Luxusní/reprezentativní pistole (nebo revolver)

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#91 » pát 10. zář 2021, 12:12

Glock taran tactical - combat master.
Jediny glock co se mi libi a ktery si kdy koupim (as nebudu vedet co s penezma)



morepower
Příspěvky: 143

Příspěvek#92 » pát 10. zář 2021, 15:50

:-) glock není repre zbraň, glock je krumpáč, kterej funguje furt



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#93 » pát 10. zář 2021, 16:56

Jak bolo napsane na zacatku ze tema sa prekryva s tematem "zbran snu" tak taketo prevedenie glocku neni levne (co sem zistoval 70 tisic cca) a vypada skvele, je stale denne pouzitelna aj na skryte nosenie a je to jedinecnost ktora sa len tak nevidi. Je ale problem ju zohnat jak som zistoval u mpi.cz coz jestli chapu je vyhradny dovozce glocku do CR. V kazdem pripade je krasne to prevedenie.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#94 » pát 10. zář 2021, 17:16

Taran ci ZEV nemaju ako firmy s Glockom (MPI) nic spolocne. Do Europy sa dostavaju cez dovozcov co sa zaoberaju individualnym dovozom. Cena sa odvija od poctu kusov v objednavke, lebo ak sa vezie len jeden kus, vyvozna licencia je nejakych 500,- USD. K tomu cesta, clo na to DPH a provizia dovozcu. Mne nacenili Taran 34 gen 4 na cca 3500,- Eur, ked som zhanal.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#95 » pát 10. zář 2021, 22:43

MRBLUE wow :o o ZEV sem ani nevedel. Ta je take nadherna. Asi bych uz vahal a rozhodoval se dlouho medzi ZEV a TARAN. Sakris musel si mi spomenut ten ZEV? ;) ked jedneho dna si budem chciet glocka poridit tak budem uz navaskach. Inak. Taka zaujimavost. Ten ZEV pouziva presne to same hledi co som videl na ali za 190 kc :-) a tiez je material steel. (Mam ho objednane)
https://www.zevtechnologies.com/core/me ... 2fb18faadd

Trocha hanba ne?



morepower
Příspěvky: 143

Příspěvek#96 » sob 11. zář 2021, 08:37

i "pozlacenej" krumpáč, je pořád jenom krumpáč :-)
..ale proti gustu..



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#97 » sob 11. zář 2021, 10:24

Raději mám pistole, ale radši pěkný Colt Python než takového transformera na postaveného základě spotřebáku. :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů