Beretta Tomcat INOX 7.65 Browning

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Daleko
Příspěvky: 137

Příspěvek#1 » čtv 13. srp 2020, 19:39

Dobrý večer,
máte někdo zkušenost s touhle berettou Tomcat?
Díky



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#2 » stř 14. říj 2020, 16:41

Před pár minutama jsem si jí přinesl z prodejny a jsem nadšený

540524_1e489fa375d56a11677238b093e58df3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#3 » stř 14. říj 2020, 16:44

Na inzerci je jedna z půlku ceny nové. Já jsem nad ní uvažoval. Do Loun to mám ale přes celou republiku. Za benzín, známku a čas na cestě bych dal tolik, že se mi vyplatilo koupit fungl.

Zde odkaz na tu bazarovou:
http://www.zbranenaobjednavku.cz/advert/beretta-tomcat/



Daleko
Příspěvky: 137

Příspěvek#4 » čtv 25. úno 2021, 21:01

Omnicide: a zkušenosti se střelbou? Chápu že možná střelby moc nebylo, vzhledem ke všeobecně známým okolnostem...



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#5 » ned 14. bře 2021, 14:49

Daleko píše:Omnicide: a zkušenosti se střelbou? Chápu že možná střelby moc nebylo, vzhledem ke všeobecně známým okolnostem...

Moc nebylo ale něco přeci. Když z toho vyšla první rána tak v režimu DA jelikož jsem do vyklopené hlavně dal jednu bambuli. Pak jsem chtěl pokračovat v režimu SA. Při prvnim pokusu jsem se až zarazil a očekával jsem závadu. Rozdíl mezi SA a DA je fakt velký. Z počátku jsem z toho byl překvapenej s dalšim zásobníkem OK. SA má příjemný chod.
Já to zkoušel na 15 metrů (mám to primárně na sebeobranu) a vše v černym bez velkého míření. Cosi to kope, ale opoznání míň než G43 i když u Tomcata mám neplnohodnotný úchop, jelikož malík je mimo zbraň.



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#6 » ned 14. bře 2021, 14:55

A jak jsem zjistil, je problém na to sehnat pouzdro. Já chtěl kůži. Nakonec jsem musel koupit origo kotníkové. To dorazí až v úterý. Následně z toho udělám opaskové. Jiné jsem fakt nesehnal. Když už tak takové, že bych si ušil sám lepší (a to je co říci). Pokud už bylo OK, tak bez bezpečnostního pásku (ten jsem měl jako podmínku). Zkoušel jsem i Falco, ale odpověď mě nepřesvědčila. Navíc jsem od Falco měl pouzdro na G43 s TLR6. Šlo blbě tasit a začalo se párat. Pak jsem ještě koukal na eBay na nylonové. U nich mi vadila přítomnost kapsy na zásobník a spíš univerzální použití pro "Pocket Guns".



Daleko
Příspěvky: 137

Příspěvek#7 » pát 9. dub 2021, 18:20

Omnicide: díky za info, docela vážně o téhle pistolce uvažuju



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#8 » pon 12. dub 2021, 11:57

Jojo, taky sem na ni koukal, ale odradilo me video, kde se pri prvnim strileni porouchala spoust.
Nebo spis nez ta zavada, tak me odradilo prohlaseni jistych lidi, ze je to zrejme tim, ze PREJ strelivo od S&B vykonove prevysuje Berettou stanovenej udaj pro tuto pistoli... Takze to bude chtit asi info vod mistnich, jak moc se jim lamou soucastky, protoze nepredpokladam, ze by tu nekdo strilel necim jinym nez S&B FMJ 32 Auto...



ED-2O9
Příspěvky: 1

Příspěvek#9 » ned 19. úno 2023, 08:51

Shinnare píše:Jojo, taky sem na ni koukal, ale odradilo me video, kde se pri prvnim strileni porouchala spoust.
Nebo spis nez ta zavada, tak me odradilo prohlaseni jistych lidi, ze je to zrejme tim, ze PREJ strelivo od S&B vykonove prevysuje Berettou stanovenej udaj pro tuto pistoli... Takze to bude chtit asi info vod mistnich, jak moc se jim lamou soucastky, protoze nepredpokladam, ze by tu nekdo strilel necim jinym nez S&B FMJ 32 Auto...
Praská rám. Ona zvládá střelivo do 176J. S&B FMJ 32 Auto má nějakých 240J a to je opravdu moc. Já z toho střílím Magtech 7,65 Browning / 32 AUTO FMJ (32A) 4,60 g, 71 grs které jsou na 175J a zatím bez závady.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nitram72 a 3 hosti