Sig Sauer P365

Glock a spol.


ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#271 » pon 1. čer 2020, 13:35

boby06: Tohle se tu už řešilo. Distributor Sig Sauer pro EU (a asi i zbytek Evropy) je v Německu. Němci jsou poslední dobou fest kokoti. Tritium je v Německu považováno za vojenský materiál a na rozdíl od nás bez vyjímky na množství.

Do Německa dorazí z USA pistolka s Tritiem jako je standard pro US trh. Německý distributor musí ty mířidla sundat a nechat zlikvidovat a nahradí je obyč. mířidlama s bílou barvou.

A ty si u nás zase můžeš, za pár tisíc Kč, v podstatě ty samý mířidla co Němčouři zlikvidovali, koupit a nainstalovat, bo u nás se ještě občas nepřemýšlí prd*lí a na to malinký množství Tritia je vyjímka.

Ty dražší verze maji originál mířidla ale nevim přes jakýho distributora to berou.



boby06
Příspěvky: 86

Příspěvek#272 » pon 1. čer 2020, 14:10

díky . asi jsem to v diskuzi přehlédl. Brouzdám více na těch mezinárodních a tohle jsem tam najít nemohl. :) . To by je v US nenapadlo jak to jinde chodí ….

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#273 » pon 1. čer 2020, 22:00

verze s tritii je "individuál dovoz", dovezou vždy jen pár kusů, protože Sig nechce obcházet svého distributora



Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#274 » ned 28. čer 2020, 14:05

Verze bez tritiových mířidel bude asi z oficiální distribuce přes Deutschland, kde je tritium všeobecně zakázané. Všechny SIGy z oficiální distribuce pro Evropu jsou bez tritia, protože oficiální distribuce jede přes Deutschland. Kousky s originálními USA X-ray 3 mířidly jsou dovezené "individuálně" přímo z USA.
LIRA IS (Praha Motol) prodává i originální samotná mířidla, pokud by někdo měl zájem.
EDIT: omlouvám se, už to bylo vysvětleno výše, já to přehlédl kvůli tomu, že příspěvek končil na předchozí stránce v tématu.



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#275 » úte 7. črc 2020, 13:27

nevi nekdo vo nakym toolu, kerym by z toho sly ty miridla nak normalne sundat?

sroubovak + kladivo + stredni sila, aby se to nerozlomilo = nepohne se to ani vo nanometr... :(



Daleko
Příspěvky: 136

Příspěvek#276 » stř 29. črc 2020, 20:22

Soráč jestli to tu už bylo, ale nedá mi to se nezeptat: podařilo se už někomu do toho zásobníku naládovat těch deset patron jak je uvedeno v manuálu? Fakt jsem se dost snažil a už u devátý jsem skoro nevěřil a desátou jsem raděj ani nezkoušel. Díky.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#277 » stř 29. črc 2020, 21:14

Daleko: Hele, je to fakt opruz. Ale těch 10 tam jde a funguje to s tim dobře. Já se každopádně už ani nesnažim to tam dávat "ručně". Kup si UpLulu:

https://www.kydexovapouzdra.cz/uplula-r ... do-45-acp/

S UpLulou to jde v poho. Zásobník na 18 nábojů do CZ 75 bez toho taky nenaplnim, aniž bych si nerozj*bal prsty...

Uživatelský avatar
rentgen
Příspěvky: 34

Příspěvek#278 » čtv 30. črc 2020, 07:59

Omlouvám se za OT ale Add "Kup si UpLulu" teď jsem dával do tipů na komisi nebo jak se to téma jmenuje tip na pseudo-lulu... Je to jiný výrobce ale funguje to stejně a nabíjí se s tím dobře do posledního náboje



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#279 » čtv 30. črc 2020, 11:39

Jojo Uplula a nechavat zasobniky plne naladovany a vono to casem (za par mesicu) povoli... Po roce pouzivani uz jedu uplne bez ty Upluly (na "domaci pouziti), ale na strelnici doporucuju brat raci furt - je to s tim rychlejsi a neznicis si palec...

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 986

Příspěvek#280 » čtv 30. črc 2020, 12:15

Bez Upluly ani ránu, ládovat to prsty, to je opruz, Uplula je perfektní, vyplatí se to i za ty peníze!!!



Daleko
Příspěvky: 136

Příspěvek#281 » pát 31. črc 2020, 14:29

Díky všem, už je objednaná :)

Uživatelský avatar
rentgen
Příspěvky: 34

Příspěvek#282 » ned 2. srp 2020, 19:25

Nemáte někdo zkušenost s variantou XL? Viděl jsem jen videa ale v reálu to nikde v mém okolí nemají (mají jen klasickou 365 a ještě ne na vyzkoušení ale jen na prodej),jsou nějaké první subk. dojmy co se týká chování při střelbě? Diky

Uživatelský avatar
jon_da
Příspěvky: 16

Příspěvek#283 » úte 4. srp 2020, 10:46

Kdybych pistoli na nošení řešil teď, tak bych o XL uvažoval. Já koupil před rokem malou 365 s originál tritiem za 22 135,- což z dnešního pohledu vidím jako dobrý kup, pak jsem ještě dokoupil 12r zásobník. Ještě přemýšlím, že k tomu přihodím adaptér a olight mini a s tím vystačím na nošení na deset let.



PTCruiser
Příspěvky: 2

Příspěvek#284 » sob 15. srp 2020, 09:07

rentgen píše:Nemáte někdo zkušenost s variantou XL? Viděl jsem jen videa ale v reálu to nikde v mém okolí nemají (mají jen klasickou 365 a ještě ne na vyzkoušení ale jen na prodej),jsou nějaké první subk. dojmy co se týká chování při střelbě? Diky

kamarad z US to ma, je velmi spokojny, ze sa sprava lepsie ako tazsie vacsie zbrane. je to jeho CC of choice.
ak mas nejake specificke otazky, daj vediet, spytam sa.

ja som si kupil klasicku P365 s triciom, pretoze mam ruky mensie ako moja zena

koho by zaujimalo, v motole maju este minimalne jednu P365 s triciom priamo v obchode - teda minimalne vo stvrtok mali



rarach89
Příspěvky: 87

Příspěvek#285 » pon 17. srp 2020, 20:41

V Motole maj vždycky jeden kus na prodejně a zbytek na externím skladě. Třeba Kentaur jich měl nedávno asi pět, ale za týden vyprodáno. Taky o 1500 levnější, což je skoro cena zásobníku na 12. Mám u Kentaura objednáno, jen se furt nemůžu rozhodnout jestli vzít P365 nebo nechat dovézt Hellcat, případně koupit tady H11 a hodit na to tritium. Kolikátou verzi teď Sig prodává, třetí nebo čtvrtou?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti