SIG Sauer P226

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#76 » úte 8. čer 2021, 07:31

Díky, zapomněl jsem dopsat, že původní pružina je spletená z více drátuů, ale našel jsem ji u prodejce v Německu (díky za odkaz přes SZ).



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#77 » úte 8. čer 2021, 11:06

Střelec píše:Nemáte tip, kde koupit vratnou pružinu na P226? Přibyla mi jedna starší pistole teď o víkendu, protože byla za dobrou cenu, ale ani majitel nevěděl, kolik toho má za sebou, tak bych chtěl pružinu vyměnit za novou čistě preventivně, ale ani Brownells nemá, nezajímají mě nějaké sety pro snížení zpětného rázu, ale čistě jen samotná vratná "pletená" pružina. Snad jsem hledal jen špatně, ale nic jsem nedohledal skladem na žádném CZ eshopu. Díky.



Co to je pletená pružina? Na zakázku ti udělá pružinu pérovna Kunvald. Sílu drátu znáš, rozměry, stoupání, průměr taky. jakoukoliv pružinu jsem potřeboval, tak byli dost ochotní. Je to jenom péro.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#78 » úte 8. čer 2021, 13:37

Podstatna je sila pruziny. Ked je original napriklad 16N, tak so kup 16N a neries ci je spletena, ci z gulateho alebo plocheho dratu. Ale standardne byvaju u sluzobnych modelov zbytocne tuhe pruziny, aby zvladali aj vykonne strelivo podla vojenskych noriem.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#79 » ned 13. čer 2021, 12:29

Ve finále jsem objednal přes Brownells, protože to vyšlo nejlevněji (ze zahraničí kvůli jedné pružině se mi nechtělo dávat 20 E za poštu). Tak teď jen doufám, že to dojde. Radši jsem to dal na dobírku po zkušenostech.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#80 » stř 14. črc 2021, 07:52

Dorazila mi vratná pružina a je delší, téměř dvojnásobně a nesedí ani počet otáček, na sáčku se sice píše, ze je to pro model P226, 9L, ale až takový rozdíl mě zarazil. Do pistole ale pasuje. Oboje pružiny, jak originální u zbraně, tak nová, jsou originál SIG. Původní zbraň z roku 2005, Německo. Dle stavu prakticky nepoužitá. Novovýroba pružiny SIG USA. Nezměnil by mi někdo u P226 (4") prosím dělku pružiny a nepočítal počet otáček? Díky.



Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#81 » pát 16. črc 2021, 22:29

Moje má na délku 12 cm a když počítám i kraje, tak mám 15 otáček.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#82 » sob 17. črc 2021, 04:54

Dolezita je aj hrubka dratu



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#83 » sob 17. črc 2021, 12:24

Shotgun ED: Díky

MRBLUE: U mě se jedná o spletenou ze 3 drátů https://www.sigsauer.com/recoil-spring- ... 6-9mm.html
Splétaná, i když bez červeného značení, byla také původní.

Pro porovnání nová a původní. Měl jsem právě kvůli tomu obavu, aby pružina nebyla pro nějaký speciál s delší, než standardní hlavní.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#84 » ned 2. říj 2022, 10:06

Měl bych dotaz, možná jsem špatně googloval, ale nic jsem nenašel a to ani na zahraničních eshopech, které posílají do ČR. Potřeboval bych koupit originální tovární střenky na P226 (plast, dřevo asi ne), protože mi střenka praskla. Všude jsem našel pouze aftermarket střenky. Pokud neseženu, tak půjdu do Hogue, popř. pokud by měl někdo střenky navíc, třeba po výměně, tak rád koupím.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#85 » ned 2. říj 2022, 10:31

https://www.midwayusa.com/s?Compatible% ... uer%20P226 Já tam nějaký díly kupoval.. ale už dáááávno...
Nebo tady: https://www.brownells.cz/epages/Cesko.s ... encyID=CZK

Ale jestli chceš, mám tu hogue a od norinka.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#86 » ned 2. říj 2022, 11:10

Toto jsem viděl, mimo ty z Midwayusa, s tímto obchodem nemám zkušenost a nevím, jestli pošlou do ČR.
Brownells zase nemá skladem, ty ostatní jsou aftermarket. Ty Hogue jsou originál nebo čínská kopie? Díky.



djgas
Příspěvky: 68

Příspěvek#87 » ned 2. říj 2022, 11:28

Midway rozhodne nepošle

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů