TT-33

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#301 » sob 10. bře 2018, 09:21

Tak nevím esli je to žádost o identifikaci nebo jen řečnická otázka, ale budu předpokládat, že se ptáš doopravdy. Předpokládám že se jedná o Izhevsk (pokud je kolem trojúhelníku CCCP). Z té fotky to muhu ale jen hádat, neb je to rozostřený.



dave1354
Příspěvky: 100

Příspěvek#302 » sob 10. bře 2018, 20:15

Já měl na tetřevu taky výrobce Rusko :) .. a eště u čísla zbraně byla poznámka ,,na zbrani psáno azbukou'' rok tuším 52 a původní majitel povidal, že při přepisu na něj byl právě problém kvůli číslu ve kterém bylo nějaké ruské bž a karabiniér na z&s to nemohl zapsat v původním znění, taky čekal na vyjádření bůhvíkoho.

Mám za to, že celá ta agenda kolem registrace zbraní je celkem hokej. Třeba na mým současným norincu 1911 (a to byla novovýroba) je jakýsi číslo a to je na závěru i rámu stejný, nicméně na hlavni je jen jeho číselná část (bez dvou prvních písmen) a navíc vydrápaná od ruky snad nějakou pájkou. Netuším, jak by tu hlaveň spárovali se mnou, pokud by ji někdo našel ležet ve škarpě a odezvdal na PČR. Asi fakt záleží čistě na tom jak se k tomu který orgán postaví.. přijde mi že takle mezi lidem musí být kvanta ve skutečnosti černých zbraní, ač o tom majitel ani neví.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#303 » ned 11. bře 2018, 18:56

faust22 píše:Co tahle má srdcovka s né moc známými střenkami . ...

Pokiaľ je zbraň vyrobená pred rokom 1945, tak sú črienky nepôvodné, pretože sa montovali až po vojne...



faust22
Příspěvky: 5

Příspěvek#304 » pon 12. bře 2018, 17:20

Byla to řečnická otázka je to TT-33 1943 Izhevsk. Střenky jsou špatně vidět musel jsme zmenšit obrázek. Jsou to trojúhelníky CCCP na střenkách.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#305 » pát 8. čer 2018, 19:00

Pokud by někdo sháněl tokareva bez značení TT-C, tak se jeden prodává za sympatických 3000,- tu
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/323818-tt-33/



Yoki
Příspěvky: 53

Příspěvek#306 » pon 18. čer 2018, 12:59

Ahoj, poradite nekdo? Po vystrileni zasobniku, nejde zasobnik vyndat ze zbrane a zaver se jen velmi neochotne posouva zpet. Nakonec se nejak zasobnik podari vyndat a zbran zase chvili funguje. Teda do ty doby, nez opet nejde vyndat zasobnik. Mame podezreni na ten spoustovy mechanismus, ze vzdycky trochu povyleze. Nevite nekdo co s tim? Dik.



blesk76
Příspěvky: 3

Příspěvek#307 » čtv 21. čer 2018, 18:27

Zdravím, Tokareva mám teprve krátce, ale podobnou závadu mi dělá s jedním zásobníkem. Zjistil jsem, že na vině je podavač zásobníku. Respektive jeho část, která po vystřelení posledního náboje zdvihá záchyt závěru. Podavač u tohoto zásobníku je v této hraně víc ubroušen a po vystřelení posledního náboje přeskočí přes zoubek záchytu, která drží závěr. Dojde k zablokování zásobníku, který nejde vyndat vůbec nebo obtížně a také k zablokování závěru. Většinou jsem musel k odstranění závady vyrazit ven záchyt a pak teprve šel vyndat zásobník a uvolnil se závěr.



Yoki
Příspěvky: 53

Příspěvek#308 » pát 22. čer 2018, 16:23

Diiik, vyzkousim to s tim zasobnikem.



Tutuola
Příspěvky: 1

Příspěvek#309 » ned 5. srp 2018, 19:51

Zdravim. Riesilo sa to tu uz davnejsie, napis TT-C na zavere zbrane. Mam otazku na tych, ktori ju vlastnia - mate hlaven zcislovanu zo zvyskom zbrane? V Rusku od roku 2011 zacali pod touto skratkou vyrabat upravene Tokarevy pre signalnu strelbu (s pevnou hlavnou). Trochu sa obavam, ci sa tu tieto pistolky nedoviezli s nahradnymi hlavnami.



Lukass_m
Příspěvky: 33

Příspěvek#310 » stř 8. srp 2018, 21:24

Ahoj, mam Tokareva r.v.51 s oznacenim TT-C a je komplet zcislovany.



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#311 » čtv 9. srp 2018, 13:32

Ahoj, mam r.v. 45 neni scislovan,ale na zaveru je tt-c. Bez problemu na strelnici slape dobre.



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#312 » čtv 9. srp 2018, 14:14

Jeste mam prosim dotaz. Shanim pouzdro original stare "valecne" kozene. Da se jeste sehnat original, nebo uz jen novodobá? Kolik je cca cena?
Plus jsem nasel i na pul kozena, hadrova pouzdra. Dle infa s netu jde o USA podporu valecnou. Opet vsak stejna otzka. Original vs cena? Nebo se falsuji?
Diky za kazdou radu.



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#313 » čtv 9. srp 2018, 16:17

Taky se dá koupit fungl nový "originál" https://www.aliexpress.com/item/Surplus ... d9cbfeb086



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#314 » čtv 9. srp 2018, 21:31

Diky za odkaz. Tohle je slusna cena a vypada dobre. Az na ten pomackanej kus kuze u zasobniku na pouzdre a fotka bez otevreni komplet. I tak za ty prachy dobry. No me zajima original, zda je to jak se pise ze uz daavno nejsou a neni sance. Vse co se prodava je povalecna a nebo padelek. Tak treba si tady se shanenim a detailama dal nekdo praci. Pripadne ma original doma a podeli se o rady co na nem hledat? Pripadne cenu. Samozrejme i tak diky za prispevek.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#315 » pát 10. srp 2018, 06:37

Na aukru jsem viděl poudra na tokarev...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů