Canik TP9 (SF, SFx, SF Elite, V2, ...)

Glock a spol.


Amegan
Příspěvky: 23

Příspěvek#106 » čtv 14. kvě 2020, 08:42

Obrázek

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#107 » čtv 14. kvě 2020, 09:12

HawkCZ píše:ROMV:

Přikládám rozkres TP9 SFx. Všechny rozkresy a české návody dáme brzy na web http://www.canikarms.cz
Obrázek



chlapi sem s tím ;-) Hodily by se rozkresy i na ostatni pistole ....

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#108 » čtv 14. kvě 2020, 12:55

Amegan...diky !

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#109 » čtv 14. kvě 2020, 17:49

20200514_135928 (1).jpg


pod tou pružinou mas takový vystupek co drží pruzinu nahoře. V mém ramu tam není:-(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Amegan
Příspěvky: 23

Příspěvek#110 » čtv 14. kvě 2020, 20:10

Zdá se mi to nebo máš tu pružinku ohnutou a ta se ti na konci opírá o rám, takže ti netlačí na záchyt závěru. Ozvi se Hawkovi určitě ti s tim pomůže.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#111 » pát 15. kvě 2020, 01:23

Zdar borci, chytl jsem diskuzi, jenom lehce nestíhám.

tomoking: jestli se můžeš stavit za námi v Praze tak to vyřešíme

ad rozkresy, budou na novém webu, případně je ještě nahraji dřív sem, kdyby to mělo trvat ;-)

A jedna OT: ten Xbow v profilovce je od RTR? :-)

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#112 » pát 15. kvě 2020, 07:19

Jj RTR Projects :-) nejdříve BMW pak pár sezón v KTM v X Bow Battle a 24hseries ;-) ... v Praze budu cestou do Mostu ... mají začít nějaké testy konečně:-) ... dám ti vědět předem kdy se objevím.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#113 » čtv 28. kvě 2020, 18:35

Pecka... já byl jednu sezonu součástí Reiter Young Stars nebo jak se to jmenovalo :D.

Dej vědět, těším se ;-)



milderede
Příspěvky: 27

Příspěvek#114 » ned 7. čer 2020, 10:05

Mám jeden dotaz na střelce mající trochu přehled o pražských střelnicích. Týká se to pistole Canik TP9, tak snad nebudu moc OT.
Víte o nějaké střelnici, na které mají TP9 k zapůjčení a vyzkoušení praktické střelby? Podívat se na něj a osahat si ho půjdu do No Compromise.House, už se do toho salonu zbraní těším, ale potřeboval bych ho alespoň trochu vyzkoušet v praxi než bych se pro něj definitivně rozhodnul.
Dík za rady a tipy.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#115 » úte 16. čer 2020, 11:31

2 milderede> jestli už jsme se nedomlouvali jinak, tak nejjednodušší, když se spolu domluvíme a sejdeme se na střelnici (úterky Čimice nebo středy Brandýs nad Labem) a tam můžeš vyzkoušet co bude libo :-).



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#116 » sob 4. črc 2020, 16:07

Také jsem si pořídil Canik SF Elite,velmi pěkně zpracován,mezi hlavní závěrem nulová vůle.Střílí to přesně,ale nelíbí se mi příliš tuhá vratná pružina.Nechal jsem závěr na záchytu cca týden.o chlup lepší,ale není to ono.Chtělo by to modrou pružinu,tak jako u SFx,ale zaměnit nejdou,mají rozdílné délky.V každém případě je Canik přívětivější než CZ p-10,kde se stále objevují další problémy.Dle amerických servrů je Canik v pohodě i po odstřílení desítky tisíc ran.No uvidíme,co to vydrží.Pokud se chce distributor u nás uchytit,klidně mohl dát delší záruku,tak jak je to u aut.Mám rok výroby 2019,kulisa je tvrdě chromovaná,taktéž táhlo spouště.Je mi 73 let a na 25 m mezinárodního pistolového terče se lehce vejdu do černého.Mám ještě Glocka 19 gen 3 a je to podobné.Jsem /zatím/spokojen.A vaše další zkušenosti?

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 281

Příspěvek#117 » sob 4. črc 2020, 17:06

tuhá vratná pružina Tě chrání před zpětný nárazem závěru , který se zastaví a celou svou naakumulovanou energii Ti předá jedním rázem. Dělej jak myslíš, ale ....



Amegan
Příspěvky: 23

Příspěvek#118 » sob 4. črc 2020, 20:06

2 jantar: jen vás popravím, kulisa a táhlo spouště jsou niklované nikoliv chromované.



Kurtz
Příspěvky: 4

Příspěvek#119 » pon 6. črc 2020, 05:54

Ahoj, mam Canik Sub Elite, nevite nekdo o nejakem alternativnim pouzdru? Treba od Dasty, ktere by mohlo pasovat?
Diky za rady



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#120 » úte 7. črc 2020, 16:07

To Milkyway:Tvoje poznámka je logická a správná.Mně jde spíše o to,že je do patronu na 25 m do papíru zcela zbytečné rvát plný výkon,a nižší navážka špatně přetahuje,a má záseky.Ještě jsem zkoušel nechat závěr na záchytu cca týden,ale nepomohlo to.To je jediný důvod.takže asi tak.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Toga a 12 hostů