Luger P08 Parabellum

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
Old Death
Příspěvky: 79

Příspěvek#31 » pát 21. lis 2014, 22:32

Zdar zkus www.klinki.cz
:-) Old Death

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#32 » sob 22. lis 2014, 10:02

...nemalo to byť http://www.klinsky.cz/ :?: :shock: :lol:

Uživatelský avatar
Francis
Příspěvky: 127

Příspěvek#33 » sob 22. lis 2014, 10:35

Tyhle pažby tam nemá.
A sháním nějakou výkresovou dokumentaci... ne eshop... chtěl by za to stejně "balík"..

Neznáte tedy někdo nějakou stránku, kde bych sehnal rozměry...?

Děkuji.

Uživatelský avatar
Old Death
Příspěvky: 79

Příspěvek#34 » ned 23. lis 2014, 21:21

Ma je tam.rozklikni pistole a Luger se tam objevi
Old Death
Tu adresu mam spatne.dik za upozorneni

Uživatelský avatar
Old Death
Příspěvky: 79

Příspěvek#35 » ned 23. lis 2014, 22:37

sided píše:jo, bez problémů, jen je potřeba komunikovat mailem ale jde to i v angličtině

zdravím Siled.
Měl bych dotaz potřeboval bych tam koupit na P-08 díl číslo 41 za 18 euro.Nikdy jsem takle nic nekupoval,je to vnitřek pružiny v pažbě,tento díl mi chybí.Děkuji za odpověď
Old Death

Uživatelský avatar
Francis
Příspěvky: 127

Příspěvek#36 » pon 24. lis 2014, 11:00

nemá jí tam http://www.klinsky.cz/stranky/111.php .. nebo jsem slepý . . :O ?



chacal
Příspěvky: 17

Příspěvek#37 » sob 27. pro 2014, 13:33

Zdravím příznivce téhle super pistole. Prosím vás, viděl – ošahal – odzkoušel někdo v reálu verzi od Mitchell arms? Nebo jí dokonce někdo vlastní :P Všude na forech jsou jen teze :oops: , že "jedna babka povídala, že to stojí za houbeles". Ale reálná zkušenost pisatelů je nulová a to se mi až nechce věřit, že když jde o tak legendární věcičku, že to nikdo neměl od Mitchell arms v tlapkách. Ptám se proto, že bych do toho šel (nerez mi až tak nevadí), ale nesmí to být z bláta. Dík.



folll
Příspěvky: 5

Příspěvek#38 » úte 23. čer 2015, 12:21

Ahoj, zdravím. Měl bych dotaz na nějaké odborníky z vašich řad. Podědil jsem Parabellum P08 rv. 1917, výrobce DWM. Pistoli jsem zlegalizoval, postavil na papíry a udělal zkušebnu. Teď je to klasická střelbyschopná pistole kat. B. Je kompletně sčíslovaná. Řekl by mi někdo, kolik zhruba může mít cenu, kdybych jí náhodou chtěl prodat? Děkuju Petr

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#39 » úte 23. čer 2015, 12:32

Musíš nahodit foto a detaily. Ražba nové zkušebny je skrytě? atd. atd.



folll
Příspěvky: 5

Příspěvek#40 » úte 23. čer 2015, 16:31

Tak jsem něco vyfotil. Brynýr má sem tam šupinku rzi což je vidět na foto, nová zkušebna je skrytě.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#41 » úte 23. čer 2015, 19:15

Fotky nejsou úplně vypovídající ale pokud není žádný průšvih např. s vývrtem hlavně odhadl bych na cca 25.000,- Kč.... samozřejmě v tomto případě se názory a odhady mohou lišit



folll
Příspěvky: 5

Příspěvek#42 » úte 23. čer 2015, 19:18

Vývrt má dobrý, přesnost úžasnou :-) Děkuji mnohokrát za info :-) pro úplnost ještě jednu celkovou. Opravdu mockrát děkuji!
8.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) folll dne úte 23. čer 2015, 19:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#43 » úte 23. čer 2015, 19:19

Neber to jako přesnou informaci, záleží na více skutečnostech ale ta cena by neměla být přemrštěná.



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#44 » stř 24. čer 2015, 12:53

Díval jsem se u nás v prodejně zbraní.Vizuálně stejný v tomhle stavu je cena 20 000kč.Ale jak jsem předeslal porovnání je pouze pohledově.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#45 » pát 17. úno 2017, 18:24

Dobrý den,
ZP mám teprve chvíli, v první řadě jsem jej dělal pro myslivost a vzhledem k tomu, že jsem před časem zbraně i podědil, tak bych měl dotaz na ocenění.
Mezi loveckými zbraněmi, které jsem zdědil, byly i dvě pistole, jedna ČZ75B a pak právě Mauser P08.

Pistole je v celkově dobrém technickém stavu, žádné stopy koroze. Pán na policii mi říkal, že povrchová úprava pravděpodobně nebude původní.
V průkazu zbraně je uvedeno Mauser, tomu by měla odpovídat značka na závěru ,,42", jak mi dělil policista. Na komoře je rok výroby 1939
čísla zbraně jsou stejná, jen číslo zásobníku nesedí s pistolí. Hlaveň není v nejlepším stavu, je matná, ale drážky jsou vidět, pistole je bez zkušebny, tedy kategorie A, vzhledem k tomu, že mám zbroják jen na skupiny C a E, tak ji nemůžu stejně vlastnit, sběratelství jako takové jde mimo mě, takže bych chtěl pistoli prodat.
Kvalitní fotky momentálně nemám, pistole je uložena na policii. Vzhledem k tomu, že je pistole uložena 60 km od mého bydliště, tak to nějak rychle nebude (nepočítám-li 2 fotky pořízené na mobil)
Dalo by se zhruba podle poskytnutých informací nastínit cenu? Kvalitnější fotky kdyžtak při první příležitosti pořídím a dodám.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů