Glock19

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#631 » čtv 2. úno 2023, 10:29

se poptej na bazaru. Většina lidí si vybere jeden typ hřbetu a zbytek hodí do skříně a nikdy nepoužije. Z těch 4 hřbetů byly stejně jen 2 různé velikosti. Lišily se jen jestli jsou s bobrem nebo bez bobra.



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#632 » čtv 2. úno 2023, 11:39

Jo s těma zásobníkama mě to docela štve. Ale stejně chci vyzkoušet ty "průhledný" od ETS a jen tak ze srandy pomrkávám po těch dlouhejch, takže až budou volný nějaký grešle, tak přikoupím. :D Sadu hřbetů jsem občas někde zahlídl na 4. generaci ale ty nevím, jestli by seděly. Já už jsem si zvykl bez hřbetu.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#633 » čtv 2. úno 2023, 12:01

ETS jsou fajn. Nepraskají , něco i vydrží, ale odolnost jako originál nemají a uvnitř se docela špiní. Takže aby byl stále relativně pěkný, bude nutno občas zásobník rozebrat a vyčistit.



Caddy
Příspěvky: 20

Příspěvek#634 » čtv 2. úno 2023, 12:16

Originál jsou určitě nejlepší volba ale zase dražší. Ale pořád cenově lepší než kupovat zásobník pro HK :D



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#635 » čtv 2. úno 2023, 16:37

Koukal jsem, že Magpul jsou ještě levnější ale připadají mi takový hrozně pouťový. Možná bych zkusil i bazarové. Nedávno jsem sháněl zásobníky pro ty CZ vraždy co jsem měl. To jsou taky ceny...



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#636 » čtv 2. úno 2023, 17:28

Mam Magpul na G17 a uplne v pohode. Su lahke ale vydrzia



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#637 » čtv 2. úno 2023, 18:58

Mám objednaný nějaký drobný plastový díly, tak jim napíšu ať mi tam přihodí jeden ETS na zkoušku. Všiml jsem si, že vytahovač a záchyt závěru jsou takové šedé, na tom asi nemají tu superduper úpravu.



wratko
Příspěvky: 31

Příspěvek#638 » čtv 2. úno 2023, 22:27

Mne Magpuly odišli relatívne rýchlo, už by som do nich nešiel. Vydralo sa mi ústie zásobníka, oproti originálu nie sú zosilnené plechom. Cenový rozdiely nie je nejak zásadný, už by som šiel len do originálu. Ano vytahovač je sivý a záchyt sa rýchlo ošúpe, na funkciu to nemá vplyv. A to ešte počkaj keď zistíš že mieridla su plastové ;)



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#639 » pát 3. úno 2023, 05:10

To vím :D Ale oproti Gen4 jsou vcelku slušný, časem možná nadělí Ježíšek nový.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#640 » pát 3. úno 2023, 08:49

A další překvapení je, že u poslední produkce MOS je krycí destička vybrání pro kolimátor plastová :-)



Caddy
Příspěvky: 20

Příspěvek#641 » pát 3. úno 2023, 09:27

Můžu potvrdit :) Docela mě to naštvalo že je plastová. Je to škoda protože kovová vypadala určitě líp. Holt redukce nákladů kde se dá, Walther PDP má taky destičku z plastu. Ale až se koupí kolimátor tak to bude asi jedno :)



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#642 » pon 6. úno 2023, 18:54

Zdravím pánové, když jsem byl naposledy na střelnici, překvapilo mě, jak snadno jde kolegovi vybít jeho CZ. Já mám G19/5 od 10/22 a když ji chci vybít, musím opravdu razantně zatáhnout za závěr,jinak ven náboj prostě nedostanu. Kolega s CZ zvolna dvěma prsty pomalinku táhne závěr dozadu,náboj mu vklouzne do ruky a je hotovo. Je pravda, že já mám nástřel cca 1000,on násobně víc,ale zas takovej rozdíl by to být neměl, si myslím..
Otázka zní "jak moc dobře-snadno jde G vybíjet vám??"
Díky moc za odpovědi a hezký večer přeju..

PS: jo a jinak odřenou povrchovku na hlavni, co na předchozí straně popisuje wm21,mám úplně stejně, při velmi podobném nástřelu, ale to mě fakt netrápí..



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#643 » pon 6. úno 2023, 23:32

Je to o cviku, ktery mas, a taky o opotrebovanosti vratne pruziny. Vetsina kamaradek meho glocka nenabije, kamaradi taktak, ja ho nabijim dvema prsty.



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#644 » úte 7. úno 2023, 10:10

4 juraj1
díky za odpověď, ale mě se jedná o vybíjení,doufám, že jsem to napsal dostatečně pochopitelně..
Nabíjení je úplně vpoho, ale při vybíjení je prostě potřeba za závěr vzít fakt hodně razantně,aby náboj vyskočil a ne,není to o zvyku. V porovnání s tou kolegovou CZ je to prostě obrovský rozdíl. Chápu, že je to v podstatě jen kosmetická vada,protože pistole jinak funguje báječně, ale spíš mě zajímá, jestli je to u G standart, nebo bych měl hledat chybu.Nejspíš ve vyhazovači. Takže tímhle směrem směřovala má původní otázka..

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#645 » úte 7. úno 2023, 10:58

Nepřijde mi, že by závěr chodil jinak v závislosti na tom, jestli je v komoře náboj nebo ne

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů