Zásobníky Magpul pro GLock 17, 19

Glock a spol.


step11
Příspěvky: 39

Příspěvek#16 » sob 9. zář 2017, 23:41

Mam par Magpul zasobniku na G19 a nejsem si uplne jist, jestli to byla dobra volba..

i] Nemá kontrolni otvory

ii] Na cokoliv s magnetem zapomenout..

iii] Od 10. naboje dal to jde hodne ztuha a 15. jsem téměř nemohl dat.. mel jsem pocit, jako ze tam rvu nejmíň 16ty.. (G19 zásobníky jsou na 15 :)

iv] Obecne a pocitove mi prijde oproti originalu takovy humpolacky..

Jinak mam Magpul dost rad, ale tohle proste není ono.. alespoň teda pro me :)



step11
Příspěvky: 39

Příspěvek#17 » stř 13. zář 2017, 23:12

Ted koukam, ze jsem uplne zapomnel snad na to nejdulezitejsi.. Strasne, ale fakt strasne blbe, se zacvakava do sachty.. ba co hur, nekdy se uz uz zda, ze je in, ale chyba lavky.. na strelnici to není zadna tragedie, ale mimo ni to muze byt o usta..

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#18 » čtv 14. zář 2017, 07:18

Nabízí se otázka, zda za tu cenu nepřinesou spíše víc starostí než užitku. Vím, origo Glock zásobníky jsou kolem 850,- Kč. Na druhou stranu, kolik zásobníků opotřebujete do takového stavu, že je musíte nahradit novým? Já si zatím všude vystačil se dvěma jenž byly součástí zbraně.

GlockShop, originální zásobníky: http://glockshop.cz/product_info.php?cPath=58&products_id=241

Uživatelský avatar
Tom Λ
Příspěvky: 57

Příspěvek#19 » čtv 14. zář 2017, 08:34

Dva zásobníky jsou absolutní minimum, na většinu akčnějšího střílení je třeba rozhodně víc. A teď k tématu - mám jak origo, origo +2 tak magpul a ETS, magpul s tím, že nemá kontrolu kolik je nabito nemáte pravdu, je tam kontrolní díra na full kapacitu (pravda není to úplně ono, ale lepší než nic) výhoda magpulu je samozřejmě cena, oranžové podavače (což by ale od gen 5 mělo být i na origu) a lépe vyřešená botka, kdy to jde rozebrat pomocí náboje, nebo čehokoliv podobného co je po ruce. Nevýhody: absence kovového pouzdra - zatím sem žádný problém neměl nicméně nevzbuzuje tolik důvěry jako originální - možná až moc tuhá pružina, myslel sem, že časem povolí, ale i po téměř roce používání se mrška drží a napaskovat plný stav je fakt nepříjemné a pak taky vzhledově ne tak povedené (různě barevné mapy v plastu). Osobně raději doporučuju ty ETS průhledné, kontrola počtu je absolutně jednoduchá, zatím na nich jedu bez jakýkoliv problémů, i když kamarádovi praskl podavač, moje jedou 100%. Výhody ETS: snadná kontrola počtu, lépe řešená botka, která je však kompatibilní s origo a aftermarket prodlužováky, pro někoho plus, pro někoho mínus je nízká váha (opravdu hodně, většina lidí jak to veme prázdné do ruky je překvapená jak moc lehké to je). Nevýhody opět absence kovového těla včetně vývodek, tím pádem logicky víc náchylnější na poškození. Závěrem - na nošení doporučuju originální zásobníky, na sport a střelnici pak ty ETS průhledné (i díky navýšené kapacitě bez nutnosti prodloužení (22, 27). Magpul má na druhou stranu fakt super tu 12tku do G26 kdy je s integrovanou botkou - prodloužením na malíček, ale na nošení stejně používám buď originální desítku (G26L) nebo patnáctku (G19).



rarach89
Příspěvky: 87

Příspěvek#20 » ned 6. bře 2022, 07:31

Dlouhodobá zkušenost? Uvažuju o zásobníku do G19 a to 15 a 27. Cena je v obou případech poloviční oproti originálu. https://magpul.com/firearm-accessories/pmags/glock.html



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#21 » ned 6. bře 2022, 14:25

Dlouhodobá zkušenost je taková, že po X letech v G17 i G19 celkem 0 problémů. Používám i v pcc a taktéž v pohodě. Magpul je nejlepší varianta krom originálu. Mám jich z dřívějška nakoupeno nemalé množství a jsem za to rád.

Uživatelský avatar
Dizza
Příspěvky: 89

Příspěvek#22 » úte 8. bře 2022, 19:21

Mám jen jeden. Bral jsem ho na zkoušku…2 roky v provozu a taky 0 závad. Pár lidí na ně nadávalo ale já problém nezaznamenal.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů