Moderní pistole v .45 (NE 1911)

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#16 » úte 23. úno 2021, 09:23

MM: MP45 určitě okouknu, jen mi přijde trošku zbytečné kupovat 2 hlavně, když ni stačí jedna (kvůli byrokracii a zabezpečení dílů, který vlastně člověk nepotřebuje, ale v zemích, kde je hlaveň volný díl určitě super bonus)

SmrtihlavMAGOR: Jak z dlouhodobého hlediska hodnotíš rozdíly mezi USP a Mk.23? Čistě pro zajímavost. Tu FN jsem ještě nikde nepotkal, ale cenovka je už o cca 100% a více jinde než ostatní z možností.



mission
Příspěvky: 280

Příspěvek#17 » úte 23. úno 2021, 11:22

@střelec

Mark23 je pistole po všech stránkách předimenzovaná pro vojenské použití. Původně měla nahradit samopal, proto ty rozměry. Nicméně je to špičková a kvalitně vyrobená pistole. Vývrt má chromovaný a starší produkce s "maritime finishem" byla odolnější povětrnostním vlivům (korozi). Ve srovnání s HK USP Tactical nebo Target působí ty dvě oproti Mk23 jak dětské hračky.



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#18 » úte 23. úno 2021, 12:08

Mám HK45 tactical a když ho mám, tak ho samozřejmě budu i doporučovat.
Koupil jsem ho v srpnu 2020 jako nový, jako mojí první zbraň. Prostě jsem ji v tom krámě nemohl nechat :lol:
To jsem fakt přišel a ukázal na ní, prodejce mi asi hodinu podával další jiný, ale nakonec jsem stejně odešel s HK45 tactical.
Už jsem se s ní i něco naučil trefit. Ze začátku jsem byl fakt mimoň.
Závit a stavitelný hledí jsou dobrý bonus.
Vyměnil jsme tu sear pružinu a pružinu blokace úderníku pro drobet lepší spoušť.
Doporučuji :)
foto zde:
https://photos.app.goo.gl/GBhWy8nEX9Lmbwda9

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#19 » úte 23. úno 2021, 21:25

Ty vole to HK45 vypadá fakt skvěle. Kdybych věděl že ráže .45 acp nebude po zákazu olova problém (jestli k zákazu dojde) a bude mě to stát to co teď když si prebijim, tak neváham a vzal bych ho. Za mě asi nejzajímavější volba v ráži .45 v poměru cena/kvalita. A pistoli ve .45 není nikdy dost!

A nevím jestli tu zazněla P10F ve .45... ovšem nevím jak kvalitní zbran to bude :roll:

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#20 » úte 23. úno 2021, 21:34

Zazněla a střelec ji nechce
Olovo má být zrušeno už v březnu, uvidíme.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#21 » stř 24. úno 2021, 08:05

Ano, tu P10 v .45 jsem zmiňoval, ale po fiasku s P10M co pustili nedotaženou do prodeje, se mi nechce u další jejich novinky riskovat, proto řeším dlouhodobě ma trhu ověřené modely.



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#22 » stř 24. úno 2021, 08:28

V .45 je taky Beretta PX4, cenově už je ovšem výš
http://www.bvs.cz/pistole_beretta_px4storm2_45.html
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



dethan
Příspěvky: 46

Příspěvek#23 » stř 24. úno 2021, 11:11

Měl jsem v ruce CZ 45 TT což je kopie Tangfolia. Nic složitého. Dobře se mi s ní střílelo a i překvapivě přesně, jsem zvyklý na ukopanou devítku. Design neuchvátil takový spíš pracovní kvér. Zas je to domácí produkce, nic drahého.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#24 » stř 24. úno 2021, 11:38

Střelec píše:MM: MP45 určitě okouknu, jen mi přijde trošku zbytečné kupovat 2 hlavně, když ni stačí jedna (kvůli byrokracii a zabezpečení dílů, který vlastně člověk nepotřebuje, ale v zemích, kde je hlaveň volný díl určitě super bonus)
.


No zase na druhou stranu, pokud bude na venkovní střelnici potřeba tlumič, tak se hlaveň se závitem bude hodit... a tady to máš rovnu 2v1..



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#25 » stř 24. úno 2021, 15:00

Mě by stačila jenom ta hlaveň se závitem, ostatně třeba mě právě někdy napadne ten tlumič koupit a střílet se dá i bez něj (navíc třeba těch pár mm o nejakou promili zvedne přesnost :) )



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » stř 24. úno 2021, 16:34

A co zkusit slovenskou Grand Power P45L ? Měl jsem ji v rukách na střelnici v Čachticích a přišla mi docela super. U nás ji prodává třeba Qins.



stip
Příspěvky: 280

Příspěvek#27 » stř 24. úno 2021, 17:23

Grand Power uzamyká rotací hlavně, to bude s uvažovaným použitím tlumiče potíž. Tradiční závit by se povoloval.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#28 » stř 24. úno 2021, 17:57

alebo dotahoval :-D



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#29 » stř 24. úno 2021, 18:04

Na předváděčce na Slovensku měli GP i s tlumičem, takže to p. Kuracina asi nějak vyřešil. Mírná modifikace nielsen device? Ale zase by to omezovalo nabídku tlumičů.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#30 » stř 24. úno 2021, 19:41

Co je zlozite na tom dat na K100 zavit do opacnej strany ako smeruju razy pri zamykani? Podla mna je nezmysel na beznu zbran pchat tlmic ci kompenzator. A ak chcem dlhsiu hlaven tak preco nie aj dlhsi zaver koli zamernej? Kompik funguje len pri naslapanych laboraciach a tlmic urobi z pistole hokejku.
Co sa tyka rozdielu medzi HK USP a HK45 tak HK45 uz nema odpruzeny doraz na tycke vratnej pruziny, ale len plastovy kruzok, rovnako ako Compact. Ake to ucinkuje pri .45 ke neviem, ale u .40 to bol citelny rozdiel medzi tym odpruzenym dorazom vo full USP oproti plastu v Commpacte. Prvym USPckam tak divne pruzila spust a obcas doslo nechcenemu vypusteniu zasobnika, Spust som menil za sportovu sadu (pevnejsi jazycek s nastavenim prepadu a kohut. Vypustanie zasobnika blo pri neskorsej produkcii mierne zmenene a uz to nerobilo. Ale inak je HK USP perfektna pistol. A este je problem nestandardna lista na prislusenstvo. Ale aj tu je riesitelne redukciou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů