Luxusní/reprezentativní pistole (nebo revolver)

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#76 » úte 1. lis 2016, 10:49

Určitě je to tak citlivé? Sig dělá podobnou úpravu taky, vypadá to fakt dost dobře.

Co se týče střelby, tak po 4 měsících se nedá nic směrodatného říct.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#77 » úte 1. lis 2016, 16:39

Bavil jsem se o tom přímo v podnikovce s prodejcem a ten mi můj dojem potvrdil...nicméně abych to upřesnil, jedná se především o tu přední část závěru, který je jakoby opískovaný, zatímco zbytek zbraně pěkný nerez...a právě tahle plocha má pěknou náklonnost se nechat blbě poškrábat...mrkněte na nějaké fotky v high res - tam je to pěkně vidět



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#78 » úte 1. lis 2016, 22:20

Jo, jo, potvrzuju, ta přední část závěru co má pískovaný vzhled se lehce škrábne. Mám ji, a asi po roce tahání v pouzdře mám mírnej škrábanec ve předu. Myslím, že to bylo od cvoku v ryflích, Jinak je to krásavice a mezi repre-bouchačky určitě patří :)

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#79 » stř 2. lis 2016, 13:22

Se to vyřešilo samo, nebo ne ?

viewtopic.php?f=4&t=7925

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#80 » pát 4. lis 2016, 15:50

Nevím jestli to tady nezaznělo, ale co třeba Colt M45A

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#81 » pát 4. lis 2016, 21:34


Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#82 » úte 8. lis 2016, 23:32

Marcurba píše:Bavil jsem se o tom přímo v podnikovce s prodejcem a ten mi můj dojem potvrdil...nicméně abych to upřesnil, jedná se především o tu přední část závěru, který je jakoby opískovaný, zatímco zbytek zbraně pěkný nerez...a právě tahle plocha má pěknou náklonnost se nechat blbě poškrábat...mrkněte na nějaké fotky v high res - tam je to pěkně vidět


Není to jen na předku závěru. Je to ještě na pažbičce vpředu a vzadu. Je fakt, že kdybych po tom přejel jinou kovovou hranou (zásobníkem, nábojem), asi by tam zůstal škrábanec. Ale nějak extra si na ni nedávám majzla, dost ji tahám a už mi 2x spadla na zem (prázdná) a zatím tam nic škráblého nemám ... tím se této nevýhody nezastávám :D jen podávám osobní zkušenost.

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#83 » stř 9. lis 2016, 08:13

Antony : jo, tenhle kousek jsem myslel.

Ale jako ... nechtěl bych mít k jedné pistoli 7 průkazů zbraně :-D



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#84 » stř 9. lis 2016, 09:31

Jenže tohle gold provedení je prostě kýč jak hovado. Průkaz zbraně by měl být jenom jeden, pokud je to jako komplet.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#85 » stř 9. lis 2016, 11:26

Kýč je to hroznej - souhlasím. Ale těch průkazů bude myslím více - pouze jedna hlaveň má stejné číslo s rámem, ostatní mají za pomlčkou další čísla, takže ty budou mít (podle mě) svoje průkazy. Alespoň jsem to tak vždy viděl, pokud měla zbraň více hlavní, tak jedna hlaveň patřila ke zbrani (stejné číslo), ta další měla už svůj průkaz.

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#86 » stř 9. lis 2016, 12:10

Hlavní části zbraně jsou...bla bla bla....hlaveň.

Jak píše Miky. Jedna komplet pistole = jeden průkaz + každá další hlaveň svůj vlastní. Systém Kadet od ČZ to ukazuje jasně a to je plně srovnatelný případ. Hlaveň jíné ráže vložená do stále stejného rámu za účelem změny "kalibru" na stejné pistoli.

Takže jen na registraci se prohneš :-D Což v poměru na cenu té pistole jsou už spíš takové šušínky a ne peníze :mrgreen:

P.S : a nákupko podle mě potřebuješ taky 7x... To mě zajímá - vyvrátí mi to někdo nějak prosím ?



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#87 » stř 9. lis 2016, 12:40

Jsme tu dost OT, ale mám revolver se dvěma válci v různých rážích na jedno NP/PZ. Takže to není vždy pravidlem. Určitě by nám to potvrdil/vyvrátil současný majitel.



dfgdsster
Příspěvky: 109

Příspěvek#88 » čtv 10. lis 2016, 09:51

Revolver asi bude trochu jiny pripad - na valcich totiz nebyva vyrobni cislo.

Edit: nemas spis v PZ toho revolveru zapsany dve raze?

A abych nebyl uplne mimo - vsimli jste si, ze MPICZ privezlo Ruger GP100 Match Champion? To by mohla byt kompromisni reprezentativni zbran... jen za 29 000:-).



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#89 » čtv 10. lis 2016, 19:02

Myslím, že u revolveru to nevadí i protože to nemění balistickou stopu resp. zůstává stejný vývrt hlavně i otisk úderníku.
Na druhou stranu DE je reprezentativní tak možná před hráči PC her :mrgreen: ta pistole je neskutečně nepraktická a po cca 1000 ranách se musí vyměnit pružina za 2000Kč takže ani na střílení to moc není :D



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#90 » pát 10. zář 2021, 11:45

Mě taky padla jedna do oka. Jen už se hůř shání.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů