Update fóra

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#151 » ned 18. led 2015, 19:03

Rychlé odkazy - Aktivní témata ... to není ono?

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#152 » ned 18. led 2015, 19:51

Musím říct že po přemoderovaném Střelectví.cz jsem si našel Zbraněkvalitně jako moje nejoblíbenější forum. Ale po změně designu jsem sem temer prestal chodit. Bohuzel je to velmi neprehledne a na telefonu, coz je tak z 90% mnou nejpouzivanejsi zarizeni pro navstevu diskuznich for, je to prakticky nepouzitelne. Opravdu to takhle zustane??????

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#153 » ned 18. led 2015, 20:00

A co na telefonu používat Tapatalk, přijde mi to rychlejší než "lést" na forum přes klasický prohlížeč ;-). Tím to samozřejmě nemyslím nijak špatně ;-)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#154 » ned 18. led 2015, 20:08

Jak jsem psal už několikráte - pravděpodobně nezůstane, hledají se lepší možnosti a druhak pracuju na zlepšení přístupu z mobilu pro celý web, ne jen fórum. A nejpalčivější problémy se snažím mezitím vylepšovat taky.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#155 » stř 21. led 2015, 17:47

Já vím že dělat něco pro ostatní je strrrašně nevděčná práce - sám sem to pár let dělal. Ale přidávám se k táboru bručounů. Poctivě se snažím od změny webu přijít na kloub nové grafice, ale moje oči to fakt nedávají. V původní grafice sem po najetí stránek viděl témata, která mají nové příspěvky - teď to lovím jak se dá a moje oči mají problém s nekontrastním rozlišením aktualizovaných a shlédnutých vláken.

Pokud by to bylo možné, tak bych se přimlouval za nějakou křiklavou barvu u vláken s novými příspěvky - tak jak byla před tím ta oranžová. Když to nepude, tak Vás tu samotné nenechám, ale budu neustále mrmlat a poulit voči hledajíce rozdíl v barvě popisků. :shock:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#156 » stř 21. led 2015, 18:05

Prosím tábor bručounů o trpělivost ;)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#157 » stř 21. led 2015, 21:22

Hele, já fakt nevím, v čem je problém. Po několika (dvou? třech?) dnech, kdy jsem tu nebyl, mám nepřečtených příspěvků dvě stránky. Seznam nepřečtených/změněných témat prohlédnu za minutu. Opravdu je to pro vás tak velká ztráta času? A opravdu jste jiným způsobem schopni zorientovat se rychleji? Dejte MarKovi čas, přece nedělal změnu jen tak z plezíru.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#158 » stř 21. led 2015, 23:35

Já konstruktivní kritiku beru, holt některým to sedlo, jiným ne tolik. Každý má jiný styl používání. Všem se zavděčit nedá, ale budu se snažit tomu přiblížit ;) prosím holt jen o trochu trpělivosti, bohužel mám i jiné povinnosti :)



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#159 » úte 3. úno 2015, 21:20

Z grafický podoby taky nejsem urvanej, ale chápu důvody a nějak si zvykám. Víc mi ovšem vadí rychlost odezvy, fórum mi poslední dobou přijde bejt obecně líný a chvílema až zoufale líný, v porovnání s obdobnými fóry na phpBB. Je to otravný, tak jestli by to nešlo nějak poladit, dík :-)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#160 » úte 3. úno 2015, 21:43

Ahoj, vím o tom a pracuje se i na tom. Možná budu muset opět připlatit za lepší hosting, ať to běží na silnějším železu :D



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#161 » úte 3. úno 2015, 21:50

V poslední době postrádám nějaké systémové obrázky:

2015-02-03_21-43-09.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#162 » úte 3. úno 2015, 21:54

Rovněž mě celkem irituje trojí odkazy na vyhledávání:

2015-02-03_22-00-31.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#163 » úte 3. úno 2015, 22:43

Nějaké zvláštní obrázky. Jen na fóru nebo na celém webu? Zkoušel jsi promazat cache či provést nucený refresh pomocí Ctrl+F5? Jinak to nevidím...



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#164 » úte 3. úno 2015, 22:54

Bylo to na celém webu. Promazání cache nepomohlo... Přesněji... nevím, ale provedl jsem... Pomohlo až [ctrl]+[F5]. Pro mě z toho plyne, že jsem odhalil asi chybku FF, který při obnovení panelu, které realizuji běžně, včetně restartu FF neobnovuje korektně všechno. Nevím tedy, jestli zabralo prví a reload, nebo pouhý samotný reload. Dík, tohle už je tedy OK.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#165 » ned 8. úno 2015, 01:16

Proč pořád bručíte !
Já jsem se s tím zžil a jsem v pohodě !
Když budu chtít najít problém, vždy ho najdu.
Pouze můj názor.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů