Beretta 92 FS

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#31 » pon 3. úno 2020, 17:31

Omnicide neviem čo očakávaš od beretty oproti shadowu, dúfam že sa nesklameš. Ja mám k tejto verzii beretty otázku - keď je poistka v zaistenom stave, môžeš manipulovať so záverom (vyhodiť náboj z komory) alebo zbraň musíš odistiť a až potom môžeš záver natiahnúť?

Střelec - vec vkusu no :) Osobne myslím že to vyzerá fajn až na ten zásobník



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#32 » pon 3. úno 2020, 19:09

Arc píše:Omnicide neviem čo očakávaš od beretty oproti shadowu, dúfam že sa nesklameš. Ja mám k tejto verzii beretty otázku - keď je poistka v zaistenom stave, môžeš manipulovať so záverom (vyhodiť náboj z komory) alebo zbraň musíš odistiť a až potom môžeš záver natiahnúť?

Střelec - vec vkusu no :) Osobne myslím že to vyzerá fajn až na ten zásobník

Dle toho výřezu na závěru to vypadá, že v zajištěném stavu, se s ním nebude dát hnout. Stejně jak u M71.

Já jak pozoruju postupně z CZ přecházim na Berettu, kor po poslední návštěvě v Brodě.

Doma mám prozatím M71, 87BB, 92FS a CX4 Storm

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#33 » pon 3. úno 2020, 19:37

JJ tiež si myslím že tento mechanizmus znemožní manipuláciu v zaistenom stave, čo je obrovská škoda, ale pre istotu sa pýtam lebo človek nikdy nevie. Teda aspoň ja považujem za hlavný benefit poistky to, že so zbraňou môžem manipulovať v zaistenom stave, že je zaistená v puzdre žiadnu bezpečnosť nepridá... na klasickej 92 FS to samozrejme tak ide. (Tiež dávam prednosť berette pred CZ a prajem teda nech nová beretta dobre slúži)



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#34 » pon 3. úno 2020, 20:54

Arc píše:JJ tiež si myslím že tento mechanizmus znemožní manipuláciu v zaistenom stave, čo je obrovská škoda, ale pre istotu sa pýtam lebo človek nikdy nevie. Teda aspoň ja považujem za hlavný benefit poistky to, že so zbraňou môžem manipulovať v zaistenom stave, že je zaistená v puzdre žiadnu bezpečnosť nepridá... na klasickej 92 FS to samozrejme tak ide. (Tiež dávam prednosť berette pred CZ a prajem teda nech nová beretta dobre slúži)

Nová Beretta bude až za 2 a více měsíců. Je to krapet nedostatkové



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#35 » úte 10. bře 2020, 15:53

A kde jsi objednával? Sdělíš i cenu? Mám 92FS, střílí se mi z ní parádně. Nicméně tady mi vadí ten spadlý bobřák...estetika šla do pozadí kvůli sportu. Další nevýhoda bude vysoká osa hlavně, ale pokud by se s ní střílelo dobře, sám bych ji dal přednost před Shadow 2. Sháním pistoli na LOS/IPSC, kde zatím běhám s tou 92FS. Dík.



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#36 » čtv 26. bře 2020, 07:37

jjjhe píše:A kde jsi objednával? Sdělíš i cenu? Mám 92FS, střílí se mi z ní parádně. Nicméně tady mi vadí ten spadlý bobřák...estetika šla do pozadí kvůli sportu. Další nevýhoda bude vysoká osa hlavně, ale pokud by se s ní střílelo dobře, sám bych ji dal přednost před Shadow 2. Sháním pistoli na LOS/IPSC, kde zatím běhám s tou 92FS. Dík.

U nás v jedné prodejně. Bohužel vzhledem k situaci jí ještě nemám. Zatím jen složena záloha 1000,-. Každopádně cena stanovena Berettou je 39500,-. Já pokud to klapne jí budu mít za 37 000,-

Uživatelský avatar
von040
Příspěvky: 26

Příspěvek#37 » úte 16. čer 2020, 14:00

nejake FS92 se dovezly do CR - cena 12,5tis CZK (nejsou nove)



LDK
Příspěvky: 113

Příspěvek#38 » úte 16. čer 2020, 14:23

von040: To je moc hezká cena, ale nutno podotknout, že nejde o verzi FS, ale S, která se vyráběla v letech 78-82. Rozdílů oproti FS není mnoho, ale třeba to vypouštění zásobníku by mi vadilo.



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#39 » pát 3. črc 2020, 08:52

Tak už jsou 92X Performance opět v ČR. Příští týden si tu mou objednanou z ledna po půl roce snad už vyzvednu :roll:



Ota85
Příspěvky: 29

Příspěvek#40 » úte 21. črc 2020, 23:37

Omnicide píše:Tak už jsou 92X Performance opět v ČR. Příští týden si tu mou objednanou z ledna po půl roce snad už vyzvednu :roll:

Tak jaké jsou pocity z 92X Performance v akci? :-)

Mě osobně láká 92X Compact. Jen si nejsem jistý, jestli 92X bez slůvka Performance budou k dostání i u nás. Tuší někdo?



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#41 » stř 22. črc 2020, 15:50

Ota85 píše:
Omnicide píše:Tak už jsou 92X Performance opět v ČR. Příští týden si tu mou objednanou z ledna po půl roce snad už vyzvednu :roll:

Tak jaké jsou pocity z 92X Performance v akci? :-)

Mě osobně láká 92X Compact. Jen si nejsem jistý, jestli 92X bez slůvka Performance budou k dostání i u nás. Tuší někdo?

Tak Berettu 92X Performance stále nemám!
Koncem roku 2019 naskladnili do Sudic 3 kusy. O jeden jsem projevil zájem. Než jsem vše okolo zařídil byly fuč. Dostal jsem info ať přes eshop udělám závaznou předobjednávku a budu mít jistotu že jedna z pěti dovezených na jaře 2020 bude moje. Jenže nic přes eshop nejde předobjednat co není skladem. Tak jsem si jí objednal u místního prodejce v lednu 2020. Info že bude Březen-Duben odpovídalo druhé várce o pěti kusech. Každý den jsem sledoval web Beretta.cz teď v červenci se změnil stav na skladem. Tak jsem volal prodejci kdy jí mám očekávat (byl pátek) prý začátkem týdne. Volam další pátek a Beretta nikde. Tak jsem se tam zastavil další pátek. Prodejce mi sdělil, že mu v Sudicích nikdo nebere telefon, že se pak provolal až k šéfovy. Pak mu měl volat prodavač se sdělením, že tu mou zamluvenou z ledna prodali v rámci "pultového prodeje" že budu muset počkat na třetí várku která bude o 100 kusech a hude prý v létě. Dobrej časovej údaj. Jen neřekli rok. Tudíž od projevení zájmu o koupi nemá Berettu ani po 9-ti měsících.



Ota85
Příspěvky: 29

Příspěvek#42 » pát 24. črc 2020, 20:27

Prodávají ji střelí asi prvnímu s penězma na dřevo. Na jednu stranu strašný vzhledem k objednávce, na druhou stranu chápu.
Asi to chce k objednávce složit i zálohu. Pak by ji měli podržet.



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#43 » sob 25. črc 2020, 08:24

Ota85 píše:Prodávají ji střelí asi prvnímu s penězma na dřevo. Na jednu stranu strašný vzhledem k objednávce, na druhou stranu chápu.
Asi to chce k objednávce složit i zálohu. Pak by ji měli podržet.
nevratnou zálohu jsem samosebou složil



milanovnik
Příspěvky: 1

Příspěvek#44 » sob 25. črc 2020, 10:45

Zdravím, máte někdo zkušenost z buffrem na B 92 FS? Nebo s DPM Recoil Reduction System ?
0.beretta-92-f-92-fs-&-clones-models_640x640.jpg

l_965000251_1_l.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Omnicide
Příspěvky: 89

Příspěvek#45 » stř 29. črc 2020, 04:44

milanovnik píše:Zdravím, máte někdo zkušenost z buffrem na B 92 FS? Nebo s DPM Recoil Reduction System ?


Buffer mám na své 92FS. Plánuju ho i na tu 92X. Pistole s ním funguje bez závad. Chrání to jak závěr, tak rám, tudíž k tomu není moc co dodat :)
Ten DPM jsem měl možnost vyzkoušet na bývalé CZ 75 P-01. Já rozdíl nepoznal. Možná jen minimální a beztak to bylo Placebo.
Jedině v čem to pro mě bylo lepší, tak snazší sborka / rozborka, jelikož se nemusela stlačovat dlouhá pružina.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů