FN 35 HP

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#31 » pát 29. říj 2021, 12:37

V USA je cenově podobně třeba 75, která je technicky trošku jinde a taky kov.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#32 » pát 29. říj 2021, 16:26

jodo píše:Jestli jsem to dobře pochopil, pak jeto celoželezný a to je ta díra na trhu. Všichni dělají plsťáky a železa jsou ke koupi jen v bazaru. Ne každýmu ty plasty sednou.

Ne, to jsi pochopil uplne blbe. Dira na trhu je to v tom, ze je to legenda s drobnyma upravama, aby i dnes mela co nabidnout. Podobnou legendou je 1911, ale tu ma kazdy a kazdy vyrabi. HP se uz nevyrabi.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#33 » pát 29. říj 2021, 18:21

Já nějak tu retrovlnu bouchaček nechápu, nevím, co do toho výrobce tlačí. Pochopím, že CZUB si drží původní 75B, SIG inovuje původní P210, ale proč vyrábět něco, čeho se vyrobilo mrak jak je HPa dá se sehnat bez problémů válečná nebo poválečná produkce. Snad navíc Indové vyrábí HP pořád. 1911 možná má pořád co nabídnout, ale HP podle mě ne, to už radši tu 75B, co má v USA přesně stejnou cenovku.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#34 » pát 29. říj 2021, 19:00

Strelec
Vidim ze nechapes. Vojnova produkcia HP ma kolisavu kvalitu, material sa pocas vojny pouzival kadejaky. Uzivatelsky su posledna HP trocha inde. Maju sirsiu poistku, vonkajsi vytahovac, ine mieridla... Dnes sa pouzivaju kvalitne materialy a vyraba sa s mensimi toleranciami ako pred 70 rokmi. Taktiez si tie buchacky presli kadecim za tie desiatky rokov a ty v podstate netusis co ma za sebou. To u novej zbrane neriesis. A preco ist do HP? Mal som tuto pistol v r.1991 cize kus nostalgie, tiez ma fascinuje ze bola roky pouzivana a oblubena u SAS a taktiez je to kultovka, zbran chlapcov z CI5 v seriali Profesionali... Ak nebude za nejaku premrstenu cenu, je to realny kandidat na kupu. A vobec by nevadilo ak by ju robili aj v nereze.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#35 » pát 29. říj 2021, 19:41

Jenže SAS měli belgickou výrobu (L9A1) a Profesionálové kanadskou. Kopie od Fégu podle mě je asi stejně ikoniclá jako SA-35. Ale nejsem sběratel, možná to fakt vidím jenom špatně.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#36 » pát 29. říj 2021, 19:56

Nebavime sa tu o pocine Springfieldu?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů