Jericho 941

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#106 » úte 21. pro 2021, 17:30

KapitánPacička píše:Klicky: Jestli jsem to dobre pochopil, tak ten problem se netykal HaaaKaaačka, ale toho Jericha v celokovu :) Takze by to melo byt presunuto ne sem, ale do sekce Jericho :mrgreen:

Muze to byt klidne tim nanosem oleje, zalezi jak moc to bylo zakydane. Ale u tehle znacky bych to mozna videl i na nejaky otrep, ktery branil volnemu chodu zapalniku.
Kdo vi, kdyz neuvadis ani model konkretni zbrane...


Jo bylo to Jericho, konkrétně 941F v ráži 9mm

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#107 » úte 21. pro 2021, 21:48

KapitánPacička píše:Klicky: Jestli jsem to dobre pochopil, tak ten problem se netykal HaaaKaaačka, ale toho Jericha v celokovu :) Takze by to melo byt presunuto ne sem, ale do sekce Jericho :mrgreen:

Muze to byt klidne tim nanosem oleje, zalezi jak moc to bylo zakydane. Ale u tehle znacky bych to mozna videl i na nejaky otrep, ktery branil volnemu chodu zapalniku.
Kdo vi, kdyz neuvadis ani model konkretni zbrane...


Máš špatné zkušenosti s IWI?



honays
Příspěvky: 7

Příspěvek#108 » pon 2. kvě 2022, 16:29

Zdravím, koupil jsem si Jericho 941 a potřeboval bych ještě jeden zásobník. Nevíte kde by byl k mání.Nebo jaký tam pasuje. Díky za odpověď

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#109 » pon 2. kvě 2022, 16:53

pasují zásobníky z CZ 75

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#110 » čtv 30. čer 2022, 10:04

honays píše:Zdravím, koupil jsem si Jericho 941 a potřeboval bych ještě jeden zásobník. Nevíte kde by byl k mání.Nebo jaký tam pasuje. Díky za odpověď


Na CZ nebo tanfoglio, ale co jsem tak někde slyšel tak u Jericha přestane občas fungovat záchyt závěru když se do něj dá zásobník z Čézety, sám jsem to ale nezkoušel takže brát s rezervou.

Jinak na https://www.fabdefense.cz/cze/72-zasobn ... on/jericho mají zasobník přímo pro Jericho.



Jassper
Příspěvky: 1

Příspěvek#111 » úte 2. srp 2022, 19:01

Zdravím všechny příznivce Jericho 941! Moc prosím o radu. Lámu si hlavu, která zbraň je lepší a kterou si zvolit? Jedná se o Jericho 941 PL a PSL. Za každou radu budu moc vděčnej. Díky

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#112 » úte 2. srp 2022, 19:37

Ahoj, jedna je fullsize a druhá semicompact.. Jinak krom délky jsou stejné takže to je o Tobě..



hunter240
Příspěvky: 230

Příspěvek#113 » úte 6. zář 2022, 19:52

Zdravím všechny, plánuji nákup pistole Jericho 941 FS (nová verze s railem) https://www.proammo.cz/produkt/jericho- ... 9mm-luger/
Máte s ní někdo zkušenosti? Zajímá mě jestli je stejně kvalitní jako ty starší a potom se trochu bojím kdyby praskla nějaká pružina nebo prostě něco, jestli se dají sehnat nějaké náhradní díly? Pistole se mi hrozně moc líbí,budu moc rád za jakékoliv vaše zkušenosti

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#114 » stř 7. zář 2022, 08:31

hunter240 píše:Zdravím všechny, plánuji nákup pistole Jericho 941 FS (nová verze s railem) https://www.proammo.cz/produkt/jericho- ... 9mm-luger/
Máte s ní někdo zkušenosti? Zajímá mě jestli je stejně kvalitní jako ty starší a potom se trochu bojím kdyby praskla nějaká pružina nebo prostě něco, jestli se dají sehnat nějaké náhradní díly? Pistole se mi hrozně moc líbí,budu moc rád za jakékoliv vaše zkušenosti


Ahoj já jsem kupoval Jericho 941F na podzim (FS je kratší?) a zatím jsem spokojenej. Žere všechno, přebíjený, různý výrobce bez problémů, mám nastříleno přes 500 a bez závady. Teda kromě dne kdy jsem s ní šel na střelnici poprvé, bylo v ní tolik továrního oleje že to z ní teklo a zápalník byl obalenej takovou vrstvou oleje, že jsem měl 2x selhač, musel jsem ji rozebrat trochu očistit a běhala bez problémů. Od té doby bez stížností.

Jinak nějaký náhradní pružiny, zásobníky apod. mají tady https://www.fabdefense.cz/.

Já tam kupoval vratnou pružinu s protizávažím, ale rozdíl oproti tovární moc necejtím.



hunter240
Příspěvky: 230

Příspěvek#115 » stř 7. zář 2022, 11:34

Ano FS je kratší, chci ji i na nošení

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#116 » stř 7. zář 2022, 19:34

hunter240 píše:Ano FS je kratší, chci ji i na nošení


Proč ne, ten celokov je hold trošku taková činka. Ale předpokládám že to ti vyhovuje jinak bys to v kovu nekupoval.

Za mě je to fajn zbraň, ergonomie ok, dobře padne do ruky, tovární gripy by možná mohly být trošku hrubší, ale není to žádná katastrofa, spolehlivost a kvalita zpracování super, stejně jako na ČZetě je závěr trošku nižší takže se za to hůř chytá a v přední části závěru to není za co chytit, ale je to o zvyku. Mířidla jsou OK, spoušť je "čistá" ale podle mě trošku těžší než by se mi líbilo, hodně u tý mojí tahám zbraň při stisku dolů, ale to je asi o osobní preferenci každýho soudruha. Ta zbraň má krásnej design a jak řikám zatím mi žere fakt všechno bez trablí.

Jestli ji nakonec koupíš tak napiš co na ni říkáš a jak vyhovuje.



hunter240
Příspěvky: 230

Příspěvek#117 » úte 13. zář 2022, 11:48

Nakonec do ní nepůjdu, protože jsem koukal , že na ní seženu tak jenom vratnou pružinu.Jde mi o to, že třeba kdyby prasknul úderník,vytahovač, záchyt závěru nebo co já vím,tak bych to stěží sháněl

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#118 » stř 14. zář 2022, 14:53

Bohužel, to byl přesně ten důvod, proč jsem Jericho nakonec prodal, a koupil Glocka. Jinak se podepisuji pod to, co napsal Klicky.



petercz
Příspěvky: 63

Příspěvek#119 » stř 26. říj 2022, 14:53

Jsou kompatibilní mířidla z nějaké jiné pistole (ideálně světlovody)? Při použití zásobníků z CZ75 zůstává po dostřílení zachycený závěr? Někdo mi říkal že ne...

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#120 » pát 28. říj 2022, 11:11

světlovodnou mušku mám od Zendla, myslimže to byl typ pro 1911

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů