Derringery aj. zbraně spadající do této kategorie.

Krátké vícehlavňové zbraně


Leviathan
Příspěvky: 7

Příspěvek#121 » pát 10. čer 2011, 09:24

Volcanic Pocket
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Leviathan
Příspěvky: 7

Příspěvek#122 » pát 10. čer 2011, 09:28

minneapolis firearms
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Leviathan
Příspěvky: 7

Příspěvek#123 » pát 10. čer 2011, 09:29

forehand
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Leviathan
Příspěvky: 7

Příspěvek#124 » pát 10. čer 2011, 09:32

smith wesson 6 x 0.22 short
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Leviathan
Příspěvky: 7

Příspěvek#125 » pát 10. čer 2011, 10:50

Sharps 4 x 0.22 short
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#126 » pát 10. čer 2011, 11:13

U toho Sharpse je krásný řešení rotačního úderníku.

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 131

Příspěvek#127 » ned 18. lis 2012, 16:06

Chtěl bych požádat všechny dobré duše, které mají zmapovaný trh s nábojovými derringery v naší republice, zda by mi neporadili, kde se u nás dá takový derringer koupit. V Dave western guns v Opletalce mně prodavač bohužel zklamal tvrzením, že derringery od Cobry už nedovážejí, že jsou prý příliš levné a tedy že se to nevyplácí... za to my ale vehementně nabízel perkusní derringer od Great guns.... na který narážím na internetu všude při mém marném pátrání po mém nábojovém derringeru.
Sháním derringer v ráži .22lr klasické konstrukce, nejlépe v chromu, ale v poslední době už jsem schopen přijmout jakkoukoliv povrchovku a ve střenkách si také budu vybírat jen když bude z čeho. Derringer od firmy Cobra se mi zdá ideální, nejlépe v konstelaci chromu a perleťových střenek:
Obrázek
Pokud by samozřejmě někdo věděl, kde se dá derringer koupit, nebo by znal někoho, kdo by byl ochoten derringer prodat nejlépe v Praze či jejím okolí, rozhodně bych měl zájem! (Ale klidně si pro něj pojedu třebas až do Frýdku místku, bude-li to nutné, bože... já jsem tak zoufalý...)

Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#128 » ned 18. lis 2012, 17:57

A byl jsi na Smíchově u Brymů v komisi ?

Uživatelský avatar
bacil.357
Příspěvky: 71

Příspěvek#129 » ned 18. lis 2012, 18:49

Vojta: Zkus poptat u p. Martínka, http://shop.vmcustom.cz/

dokáže leccos sehnat.

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 131

Příspěvek#130 » ned 18. lis 2012, 19:18

To Bonanza: Na Brymovou jsem se koukal zatím jenom na netu, ale pokud si tam nedávno opravdu nějaký ten kousek viděl, tak se tam rozhodně zeptám. Každopádně ti děkuji.

To Bacil.357: Děkuji ti za tip, rozhodně mi to stojí za pokus, jak jsem psal... už jsem opravdu na hranici bezradnosti :)



nytrak
Příspěvky: 33

Příspěvek#131 » sob 5. led 2013, 17:23


Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 131

Příspěvek#132 » ned 6. led 2013, 19:33

Aj... už jsem se radoval, ale pak jsem to rozkliknul. Je to až v Brně.... pokud neseženu nic blíž ku Praze tak je to zatím snad jediná možnost :) Děkuji ti.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#133 » čtv 18. črc 2013, 16:44

Pro případné zájemce / majitele - takto dopadla moije Cobra 9mm po cca 50ti výstřelech (stříleno pouze tovární municí). Pistole reklamována u prodejce - reklamace vyřízena kladě. Mám tedy zpět peníze, ale bohužel nemám kapesní pistoli....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 235

Příspěvek#134 » čtv 18. črc 2013, 17:10

Z toho si nic nedělej, mě se u stejného modelu, akorát v ráži .38 spl, uvolnila jedna hlaveň z toho slitinového bloku. Přestalo jí to odpalovat, tak šel těsně před uplynutím záruky na reklamaci a naštěstí jsem taky dostal zpět peníze.

Holt jsou to levné napodobeniny.

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 131

Příspěvek#135 » sob 20. črc 2013, 20:39

Tak tohle by majitelům derringerů od firmy Cobra potažmo Davis (jako je to v mém případě) mělo posloužit jako důkaz o fórovosti těchto zbraní a také samozřejmě jako varování... já jsem ze svého Davisu cal.38 spl zatím vystřelil něco kolem 70-ti ran, ale žádné opotřebení či dokonce poškození jsem naštěstí nezpozoroval, ale jak je vidět, nemohu vyloučit, že někdy uvidím destrukci zbraně na vlastní oči :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů