Moderní pistole v .45 (NE 1911)

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#46 » úte 14. zář 2021, 13:52

Dobrá volba.
Když jsem si je tam na krámě vošahával, tak jsem prostě musel jít do toho největšího :)
Mířidla pak přišly ze slovenska.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#47 » úte 14. zář 2021, 15:41

to: Rottwik
píšeš, že střílíš přebíjenky. Já taky (terčové čajíčky), ale na rozdíl od 1911 jsem musel pro HK45 víc nasypat, protože to nevystavovalo závěr po vystřílení zásobníku. Jak to máš ty ?

Uživatelský avatar
FiBe
Příspěvky: 42

Příspěvek#48 » čtv 3. úno 2022, 09:34

HK45 / HK45C (Tactical)

Mohl bych požádat majitele, jestli by se nepodělili o zkušenosti s pořízením příslušenství? Jmenovitě se mi jedná o
- pouzdro (kydex) na zbraň: u českých výrobců jsem nenašel standardně vyráběné pro HK45/C/Tac, je nutné nechat si jej udělat na zakázku anebo lze použít pouzdra určená pro podobné pistole (SPF9, P30, USP ?), případně nákup ze zahraničí (hermes)?
- pouzdro/a na zásobníky: stejná otázka jako výše
- krytka (matice) závitu u "Tacticalů": pořizovali jste originál (cca 1.000,- CZk, resp. 40,- EUR) a případně kde, nebo jste to ignorovali a pro případ potřeby máte klasickou "matku", resp. používáte k ochraně závitu třeba jen "izolačku"
- mířidla pro "Tacticaly": v ČR jsem našel pouze dva prodejce (nocompromise a esako) + jednoho z SR (hermes), kteří prodávají, resp. nabízejí zvýšená mířidla. Dohromady jde asi o čtyři modely (mimochodem všechny od LPA)
- výměna mířidel: svěřili jste puškaři anebo si udělali sami?

Rozumím, že některé otázky jsou vysloveně hloupé, ale když si někdo pořídí verzi se závitem a i tlumič, chce třeba vyzkoušet jaký rozdíl s/bez, ale vesměs plánuje používaní tlumiče, přijde mi vyhodit litr za krytku zbytečné ... (ale jde o to, jak moc "trpí" nechráněný závit při střelbě, samozřejmě v závislosti na intenzitě). U těch pouzder na pistole předpokládám, že rozměrově sedět nebudou, ale u zásobníků by mohly?

Díky



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#49 » pát 4. úno 2022, 11:48

nevidím na otázkách nic hloupého, ale asi ti moc nepomůžu. Pouzdro neřeším, protože střílím to, kde ho nepotřebuju. Závit nemám, tudíž mě netrápí a původní miřidla mi přišla použitelná, takže jsem je neměnil. Nicméně jsem měnil miřidla u jiné pistole a nechal jsem to raději na puškaři.



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#50 » ned 13. úno 2022, 19:06

HK45Tactical
Pouzdro nemám/nepotřebuju.
Krytku závitu mám z aliexpresu za 200Kč dva kusy (ne, originál za litr není lepší ani hezčí). "2Pcs Steel Barrel Thread Protector for M16x1 Left"
Zvýšený mířidla z hermesu jsem si vyměnil sám, je to tam jen nalisovaný bez jakýhokoliv zajištění.
Vyklepnout, naklepnout.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#51 » ned 13. úno 2022, 19:21

Já si krytku do teď nekoupil, reálné foto té z Ali by bylo? Provedení je jak kvalitní? Z jakého je materiálu? Popravdě, tam mě nenapadlo ani hledat.



mission
Příspěvky: 280

Příspěvek#52 » ned 13. úno 2022, 19:36

@FiBe

krytku závitu doporučuji. Mám orig. ocelovou, nebyla sic levná, ale zato je precizně a přesně obrobená. Když jsem kupoval pistoli z druhé ruky, závit už nebyl 100%, protože majitel ji nosil a pistoli nešetřil. Zda je lepší krytka duralová nebo ocelová nechám na tobě, za sebe preferuji ocelovou, protože víc vydrží aniž by se poškodila (zdeformovala apod.).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů