Zrušení offtopic vlákna "hospoda" a pozastavení "koronavirus"

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 16. úno 2021, 12:01

Hospoda:
Vzhledem k neustálým osobním bojůvkam, vzájemným urážkam, porušování pravidel a nerespektování žádostí + marným pokusům moderátorů o zmírnění a nasměrování diskuse na civilizovanou úroveň, bylo toto vlákno bylo zcela zrušeno....

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 7. bře 2021, 10:48

Koronavirus: aktuálně skryto a řešíme, zda je tu vůbec chceme dál mít, opět je z toho tlachárna o všem možném 400 stran velká..



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#3 » ned 7. bře 2021, 11:07

Naprosto souhlasím, a jen se divím, že to moderátoři netípli již dřív. Bylo to často dost nechutné...



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#4 » ned 7. bře 2021, 11:09

Perfektní, díky :clap: Zájemcům o další diskuzi doporučuji Rozpad.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#5 » ned 7. bře 2021, 11:10

Jenom bych si dovolil pripominku - me ta vlakna prisla jako docela zabavna a je jich myslim skoda. Nebylo by resenim zpristupnit je napr. jen pro cleny aby nebyl nikdo jiny pohorsovan?



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#6 » ned 7. bře 2021, 11:17

Já myslím, a už to tu i zaznělo jinde, že by nebyla vůbec na škodu možnost "mute" vláken, které konkrétního uživatel nezajímají. Ta by pak nepřekážela v Nepřečtených příspěvcích.



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#7 » ned 7. bře 2021, 11:26

ty vlákna byla zábavná
on někdo neumí rozliknout jen ta vlákna co chce číst a ostatní označit jako přečtená
poopravil jsem si názor na střeleckou komunitu a pochopil proč se daří cenzuře a různejm totalitním nápadům
za mě je zrušení hospody škoda

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#8 » ned 7. bře 2021, 11:28

Rozhodně nesouhlasím se zrušením vlákna Korona. Nebylo na něm nic politicky závadné a neobjevovalo se tam ani osobní osočování, nebo politický boj. Pokud bylo moc velké, nebyl problém nechat tam jen posledních několik desítek stran, podobně jako v Hospodě.
Pro mě bylo důležitým zdrojem informací "na jednom místě". Pokud to někoho pohoršovalo, nemusel si jej číst. Určitě by nebylo na škodu, kdyby se vlákna zobrazovala jen přihlášeným, nebo si mohl kdokoli vlákno skrýt jak navrhuje getsome. Nebo tu budeme snad mazat vlákna AR , Makarov, protože spoustu členů nezajímají??

Komu je vlákno jako KORONA nepohodlné?
Předpokládám, že bude následovat vlákno VTÍPKY a pak nestřelecké události obecně, ty sem přece taky nepatří



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#9 » ned 7. bře 2021, 12:03

Zpivat zakazala vlada, takze...

Hospoda byla tlacharna, protoze lidi si potrebujou pokecat, aby jim nehrablo. Ze se to pak z casti presune do Korony, se dalo logicky cekat.

Inu, je to obyvak pana domaciho, muze si delat, co chce. Tak jo, mejte se tu fajn a pokecejte si na tech vycerpanych tematech. Pac a pusu.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#10 » ned 7. bře 2021, 12:10

Třeba takové trezory o 183 stranách je jedna plnohodnotná informace vedle druhé.. :D



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#11 » ned 7. bře 2021, 12:38

Super. Na tyhle typy diskusí jsou ideální Novinky, i úroveň odpovídá. Za mě palec nahoru.



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#12 » ned 7. bře 2021, 12:50

Diskuze Hospoda i Corona byly fajn protože se tam lidi mohli vykecat a netahat do do všech ostatních vláken.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 695

Příspěvek#13 » ned 7. bře 2021, 12:51

Oceňuju (a kaju se, přispěl jsem párkrát do obou zmíněných témat). Používám link "aktivní témata" a a jsem rád, že už na prvních místech nesvítí hospoda a koronavirus.

zbraně kvalitně



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#14 » ned 7. bře 2021, 13:50

morho: jsem na tom stejně a souhlasím s tebou. Lépe bych to nenapsal. Kdo potřebuje hospodu, ať jde tlachat na Novinky. Tam to žije. :lol:

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#15 » ned 7. bře 2021, 14:15

Že zrovna ty se svými bany a provokacemi za OT se hlásíš :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů