Heckler & Koch P30 / P30S / P30L / P30 LS

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1381 » pát 29. led 2021, 04:32

OtravnyPomeranc píše:Kolik stoji vratna pruzina na HK P30 netusim ? Ale u konkurencni znacky, se da koupit za 200,-Kc. A prumer je totozny.


Prozradil bys pls tu konkurencni znacku? Je to ISMI do G19 nebo neco jineho? Nejak se nemuzu dopocitat zavitu a s nicim mi to nepasuje O:-).
Dik. A mas P30 ze? Potrebuju vymenit P30L i P30. A nez sezenu origo samotne vratne, tak to bude vecnost asi...



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#1382 » pát 29. led 2021, 11:42

OtravnyPomeranc ti uz neodpovi, dostal pred casem banana :D
Konkretne se jedna o pruzinu do Grand Power K100 (cervena pruzina) POZOR, musi to byt ta zakladni do standartniho modelu ! Oni maji jeste potom cervenou sportovni, ta je ale delsi a uz by ti nevysla ! I ta klasicka je trosku silnejsi, nez origo HK, ale po nekolika dnech nechani na zachytu zaveru, uz je poddajnejsi. Funguje 100% a je namontovana v P30 ;) Rozmerove pasuje perfektne, takze bez obav.
https://eshop.qins.cz/qins-cz/eshop/15- ... na-cervena

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1383 » ned 31. led 2021, 01:10

A sakra a ja tady pocital zavity na vsem moznem a nemohl se dopocitat ale GP me nenapadlo :-D.
Hele, ale potrebuju dve do P30L. Dat tu samou zakladni cervenou? Bo ta sport se mi zda prilis dlouha.
Jak dlouha je vratna u kratke P30? Ciste ta pruzina v namontovanem stavu na tycce? Pomerim Lko o kolik je to delsi... diky. A ja si rikal, proc mu nejde poslat SZ... mel jsem se zeptat hned misto pocitani zavitu...



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#1384 » ned 31. led 2021, 12:07

Mas stesti, ze jsem nevyhodil tu starou pruzinu z P30. Vymontoval jsem na srovnani sportovni pruzinu z K100 Dynamic. Ta je ale rozmerove nepouzitelna !

Proto jsem zvolil tu klasickou cervenou pruzinu pro K100, ktera je rozmerove takrka identicka s origo pruzinou HK. Prinosem je to, ze ma o chlup silnejsi prumer dratu, takze je cca silnejsi, coz pistole urcite oceni. I pri stazenem zaveru vzad, ma pruzina stale hodne mista = NENI zmacknuta na doraz.
Z HK moc uz nestrilim, na te pruzine mam kolem 3-4k a nebyl ani jeden problem. Stale je dost silna, i pri natahovani je to znat, ze je porad v kondici ;)

20210131_113308.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1385 » ned 31. led 2021, 12:32

Pecka, prosimte a ta samotna pruzina nasazena na te tycce z P30 ma kolik?
Tycka z Lka ma 11 cm a pruzina samotna 66 mm. Diky.
Jo a pocet zavitu je taky 24-25, takze to vypada na stejnou pruzinu v Lku...
Je tam delsi ten hrubsi valecek za hakem a pruzina je temer jiste stejna...



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#1386 » ned 31. led 2021, 16:43

Kdyz zmerim jen tu tycku (voditko) pruziny, tak ma cca 68mm. Jestli to mas taky tak, tak ti urcite ta pruzina bude sedet.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1387 » ned 31. led 2021, 19:05

Jj, je to stejny, pridali tam delsi "podstavec" te pruziny, ale samotna pruzina P30 a P30L je stejna.
Takze objednavam dve ty cervene GP z Qinsu. Diky moc za help.
Ta moje uz je proti lehce zajetym cihlam total blato a moje Lko se stehuje k mojemu instruktorovi, tak musi byt ve vuni.



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#1388 » ned 31. led 2021, 19:56

Neni zac. Treba to pomuze dalsim lidem, kteri maji pruzinu po smrti.
Jak ti dojde, nechej si par dni zaver na zachytu, at se trosinku unavi. Ona je celkem mrska silna. Ze zacatku se mozna trosku vylekas, ze ma silu, ale neboj se nic, ona trosku povoli. Spise me udivuje, ze origo HK montuje takove slabe chcipacky :roll:
Dej pak vedet, jak to dopadlo :P

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1389 » čtv 4. úno 2021, 22:13

Tak dneska dorazily a hned uspesne namontovano. Je to fest rozdil. Je to o chlup tezsi nez tovar nova, ale to po par ranach povoli rychle. Takze kazdemu kdo ma 10 tisic ran ci vic doporucuju okamzite vymenit.
Hlavne kdyz uz Vam jako mi nezustava zaver na zachytu ani pri strelbe jednoruc, kdy si ho fakt nejde pridrzet. Je to nutne, zaver zbytecne trpi pak.

No a jinac se hned dneska Lko i odstehovalo a tim definitivne skoncila moje HK era :-(. HK count = 0.
Sice jeste je doma USPc, ale to je od manzelky, to se nepocita. Ze me je uz jen supacky cihlovy zednik...
:-D.



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#1390 » pát 5. úno 2021, 18:22

:mrgreen: Tak to je parada, ze uz jsi to prehodil. Presne jak pises, je kapanek silnejsi, ale ona si trosku sedne a bude to akorat.

Tak to je ale smutne, ze po takove dobe, jsi HK povesil na hrebik a dal prednost hnusnemu Gecku :twisted: :lol: :?



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#1391 » pát 5. úno 2021, 19:36

Proč jsi vlastně přešel na Glocky?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1392 » sob 6. úno 2021, 15:20

S 34 Gen5 MOS FS nastrilim mnohem lepe a vyrazne rychleji. Cykli to rychleji a vubec se to nezveda se spravnym uchopem, naucil jsem se Vogeluv grip a udrzim to s naprosto minimalnim zdvihem. Je to kulomet. Biomechaniku ruky (uhel rukojeti) a fyziku (nizky zaver a rychlost cyklu) holt nejde odrbat.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1393 » pát 5. bře 2021, 16:06

Tak jen hlasim ze nova pruzina uspesne otestovana i pri strelbe a slape to jak hodinky 8-).



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#1394 » pát 5. bře 2021, 23:43

:thumbup: :mrgreen: To jsem rad ;) Alespon neco maji v Grand Power dobre a pouzitelne :lol:

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1395 » sob 6. bře 2021, 18:54

Bez litra oleje na 300 ran... :-D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů