Glock19

Glock a spol.
Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 297

Příspěvek#436 » úte 13. říj 2020, 18:20

Jo jo, ty pocity jsou fajn, dokud to člověk nezvazi a nebo si neveme do ruky poladeny qr v SA. :-) Pak jsou ty pocity naopak dost smíšené:-) Ted jsem vazil zrovna svoji spoušť. Ma 1,3kg a furt to není žádný šlágr. Spoušť od Zevu, úpravy jak je popsáno výše. S nejslabsi bicí pruzinou jsem byl na 1kg, ale spolehlivě to neodpalovalo.



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#437 » úte 13. říj 2020, 18:33

Tak důležité je mít na paměti že se tu bavíme o Glocku!!! Je to pracovní zbraň, prostě krumpáč a i když krumpáč pozlatíš tak to bude pořád krumpáč a nedá se srovnávat s vyladěným speciálem!

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 297

Příspěvek#438 » úte 13. říj 2020, 18:49

Tak to je jasný, byť se s tím zavodit v pohodě dá a byť má Glock řadu "competition". Je to primárně služební zbraň se skvělou spolehlivosti , ale je škoda, že ma prostě omezené možnosti v tom ladění spouště. Ta jejich "závodní " řada by prostě z výroby měla mít na spousti okolo 1kg rovnou z fabriky....



caspic
Příspěvky: 9

Příspěvek#439 » pát 6. lis 2020, 16:42

Zdravím,

premyslim o vyladeni spouste. Mam 2kg stojinu, ale premyslim o novem jazycku.

Zatim mam o dle fora dva favority.

https://www.rrarms.cz/customers-outside ... 6-gen-3-4/

https://www.armed.cz/lone-wolf-dist-adj ... -9/40/357/ - tady jsou spise smisene recenze.

Mam gen 4., budu rad za vase pripadne zkusenosti, diky.



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#440 » pát 6. lis 2020, 20:28

Tu RR mám. K tomu tu slabší stojnu z Armedu. Nemůžu si stěžovat. Nejvíc tam ale pocitově dělá ten plochý jazýček. Člověk tam ten prst uloží úplně jinak. Nevěřil bych, že to bude tak znát. Přijde mi, že už tolik nestrhavam. Taky G19 gen 4.



hanzrr
Příspěvky: 66

Příspěvek#441 » sob 7. lis 2020, 09:37

Take mam RR a stojinu 2kg. Po zabehnuti to je jedna velka parada. Mozna bych na tvem miste zvazil jen vymenu samotne spouste bez tahla a tahlo nechal puvodni - uz zabehnute.

https://www.rrarms.cz/zakaznici-z-ceske ... bez-tahla/



caspic
Příspěvky: 9

Příspěvek#442 » sob 7. lis 2020, 20:34

hanzrr diky za navrh. Proc si myslis, ze je to lepsi varianta?

Tahlo ma vliv na chod spouste, nepletu se?



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#443 » sob 7. lis 2020, 20:55

Tahlo vliv samozřejmě má, ale RRarms používá originál Glock táhla, takže to bude úplně stejný, akorát nový a neochozený. Pokud máš na tom svým Glocku už naběhaný nějaký tisíce, tak tvoje táhlo už bude zaběhnutý a oleštěný. Akorát když vyklepneš čep z originál Glock táhla, tak o ten Glockáckej jazýček pravděpodobně přijdeš, protože už nebude použitelnej.
Jinak já sám na RRarms spouště nedám dopoustit a taky to mám na všech Glockách (Glocích...?) :)



hanzrr
Příspěvky: 66

Příspěvek#444 » sob 7. lis 2020, 23:03

caspic píše:hanzrr diky za navrh. Proc si myslis, ze je to lepsi varianta?

Tahlo ma vliv na chod spouste, nepletu se?



Jak pise wert. Tahlo uz mas obehane a RR arms pouziva originalni, ale neolestena a nezabehla. To tvoje uz je zabehle :)


Jinak jsem dnes zahledl i inzerat, treba to bude to prave pro tebe

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/47 ... pro-glock/



hanzrr
Příspěvky: 66

Příspěvek#445 » úte 22. pro 2020, 18:40

Igrlik píše:Nadmerné množstvo maziva v spolupráci s nachytanými tuhými splodinami zo spáleného prachu prípadne zvyškami jeho nespálených zrniek môžu kvalitne zahnojiť mechanizmus... mazať iba "přiměřeně" :ugeek:



Po delší době píšu, pokud by to nekoho zajimalo, co bylo duvodem “necinkani zapalniku”. Je to troska cerakote striknuta a prichycena ve vlozce sachty zapalniku. Na funkci to dle puskare nema vliv a casem to zmizi.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#446 » čtv 24. pro 2020, 09:07

Hmm, pritom tohle bylo v prvnim postu, co jsem ti psal k tvemu problemu.



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#447 » čtv 28. led 2021, 18:15

Dá se koupit samotný MOS závěr na 4. generaci?
Nehledal někdo?
Je mi jasné, že je to u glocku hlavní část zbraně.
Moje myšlenka je taková, že než destičky, nebo frézování, měl bych jeden závěr s miridlama, a druhý s kolimatorem a jen je podle potřeby prohazoval.
Naposledy upravil(a) JakubDotPy dne čtv 28. led 2021, 18:21, celkem upraveno 1 x.



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#448 » čtv 28. led 2021, 18:21

.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#449 » čtv 28. led 2021, 18:52

dotaz spíš na MPI, než sem...



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#450 » čtv 28. led 2021, 23:02

Nez resit oser s dalsim technicakem a neprodejnym zaverem, vyfrezoval bych zaver na neco popularniho jako Trijicon. Pripadny pokles ceny takto upravene zbrane je mensi nez cena zaveru noveho a hlavne zafrezovany kolimator je nejlepsi mozny zpusob uchyceni.
A prehazovat podle potreby miridla\kolimator je problem, protoze se u obou systemu miri celkem vyrazne jinak a stridanim si clovek techniku strelby\zamireni jen zhorsi.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů