Vlákna podle regionů ?

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#1 » pon 4. dub 2016, 16:30

Trochu mi schází regionální členění mimopražských oblastí.

Nejvíce, samozřejmě, lokalita kolem Ještědu, tedy Liberecký kraj, ale asi by se to hodilo i jiným ....

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#2 » úte 5. dub 2016, 08:07

to jako že se na Liberecku prodávají jiný Glocky, platí tam jiná legislativa nebo se tam lokálně přebíjí patrony ogiválem do hilzny ?? :-)



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#3 » úte 5. dub 2016, 08:10

Tyyyyy jako ono to není uplně blbý nápad. Ale jen pro vlákna, kde se řeší cena patronů, skladové zásoby zbraní atpd. Někdo napíše, že koupil včelku za tři kačky a já se natěšeně podívám a ono je to na druhé straně republiky. Ale zase tu není asi tolik inzerátů, informací o cenách apd, takže možná by to bylo zbytečné.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#4 » úte 5. dub 2016, 08:28

Legislativa tu platí určitě jiná, třeba PZ máme na počkání :-)

Šlo mi spíše o regionálně vázané věci, takže akce, střelnice, prodejny a podobně.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#5 » úte 5. dub 2016, 08:32

Mno, v sekci "Střelnice a střelecké obchody, puškaři" to rozdělené je a v sekci "Náboje" asi není problém si založit vlákno typu "Nejlevnější Luger okolo Ještědu", ne?....tak v čem je problém? Pokud tam obdobná vlákna z této lokality jsou, ale nikdo do nich nepřispívá, tak se to zřejmě nikomu moc nehodí :| . Když by se mělo všechno členit podle regionů, tak se z toho každej zblázní, než se prokliká ke chtěnému vláknu

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#6 » úte 5. dub 2016, 08:43

Jako rozdělené bych to viděl, kdyby si tam šlo ještě vybrat kraj, ne nadpis vlákna podle lokality, když je tam 18 stránek příspěvků ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů