Kahr Arms

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#31 » pát 3. čer 2016, 13:09

Obávám se, že střelnici, kde by měli nějakého Khara na půjčení nenajdeš, není to ve zdejších končinách příliš rozšířená zbraň. Rozhodně musíš počítat s dlouhým resetem spouště, Kahry mají sice předepnutý úderník ale spoušť charakteristikou odpovídá DAO. Jinak odpor spouště je poměrně nízký, plynulý a bez znatelného bodu odpalu, na to se dá zvyknout a není s tím problém. Na nošení a obranou střelbu jsou Kahry optimální a hlavně jsou spolehlivé, moje MK9 bez problémů nabíjí i vystřelené nábojnice což moc zbraní nedokáže. Zkus kontaktovat dovozce, myslím si, že je to Bestpatron.



JMX
Příspěvky: 47

Příspěvek#32 » pát 25. říj 2019, 15:26

Dobrý den, prosím Vás, jak to vypadá v současné době co se týká koupě a servisování KAHR pm9? Zvažuji jej místo Kevina na běžné nošení, ale zatím mě odrazovalo "zastoupení" co se týká koupě a servisu. Díky za zkušenosti.



Daleko
Příspěvky: 137

Příspěvek#33 » čtv 6. kvě 2021, 16:46

Dobrý večer, prošel jsem si vlákno a mám dotaz - má někdo zkušenost s Kahr P380? Dost mě tato zbraň zajímá asi by se dala nosit skrytě i takzvaně "pod tričkem" a přitom výkon tam je.



Daleko
Příspěvky: 137

Příspěvek#34 » úte 18. kvě 2021, 20:26

Tak asi zkušenosti nejsou, nu je to u nás zbraň spíše nevídaná. Zprostředkovaně jsem se dozvěděl o jisté zmlsanosti co se týče tvaru střely, snad že spolehlivě baští jen ogivály... ...ale nevím je to trochu takové to "jeden pán povídal" :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů