrá duše která by mi udělala sken?



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#35 » pát 18. zář 2020, 13:29

Sken nemám, ale vypadá to tak. Google ještě najde oficiální stránku https://www.msm.sk/co-robime/defence/weapons/pistols/pistol-zvs-p20/, ovšem ve stromečku nalevo už odkaz na pistole vůbec neexistuje.



pittrs
Příspěvky: 4

Příspěvek#36 » sob 3. dub 2021, 20:18

ren píše:Dobrý den, ve Střelecké Revui 08/20 prý vyšla recenze P20/21 a zároveň info o ukončení výroby. Je to pravda? Nenašla by se dobrá duše která by mi udělala sken?


Zdravím,
pokud máte ještě zájem, článek o ZVS můžu zaslat v elektronické podobě, pokud mi dáte email. A klidně odpovím i na otázky kolem ZVS 20/21.
Mějte se fajn.
Petr Blažek



Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#37 » ned 5. pro 2021, 21:39

Je to už mrtvé téma nebo ještě nekdo nějaké poznatky? Drzel jsem dnes v ruce a musím říct , že padla jako ulitá sice jsem nestřílel , ale takové to pudové zamíření bylo parádní. Našel jsem právě úplně novou exkluzive za dobrou cenu. Tak poraďte prosím



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#38 » ned 5. pro 2021, 21:57

Nezmysel kupovat produkt nefungujucej firmy.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#39 » pon 6. pro 2021, 17:17

Navic nefunkcni produkt, ktery se seka a rozpada po par ranach. O tom, ze to je zastarale kopyto ani nemluve.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#40 » pon 6. pro 2021, 21:17

@Pavelg17, junior ji má, po dovršení 18 let udělal zbroják a tohle je jeho první zbraň, koupil ZVS P20, chtěl kompakta s kohoutem. Je nadmíru spokojený, po první návštěvě střelnice byl nadšený, měl pěkný soustřel, nebyl jediný problém, co se do pistole nacpalo, to zkousla. Přiznal se, že očekával, že nová zbraň za tu cenu bude shit, koupil přímo od dealera předváděčku se slevou. Nadšení mu vydrželo do dnes, je fakt, že je spíš rekreační střelec a pistole má pár stovek ran. Na můj vkus má pistole dlouhý chod spouště, ale dá se na tom zvyknout. Holt už se nevyrábí a časem může být problém s náhradními díly, pokud budou potřeba. Zatím jsem jich na netu viděl dost. Taky mám několik zbraní na které se už nevyrábí díly a kdyby se něco podělalo, tak bych holt musel k puškaři.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#41 » pon 6. pro 2021, 22:46

Naprosto irelevantni. Par stovek ran je jedna navsteva strelnice poradna. Pistol nevydrzi ani deset tisic ran rozpadne se nebo pokazi mnohem drive. A kupovat si pistoli, co nevydrzi ani tech 10 tisic ran jsou vyhozene penize. Mohl si koupit na bazaru neco za prakticky stejnou nebo temer stejnou cenu, ale co by prezilo 20 x tolik. Ale chybama se kazdy uci...



Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#42 » úte 7. pro 2021, 09:39

Díky za odpovědi , vypadá to , že co kus to originál , raději se kouknu po jiné



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#43 » úte 7. pro 2021, 22:15

Mkabar, ty už taky nevíš, co bys. Někde o kousek výš píšeš, "navic nefunkcni produkt, ktery se seka a rozpada po par ranach. O tom, ze to je zastarale kopyto ani nemluve."

Kolik z toho máš nastříleno osobně? Po kolika ranách se ti to rozpadlo? Co je na tom zastaralého? Je stejná jako všechny kohoutovky na trhu, co chceš na kohoutovce vymyslet moderního? Lidé co ji mají píší jiná hodnocení:

Som patriot a mám obidve. PS 97S aj P21 Exclusive. Z oboch vystrieľané už rádovo tisíce, možno aj desaťtisíce nábojov a žiaden problém. Nikto kto z nich stieľal sa nesťažoval. Robia mi radosť a viac neriešim. Zrejme nie som sám kto je spokojný súdiac podľa skúseností a recenzií na internete. Poniektorí ale musia stále len kydať a kydať - to je také rýdzo slovenské, hlavne keď ich nemajú resp. z nich nestrieľali :) Ak ak mali problém prečo nereklamovali? Ja to vidím tak že problém so spúšťami malo pár kusov ktoré chytili do ruky profíci ktorým na tom fakt záleží a všimli si to. Na také veci je tu záručná doba! A ak je to v rámci parametrov tak potom úprava podľa chuti alebo iná značka zbrane v úplne inej cenovej kategórii. Alebo sa mýlim?



anebo

Dobrý den,
jsem na tomto foru nový,a s chutí jsem si přečetl komentáře k ZVS P-20.Koupil jsem ji z druhé ruky,rok výroby 2016.U nás v Čechách se vyskytují málo,všichni jsou zblblý do CZ P-10C.Mně se s P-20 střílí nádherně,má kohout,a to mně oslovilo.Navíc je precizně spasována,hlaveň v závěru bez vůle,závěr na těle také.Působí velmi robustně,prostě fajn.Střelivo si do ní přebíjím,a ve svých 72 letech na 25 m mezinárodního pistolového terče z črného středu nevylezu.Samozřejmě mám ještě několik jiných pistolí,ale tento compact mně stále oslovuje.Od května 2019 mám na ní 1 500 ran a bez jediného problému.Pouze zde v Čechách není servis,ani potažmo prodejce náhradních dílů.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#44 » úte 7. pro 2021, 22:47

Mel jsem jich par v ruce a dostal jsem se k tomu uplne nahodou celkem blizko, ale to tu nebudu rozepisovat boto je stejne zbytecne a nic to nemeni natom, ze je to nefunkcni nekvalitni nespolehliva srajda bezcenna.

A dva komenty nakych vikendovych praskacu, co neumi strilet a o pistolich a konstrukcich nemaj ani poneti (pry bez vule :-D, nemaj ani paru, jak vypada fakt poradna 2011 nebo laserem vyvarena doopravdy bez vuli, tohle je vyhrkane heblo bidne uz z vyroby) a aby to nevypadalo, ze nemaj kasu na krmeni, tak misto par stovek ran pisou par tisic ran (clovek co ma penize si koupi normalni overenou pistoli ne tenhle vyprodejovy kram ze skladovych zasob z krachle zbrojovky) a opevujou to, protoze to maji a nic jineho nemaji, jsou zcela naprosto irelevantni.

I kdyby jeden kus nejak zazracne slapal, tak to nic nemeni natom, ze je to kram a navic ze zrusene vyroby.
Jinac nastrel 1500 ran je naprosto smesny samozrejme. A 15 tisic by se to nedozilo ani omylem.

Kdo ma aspon trochu logiky a soudnosti si informace dohleda a udela si rozumny nazor a tem ostatnim je marne neco zkouset radit, stejne si koupi nejake odpadky a pak breci, ze uleteli, ale zase koupi kram dalsi.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#45 » úte 7. pro 2021, 22:50

Logika - je lepsi si koupit pistol za dejme tomu 20 co vydrzi sto tisic ran (cili normalnimu vikendovemu zazitkovemu strelci cely zivot a jeste zivot jeho synka ci pripadne dalsich peti bazarovych majitelu),
nebo kram za deset, co vydrzi dva tri tisice nez se rozpadne, nedaj se na neho koupit miridla, pouzdra vubec nic? :-D A jeste se neda ani pak prodat na bazaru za rozumny peniz az to majitele prestane bavit.

O tom, ze to je ergonomicky predpotopni kopyto z devadesatek uz je tu zbytecne mluvit uplne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů