Výběr plynové pistole

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#16 » pon 13. črc 2015, 11:47

od grandpoweru ji budes mit dozivotne ale je to drazsi



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#17 » pon 13. črc 2015, 11:51

jinak ja pomoci plynovky trenoval psa na vystrely ale na zahrade mezi barakama ne ... to je o pruser

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#18 » pon 13. črc 2015, 12:00

Boli doby ked sa poplasnakmi bezne plasili skorce z ceresni ... ale vidim ze v ramci zvysovania bezpecnosti nas vsetkych to mame za sebou.
Ja osobne by som to ohlasil susedom - co a preco robim a snazil sa s tym drzat v minimalnych nutnych medziach, je to proste ramus aj bez toho 'fuj' zbranoveho kontextu.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#19 » pon 13. črc 2015, 15:56




chanchez
Příspěvky: 39

Příspěvek#20 » pon 13. črc 2015, 18:13

Popotahování za to fakt nestojí, to máš recht a hlavně je to opruz. Navíc čistě z praktického hlediska, myslím není důvod nasírat sousedy. Nikdy nevíš, kdy se ti budou hodit.



winter97
Příspěvky: 54

Příspěvek#21 » stř 15. črc 2015, 13:21

Muzu ti doporučit značku Umarex ;) konkretne mam třeba já Reck Miami 92 F ( kopie Beretty 92 ) .... a nato plašení koček nebo ptáku to je fajn .....ale jak píšou chlapi vejš... mužes mít i popotahovačky :D



jack-3d
Příspěvky: 155

Příspěvek#22 » stř 15. črc 2015, 13:37

Nebyla by na blbnutí na zahradě lepší spíš vzduchovka? (vzduchové máš i pistole)



Tyrfing
Příspěvky: 197

Příspěvek#23 » stř 15. črc 2015, 14:26

Tak ja mam Kimar-75. Zvenci fakt dost podobna originalu, zevnitr uz moc ne, takze rozhodne se neda pouzit na trening rozebirani CZ-75. Vevnitr je to spis CZ-83 . :mrgreen: Osobne nepredpokladam jine pouziti nez si parkrat vystrelit pyrotechniku na Silvestra.



arual92
Příspěvky: 22

Příspěvek#24 » čtv 16. črc 2015, 09:06

Tak jsem se emailově ptal i na policii. Odepsali mi, že ze zbraně střílet mohu na vlastním oploceném pozemku (odkazovali na zákon, který jsem tu již uváděl), ale ve věci řešení takového sporu, mi prý nedovedou poradit. Takže to radši opravdu nebudu pokoušet, protože nebudu riskovat, že policista, který by mohl na místo dorazit by se špatně vyspal :-)

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#25 » čtv 16. črc 2015, 09:15

rozumný názor, nestojí to za případné problémy



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#26 » čtv 16. črc 2015, 09:24

A ještě jeden aspekt: Všechno bude v pohodě... "tam se občas nějaká ta rána ozve, to je vpořádku"... A až se, nedej bůh, něco fakt semele, tak nikdo nic neudělá, protože "tam se občas nějaká ta rána ozve, to je normální".



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#27 » pon 8. úno 2016, 18:49

Tyrfing píše:Tak ja mam Kimar-75. Zvenci fakt dost podobna originalu, zevnitr uz moc ne, takze rozhodne se neda pouzit na trening rozebirani CZ-75. Vevnitr je to spis CZ-83 . :mrgreen: Osobne nepredpokladam jine pouziti nez si parkrat vystrelit pyrotechniku na Silvestra.

Zrovna premyslim, jestli by melo smysl si to koupit na trening drzeni pistole, paskovani zasobniku atp. Je to velky rozdil (tvrdost spouste, chod zaveru, vypousteni kohoutu, zasobniku...) proti ostre? Na obranu ani nahodou, to leda utocnika prastit, obcas vystrelit akustickou na zkousku treba v garazi proc ne, abych si zvyknul neleknout se- ma to nejaky zpetny raz? Jak ve srovnani s ostrou?, venku bych s tim urcite nelital...No na obranu bych to mozna vozil na kole, obcas mam problem s volne pobihajicimi psy, na ty by peprak mohl zapusobit.
Dalsi varianta je totez na CO2 a ocelove broky, s tim by se asi hezky na zahrade blblo. Ale zas to neni vystrel.



Princi
Příspěvky: 11

Příspěvek#28 » pon 8. úno 2016, 19:47

Mám umarex 1911 a oproti ostré - zpětnej ráz žádnej (v porovnání s ostrou devítkou), zásobník jde napáskovat o hodně snáz, pouštění kohoutu - nevím jak u kimaru 75, ale u 1911 na plynovkách chybí dlaňová pojstka. Tuhost spouště by mohla být podobná.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#29 » pon 8. úno 2016, 21:46

Když to tady pročítám, tak se domnívám, že pisatelé neví, do jakého přispívají vlákna !!!
To je naprosto jasné " Výběr plynové pistole ".
Sám mám pochopitelně i zbraně plynové, za mě doporučuji revolver Zoraki, opravdu mě příjde na vysoké úrovni a za slušné peníze. Mám i pistole, ale revolver mě příjde spolehlivější.



Tyrfing
Příspěvky: 197

Příspěvek#30 » stř 17. úno 2016, 15:39

JardaB píše: Je to velky rozdil (tvrdost spouste, chod zaveru, vypousteni kohoutu, zasobniku...) proti ostre? Na obranu ani nahodou, to leda utocnika prastit, obcas vystrelit akustickou na zkousku treba v garazi proc ne, abych si zvyknul neleknout se- ma to nejaky zpetny raz? Jak ve srovnani s ostrou?,


Rozdilu je hodne. Ty neprekazeji nauceni se manipulaci s CZ-75.

Kimar-75 prakticky nema zpetny raz. Spoust neni vyrazne odlisna. Vypousteni kohoutu se lisi, protoze zatimco u skutecne CZ-75 jde kohout po cele draze bez odporu vypustit, na Kimar-75 se i pri plne zmacknute spousti v ~polovine chodu zasekne a je potreba ponekud povolit a zase primacknout spoust u toho pritahnout a pak zase povolit kohout, nez je schopen dokoncit vypusteni. Proste je na to potreba si najit grif, ktery ale plati jen pro plynovku a ne pro ostrou zbran.

Chod zaveru je horsi, protoze zatimco v CZ-75 je na ramu poctiva drazka po cele delce s celkem malymi tolerancemi, do ktere zapadne zaver a chod je jemny, u Kimaru je celkem kratka drazka na ramu s toleranci vyrazne vetsi, takze chod je hrubsi.

Obsluha zasobniku je plusminus stejna s tim, ze v plynovce je jednorady.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů