Beretta 92 FS

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#76 » čtv 25. úno 2021, 12:04




Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#77 » čtv 25. úno 2021, 14:00

Já měl vždy za to, že Wilson combat u Beretty je něco jako Performance Center u Smith & Wesson.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#78 » čtv 11. bře 2021, 10:40

Ne, ne. Je to firma, která se primárně zaměřuje na úpravy 1911. Beretty udělal myslím jen dva modely.
A když nikdo nic, tak sem si ji objednal. Jen co uvolní cestování, tak si ji jedu vyzvednout.



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#79 » čtv 11. bře 2021, 13:57

A co to koštuje teda? Podle mě, obyč Beretta 92 FS, nebo i Brigadier s vyladěnou spouští, pružinami a jinými střenkami udělají podobnou službu v ceně do 36-37 tisíc. Já mám 92 FS asi 20 let a nemůžu na ni říct křivé slovo, ale je to moje první...



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#80 » čtv 11. bře 2021, 14:09

Po slevě :-) cca 44 tis.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#81 » čtv 11. bře 2021, 20:51

S tím laděním standardu SA/DA nevím. Dodnes mi nebyl žádny prodejce schopen říct, zda dokáže 92 FX Perf. dodat s SA spouští. Přitom místní člen mi psal, že manuál o tom píše.



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#82 » sob 13. bře 2021, 19:30

DesertEagle píše:S tím laděním standardu SA/DA nevím. Dodnes mi nebyl žádny prodejce schopen říct, zda dokáže 92 FX Perf. dodat s SA spouští. Přitom místní člen mi psal, že manuál o tom píše.

To jsem byl asi já. Abych řekl, tak si mě znejistil. Dnes jsem tedy opět kouknul do manuálu. V něm je tabulka kdy pro STANDART je SA/DA, pro OPEN je SAO i pro PRODUCTION.
Pak je tam i tabulka s "tuning" díly jako SAO spoušť, hlaveň se závitem, kompenzátor, natahovací páka místo hledí....
20210313_190924_resized.jpg
20210313_190848_resized.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#83 » ned 14. bře 2021, 09:59

A k těm prodejcům Beretty. Já sháněl origo kožené pouzdro na Beretta Tomcat 3032. Dle českého zastoupení není skladem. K dodání za 3-6 měsíců! Tak jsem to koupil na Italském eshopu Beretta v pátek 12.3.2021. V sobotu už bylo pouzdro v D. V úterý (tudíž za 4 dny) mi ho doručí DHL přímo od výrobce. By mě zajímalo jakým způsobem to objednává české zastoupení. Zajisté shromažďují objednávky a až se to vyplatí pošlou do Itálie dodávku.
Tu SAO spoušť bych poptal přímo v Itálii

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 243

Příspěvek#84 » ned 14. bře 2021, 20:54

pokud je české zastoupení beretta.cz, tak jsem jim loni psal mail ohledně M3A1 a nikdo se neuráčil mi odpovědět, takže tímto toto (české?) zastoupení u mě docela kleslo



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#85 » pon 15. bře 2021, 04:55

LukynZ píše:pokud je české zastoupení beretta.cz, tak jsem jim loni psal mail ohledně M3A1 a nikdo se neuráčil mi odpovědět, takže tímto toto (české?) zastoupení u mě docela kleslo
je to tak. Neodpovědí na maily jsem dostal několik :D
A těch slibů za 14 měsíců než dodali 92X Pereformance :roll:

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#86 » pon 15. bře 2021, 09:06

Ano, neřekl bych to lépe. CZ zastoupení jsou fikce a naprosto nechápu trpělivost značek. Odpovím si sám CZ zemička nikoho příliš nezajímá. Nekteří mají zastoupení značky samozvaná, nekteří oficiální. Čím větší firma tím větší arogance. Firmy touží po prodejích AK či slítaného migu diktátorům, ale cokoliv řešit individuálně ha,ha. To samé jsou vysoké zálohy rok dopředu, bud mám kapitál a základní kusy mám na skladě/krámě nebo jdu raději prodávat rohlíky. Firmy nejmenuju, ale např.aktuálně řešená Beretta a Tikka je opravdu psycho ...



Eastwood
Příspěvky: 8

Příspěvek#87 » pát 19. bře 2021, 17:21

Omnicide píše:
LukynZ píše:pokud je české zastoupení beretta.cz, tak jsem jim loni psal mail ohledně M3A1 a nikdo se neuráčil mi odpovědět, takže tímto toto (české?) zastoupení u mě docela kleslo
je to tak. Neodpovědí na maily jsem dostal několik :D
A těch slibů za 14 měsíců než dodali 92X Pereformance :roll:


Docela sranda, jdu si takhle do kšeftu a 92X plnej regál :D Vůbec jsem netušil, že n aní někdo taky může čekat měsíce :D



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#88 » úte 13. dub 2021, 08:22

Včera sem se zařadil mezi pistolové Berreťáky. Přivezl sem si Berettu 92G Brigadier Tactical Wilson Combat. Zpracování v podstatě není co vytknout. Stopy po nástrojích sem našel až pod lupou. Ke zbrani jsou 3 zásobníky na 15 nábojů. Vůle na zbrani naprosto minimální, nebo spíš žádné. Spoušť v DA hladká, v SA bodová s trošku větším odporem, než bych si přestavoval. Ale dám tomu čas. Jediné, co mě překvapilo - nemile, je zajištění mušky v rámu důlčíkem :-( V dnešní době celkem zvláštní a jednoduché řešení. Tak snad bude i funkční.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#89 » úte 13. dub 2021, 08:36

Ještě foto.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



blg
Příspěvky: 9

Příspěvek#90 » úte 24. srp 2021, 14:42

Po několika letech hledání průniku množin Nákupní povolení – Finance – Nabídka na trhu mi konečně přistála v trezoru Beretta 92. Přivezl jsem si ji osobně ze Zeleného sportu. Původně jsem chtěl provedení FS, ale nakonec mám celkem pěkné (jenom) "Efko". Ačkoliv mám potřebu do všech svých zbraní vrtat a něco měnit, u Beretty mi to vyhovuje tak, jako to je. V podstatě (přidržuju si záchyt závěru). Zatím (se znám). :twisted:

Aktuálně jsem měl potřebu vyřešit akorát zásobníky. Ke zbrani byl jenom jeden. Americký Check-Mate v takovém nepovedeném khaki odstínu. Podařilo se mi sehnat dva černé značky Mec-Gar za 500 Kč/kus. Vypadají když ne nově, tak hodně zánovně. A na oficiálním Beretta storu jsem natrefil na letní výprodej po 19.90 Eur (cca 500 Kč). Jsou sice pro model 98 (9x21), ale v popisku stojí, že jsou taky pro 9x19. Primárně jsem šel po nerezovém s botkou pro Billenium, ale přihodil jsem i jeden obyčejný černý a jeden nerez. Dodání 3-5 dnů přes DHL, poštovné zdarma (zboží nad 99 EUR). Tak uvidíme.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů