Jericho 941

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


petercz
Příspěvky: 63

Příspěvek#121 » pon 13. úno 2023, 13:55

Trochu jsem si hrál a skládal :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#122 » pon 13. úno 2023, 17:18

Fešák, tu barvu na hlavni máš nitridováním?



stip
Příspěvky: 279

Příspěvek#123 » pon 13. úno 2023, 18:13

Barva vypadá jako nitrid titanu. Moc krásný. Sice jsem zatížený na tacticool hračky, ale tahle je vyvedená opravdu decentně pěkně.



petercz
Příspěvky: 63

Příspěvek#124 » pon 13. úno 2023, 19:49

Ano hlaveň i ovládací prvky jsou nitrid titanu, neleštil jsem to před tím úplně do "zrcadla", tak zůstala i určitá patina. Všechny ostatní zbraně mám černé, tak jsem chtěl něco trochu jiného :D

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#125 » pon 13. úno 2023, 21:56

Jak říká stip, je to vážně hezký a hlavně decentní, dobrá kombinace barev. Ty gripy tomu dávají takovej staromódní nádech.

Kde sis nechal dělat nitridování? Gripy zakázka nebo sis někde takhle prodávají?



petercz
Příspěvky: 63

Příspěvek#126 » pon 13. úno 2023, 22:29

Titankov Olomouc. Gripy jsou z Turecka (Ebay), ale přiznám se, že kvalita není nějak převratná, musel jsem je trochu dopasovat, do budoucna mám v merku ještě trochu jiné. A Tru-Dot mířidla Zahal.org.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jeronimo
Příspěvky: 50

Příspěvek#127 » čtv 1. čer 2023, 05:34

Ahoj uvažuji o koupi buď Grand Powera K100 dynamic nebo Jericha 941 PL, chtěl bych se zeptat, jak jste s touto zbraní spokojeni? A jak je to se spolehlivostí a dostupnosti náhradních dílů?

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#128 » čtv 15. čer 2023, 09:05

Jeronimo píše:Ahoj uvažuji o koupi buď Grand Powera K100 dynamic nebo Jericha 941 PL, chtěl bych se zeptat, jak jste s touto zbraní spokojeni? A jak je to se spolehlivostí a dostupnosti náhradních dílů?


Koukni na předešlou stránku, trochu jsem tam o dojmech z Jericha psal.

Otázka je na co to chceš. Daily carry bych šáhnul spíš po nějaký bez kohoutový zbrani, ale co soudruh to jiná preference. Jinak náhradní díly kromě možná vratných pružin a zásobníků nikde asi ready moc nejsou a musel bys je asi shánět přes obchodní zastoupení IWI u nás.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů