Glock19

Glock a spol.


JYbour
Příspěvky: 230

Příspěvek#721 » ned 11. čer 2023, 20:26

Taky mám hledí 6,1 a lítá mně to nad. Tak nevím, jestli vzít zase 6,1 nebo 6,5.



Cody
Příspěvky: 14

Příspěvek#722 » ned 11. čer 2023, 20:52

Když dáš vyšší hledí, bude ti to lítat ještě vejš. Zakopaného psa ale nutno hledat ve výšce mušky. Měla by být standardně 4.1 mm, ale i když jsem to neměřil, tak si myslím, že to nemusí být vždycky pravda. Když jsem experimentoval s mířidly, tak jsem prvně vyměnil jen mouchu (kovovou za plastovou) a rázem to střílelo jinam. Takže tam asi nějaký rozdíl bude. No a díky tomu mi stejně nezbylo, než zkoušet kombinace. Když jsem se to snažil trojčlenkou spočítat (jaké hledí na jaký posun na terči), vyšlo mi hledí 6.9 mm, ale v praxi se ukázalo, že je to moc a nejlépe střílí standardní výška 6.5 mm. A propos, prodám hledí kovové luminiscenční Glock 6.9 mm :)



JYbour
Příspěvky: 230

Příspěvek#723 » úte 13. čer 2023, 13:22

Na 10 metrů teď musím mířit jak na obrázku 1, abych byl ve středu možná ne tolik, ale dost pod. Na P10c
miridla.jpg
střílím podle obr. 2 a to mně vyhovuje víc. Je to normální?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Cody
Příspěvky: 14

Příspěvek#724 » stř 14. čer 2023, 12:45

Je to dost. G 19 by měla být nastřelená na 15 m na flek, jsem někde četl. Potřebuješ nižší hledí, z vlastní zkušenosti asi jen o jednu velikost. Ale fakt to chce vyzkoušet, něco může dělat strhávání. Zkus s tím nechat vystřelit někoho zkušeného, jaký bude mít výsledek. A pokud nechceš experimentovat s výškou hledí, kup si stavitelné. Cenově vyjde jako dvě pevná, takže je to vlastně jedno. Jen nebudeš muset dvakrát měnit…



JYbour
Příspěvky: 230

Příspěvek#725 » stř 14. čer 2023, 17:34

Díky za radu, teď mám 6.1 a nižší Glock tuším nemá. Na ty Glock stavitelný jsem se díval, že jsou zplastu mně nevadí, trochu se bojím, aby se časem nerozlaďovaly. Taky jsem nenašel jaký mají rozsah, aby nezačínaly na 6.1 :)



Cody
Příspěvky: 14

Příspěvek#726 » čtv 15. čer 2023, 07:34

Zkusil bych prve nechat vystřelit někoho jiného. Abys aspoň trochu eliminoval ve svých úvahách o mířidlech vlastní chyby. A pak, jestli chceš obyčejná kovová glokácká mířidla, bych nejprve koupil jen novou mouchu. Uvidíš, co ti přinese kombinace kovové mušky a stávajícího hledí. Teprve pak bych dokoupil kovové hledí, podle toho, jak to bude střílet.



janpolasek
Příspěvky: 120

Příspěvek#727 » pon 26. čer 2023, 23:40

Řešil bych to obroušením originálního plastového hledí. Nové kdyžtak stojí pár peněz..



Jarda89
Příspěvky: 362

Příspěvek#728 » čtv 13. črc 2023, 07:40

Mě chodí vlevo dolů mezi 8-9 a je úplně jedno kdo to drží ;) Taky mám v plánu pořídit obyč ocelový Glock ale zatím mi vyhovují plastový.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 1 host