Sig Sauer P365

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Duke650
Příspěvky: 44

Příspěvek#316 » sob 20. bře 2021, 16:12

M+P. Macek a Prcek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Petr2107
Příspěvky: 13

Příspěvek#317 » stř 31. bře 2021, 20:43

Já měl promagy na ak74 a byly v pohodě.. na p365 jsem koupil od promagu ten 12r a je taky použitelný, jasně vypadá to levněji, ale účel splňuje.



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#318 » pon 5. dub 2021, 19:37

zdravím pánové,nemáte někdo už nahodou verzi s manual pojistkou ?

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#319 » čtv 8. dub 2021, 12:03

máme



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#320 » čtv 8. dub 2021, 14:26

v Praze není žádná s pojistkou k osahaní a termín dostupnosti neznámý.. jste s ní spokojen ? vyčnívá ta pojistka do strany ? je potřeba velká síla pro on/off ? třeba pojistka na mem SW Shieldu je v praxi úplně nepouzitelna

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#321 » čtv 8. dub 2021, 18:49

v Praze je k osahání u mne... popravdě úplně nadšený z ní nejsem, ale to je dost subjektivní
(největší benefit je, že je to modulární = je snadno odstranitelná a zase lze vrátit podle libosti)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#322 » pát 9. dub 2021, 06:35

Mac: kdybys chtel, tak bych od tebe tu pojistku koupil.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#323 » pát 9. dub 2021, 10:54

nene, díky, já ji chtěl... dala se koupit na Brownells, ale teď ji tam nevidím



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#324 » pon 19. dub 2021, 20:39

Zdravím, kolegové,
po pěti letech nošení CZ P07 pokukuji po něčem kompaktnějším.
V podstatě mi zbyl na výběr g26 gen5 a sig p365.
Vzhledem k aktuální situaci sice mám NP, ale nemám si kde zbraně osahat, natož vyzkoušet.
Krom toho to vypadá, že sig je všude beznadějně vyprodaný a na obchodech je spíš takovým bájným jednorožcem.

Nemá tedy, prosím, někdo zkušenost aby mi mohl poskytnout alespoň rozepsané srovnání g26 a p365?

Moc díky



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#325 » pon 19. dub 2021, 20:58

zdravím,střílel jsem s oběma, Glock 26 mel stojinu spoustě 2kg,Sig byl v defaultu, mám velky ruce,z glocku se mi výrazně lepe střílelo,bo je mnohem tlustší a líp se mi chytil, možná bude i o něco těžší, rukovet má ale trochu kratší,ale hůře se kvůli šířce nosí, je to větší boule u pasu,každopádně cenove je cca 2x levnější než Sig.. ten Sig mě kopal do prstu a blbe se držel,protože ta rukovet je užší a mělká (ke spouští je to blíže),ale zase trochu delší,ale na nošení je top,fakt je to super Compact rozměr,akorát kdyby Sig nebyl tak příšerně předražený,ty zásobníky za 2k je hruza..takže záleží na preferencích.. doporučuji ještě osahat SW Shield (mohu případně v Praze půjčit k osahaní) ,ale ten je o chlup vetsi,každopádně pro vetsi ruku je bezva poměr cena/vykon



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#326 » pon 19. dub 2021, 21:17

G26 je tak o 2 levely vetsi zbran a tezsi. Sig je vlastne g42,ale v lugeru a misto 6ran ma 10 ran. Zpracovani je u Siga taky uplne jinde, nez u Glocku. Na glocku neni nic spatne a vsechno je funkcne udelane, ale az v kontrastu se sigem je videt, ze to jde udelat lip a elegantneji. G26 je zbran koncepcne nejstarsi subkompakt, v provedeni gen5 je jeste sirsi kvuli oboustrannemu zachytu zaveru. Ty 2 zbrane se nedaji porovnat. G26 strili lip, vyrazne hur se nosi. Sig je divocejsi, ale nosi se mnohem lip a je to hotova zbran rovnou z krabice(miridla, spoust...). Pochopil bych srovnani hellcat se sigem. Ale g26 a sig, to neni jina liga, to je jiny sport :)



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#327 » úte 20. dub 2021, 21:41

Oběma děkuji za reakci.
Co se týká velikosti ruky, tak tam asi nebude problém.
Vzhledem k tomu, že jsem celej takovej zakrslej (díky covid karanténě nově i obtloustlý), nemám strach, že bych měl na něco moc velkou ruku.
Trochu si říkám, že sem se vůbec ptal, neb mám teď asi víc otázek, než odpovědi :lol:
Začínám se pomalu smiřovat s tím, že dokud se něco neotevře a někdo něco nenaskladní, tak se asi nepohnu z místa...
no, tak snad to do toho prosince, kdy před Vánoci zase otevřou rychle uteče :)



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#328 » stř 21. dub 2021, 08:18

Pre 365ku je ekvivalent u Glocku skor G43/43X

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#329 » stř 21. dub 2021, 14:35

Matt_CZE: https://www.handgunhero.com/compare/glo ... sauer-p365
https://www.handgunhero.com/compare/sig ... ro-compact
Neporovnávej jen srovnání, ale je to potřeba fakt vzít do ruky a vystřelit z toho.
Já se strašně bránil Glocku, ale padl mi do ruky. G26 velmi dobrý, ale když přišel tenčí Hellcat, tak G půjde z domu. U Siga se mi líbila ta SAS verze, ale ne ta cena :o)



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#330 » stř 21. dub 2021, 15:17

Genu:
Tohle srovnání jsem si právě našel také a z toho jsem usoudil, že je p365 spíše ke glocku26, než 43.
Podle zdejších názoru jsem patrně usoudil špatně.
Co se týká Hellcata, tak mě trochu děsí ta chorvatská produkce, ale třeba jen maluji čerta na zeď a nebude s tím vůbec problém.
Na SAS verzi jsem se díval taky, ale zároveň jsem se hodně dočetl o relativně malé životnosti toho tritiového mířidla a tak mě to trochu odradilo a vrátil jsem se k variantě normální P365...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů