spam adresy

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


michal68
Příspěvky: 22

Příspěvek#1 » čtv 20. říj 2016, 15:48

Jsem tu nově registrován (a tu adresu jsem v posledních týdnech jinde nepoužil).
Běhěm prvních 5 min od potvrzující zprávy o zřízení účtu mi už napadalo 41 spamů s JS:Downloadery.
Antivir to teda chytnul, ale měli byste si prověřit, co vyžírá databázi uživatelů! :evil:

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#2 » čtv 20. říj 2016, 15:58

Pokud tu adresu používáš i k mailování, tak za tím může být i počítač, kde Tě mají v adresáři.



michal68
Příspěvky: 22

Příspěvek#3 » čtv 20. říj 2016, 16:39

Jasně, to chápu, ale ta časová shoda je hodně nápadná, a jestli kvůli tomu podnětu tady admin udělá check, nemůže to uškodit ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » čtv 20. říj 2016, 23:20

Ahoj, databáze veřejná není a pokud to tak nemáš nastaveno, tak nikdo tvoji adresu nevidí. Sice nevylučuju nějaký bug v phpbb, ale o ničem aktálně nevím (ani jsem nedohledal). Sám tu mám adresu taky a nijak závratné množství emailů mi nechodí... Pokud víš o něčem určitém, tak dej samozřejmě vědět ;)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#5 » pát 21. říj 2016, 07:03

Mnoo může to být shoda náhod. Za poslední 3 dny se zase rozjelo spamovaní. Ale souvislost s tímhle forem to nebude. Spíš někdo spustil novou vlnu spamu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů