Beretta M9A3

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


lukas.kade
Příspěvky: 5

Příspěvek#1 » pát 25. led 2019, 18:00

Přemýšlím o koupi nové Beretty M9A3, nicméně logicky se mi nechce kupovat zbraň, kterou jsem neměl v ruce. Našel by se nějaký štastný majitel, který by byl ochotný mě jí nechat na střelnici vyzkoušet? Případně budu rád za tip na střelnici, kde jí mají k zapůjčení (ikdyž v tomhle moc nadějí nemám).



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#2 » pát 25. led 2019, 18:42

Troufám si tvrdit, že to velký rozdíl oproti předchozím modelům nebude. Pokud máte možnost vyzkoušet starší model, nebál bych se toho.



lukas.kade
Příspěvky: 5

Příspěvek#3 » pát 25. led 2019, 19:27

Nad 92FS jsem přemýšlel, ale vzhledem k užšímu gripu M9A3 si myslím, že tam právě znatelný rozdíl bude.

Uživatelský avatar
MakeaNui
Příspěvky: 127

Příspěvek#4 » pát 25. led 2019, 19:39

M9A3 je pokus Beretty o nový kontrakt US Army, kde rukojeť upravili do podoby Coltu 1911. Takže se bude držet jinak, než klasická 92F ... řekl bych, že líp :)



Míšánek
Příspěvky: 18

Příspěvek#5 » ned 27. led 2019, 16:35

Jsem moc rád že tady to téma vzniklo, jelikož chci taky pořizovat přesně M9A3 a tak by mne zajímalo, zda-li je možnost si s ní někde zastřílet. Taky mi bylo navrhováno zkusit si 92FS, ale myslel jsem si, že vzhledem k vyšší kapacitě zádobníku ve prospěch M9 se asi bude přecijen držet zase trochu jinak...
Dej prosím vědět, jestli se ti tady na ni někde povede narazit ;)



lukas.kade
Příspěvky: 5

Příspěvek#6 » sob 18. dub 2020, 00:24

lukas.kade píše:Přemýšlím o koupi nové Beretty M9A3, nicméně logicky se mi nechce kupovat zbraň, kterou jsem neměl v ruce. Našel by se nějaký štastný majitel, který by byl ochotný mě jí nechat na střelnici vyzkoušet? Případně budu rád za tip na střelnici, kde jí mají k zapůjčení (ikdyž v tomhle moc nadějí nemám).


Po delsi dobe to zkousim znovu. Budu rad za doporuceni.



Míšánek
Příspěvky: 18

Příspěvek#7 » ned 19. dub 2020, 06:45

Tak pánové já ji konečně v únoru pořídil a musím říct, že jsme absolutně spokojen, jakožto začátečník. Mám teda černou italskou verzi, protože písková (americká produkce) je u nás bohužel k nesehnání.
Jihomoravský/Zlínský kraj



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#8 » ned 25. říj 2020, 11:51

Zásobníky jsou mezi sebou kompatibilní - M9, M9A3, 92FS, 92x. Jsou rozdílné (ukazatele počtu, kapacita, povrchovka), ale zaměnitelné. Stejně stale považuji za nejlepší Mec-Gar na 18. Pistole je užší, ale ne nijak drasticky a přibalenými střenkami se z M9A3 dá udělat úchop staré M9.



lukas.kade
Příspěvky: 5

Příspěvek#9 » stř 10. bře 2021, 12:22

Míšánek píše:Tak pánové já ji konečně v únoru pořídil a musím říct, že jsme absolutně spokojen, jakožto začátečník. Mám teda černou italskou verzi, protože písková (americká produkce) je u nás bohužel k nesehnání.
Jihomoravský/Zlínský kraj


Gratuluju ke koupi, uz jsme pomalu vzdal, ze by se nejaky vlastnik nasel :) . Jak je to tedy s drzenim, je m9a3 znatelne uzsi? Az pomine cinsky mor, bylo by mozne si ji nazivo prohlidnout na nejake strelnici?



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#10 » pon 15. bře 2021, 07:48

lukas.kade píše:Jak je to tedy s drzenim, je m9a3 znatelne uzsi?

Nemám srovnání M9A3 vs 92FS, ale 92X Performance vs 92FS. Mělo by to být stejné jelikož 92X Performance má taky rám Vertec (pouze ocelový).
Rozdíl v úchopu je v celku znatelný a to mám "střední" ruku.

20210310_194721.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Omnicide dne pon 15. bře 2021, 07:58, celkem upraveno 1 x.



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#11 » pon 15. bře 2021, 07:56

Caroprd111 píše:Zásobníky jsou mezi sebou kompatibilní - M9, M9A3, 92FS, 92x. Jsou rozdílné (ukazatele počtu, kapacita, povrchovka), ale zaměnitelné.

Jen drobná poznámka. Rozdíl mezi 15 a 18 ranným zásobníkem je pouze v prolisu na těle. Tělo (až na prolis), pružina i podavač jsou totožné. Tudíž u toho 15-ti ranného stačí odvrtat prolis a rázem kapacita vzroste o +3 :D
01.jpg
02.jpg



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#12 » čtv 25. bře 2021, 07:40

lukas.kade píše:[quote="Míšánek"]Tak pánové já ji konečně v únoru pořídil a musím říct, že jsme absolutně spokojen, jakožto začátečník. Mám teda černou italskou verzi, protože písková (americká produkce) je u nás bohužel k nesehnání.
Jihomoravský/Zlínský kraj


Gratuluju ke koupi, uz jsme pomalu vzdal, ze by se nejaky vlastnik nasel :) . Jak je to tedy s drzenim, je m9a3 znatelne uzsi? Az pomine cinsky mor, bylo by mozne si ji nazivo prohlidnout na nejake strelnici?[/quote]Napište, stavte se a můžete porovnat, mám několik FS, A3 i Performance.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#13 » ned 19. zář 2021, 23:50


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů