Myslivost

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#1 » stř 26. lis 2014, 01:30

Jsem dlouholetý myslivec a proto mě napadlo, jestli by nebylo od věci založit
ve foru nová vlákna, ohledně myslivosti ?

Je to na Markovi, jestli to tady má cenu. Myslím si ale, že většina majitelů ZP v ČR jsou myslivci ale také vlastníci a sběratelé jiných, než loveckých zbraní, jako já.
Jasně existuje lovecké forum !

Domnívám se, že by mnohé z vás mohlo zajímat alespoň okrajově toto téma.
Jedná se např.o typy zbraní, ráže vhodné a nevhodné pro myslivost, lovecký lístek, pytláctví a celková problematika myslivosti u nás, budoucnost atd. .
Nechci nikoho do ničeho nutit, proto se ptám.
Jde o to jestli to tady vůbec chcete ?
Takové vlákno pochopitelně můžu založit sám.

Myslím si, že určitá osvěta myslivosti by u nás rozhodně neuškodila !

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#2 » stř 26. lis 2014, 01:50

Myslím, že je to dobrý nápad, pro nějaké základní info a dotazy. Ohledně IPSC, LOS apod. toho tady je fůra, ale o myslivosti nic.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 26. lis 2014, 09:48

Já s tím určitě problém nemám a téma je to určitě zajímavé. I když sám se v něm vůbec nevyznám.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 26. lis 2014, 12:44

Přidána sekce "Lov a myslivost".

Všem důrazně doporučuju přečíst si také naše varování:
Tato sekce je určena pro věcnou diskusi a dotazy, které se týkají zmíněných témat.
Tato sekce není určena pro hádky, urážky lovců/myslivců či rozebírání zpráv o nešťasných událostech.

Předem upozorňujeme, že na těchto pravidlech trváme a kdokoli, kdo bude rozdmýchávat hádky, šířit urážky (přímé či obecné) může být odměněn vyhazovem.

Všem, kdo se o dané problematice chtějí něco nového dozvědět, je však diskuse otevřená :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů