Revolver z druhé ruky

Krátké vícehlavňové zbraně


aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#16 » stř 22. dub 2020, 16:00

Podle ošoupání rukojeti byl nošený víc než jen občas, jak píšou v inzerátu.

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#17 » stř 22. dub 2020, 16:12

Revolver dobrej, sám ho mám. Cena mi přijde o něco vyšší, o to víc bych se soustředil na stav zbraně...

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#18 » stř 22. dub 2020, 18:41

Cena mi přijde vyšší, ještě nedávno je nabízeli levněji (koupil jsem nerezového SW 64). K ceně si připočítej kolky a náklady na nové střenky, případně nový brynýr / cerakote.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#19 » stř 22. dub 2020, 21:28

Zbraně byly občas nošeny, ale minimálně střílené, píše prodejce. Stav zbraně na fotkách je v přímém rozporu s tímto tvrzením. Za mě nebrat.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#20 » čtv 23. dub 2020, 08:23

Tiez by som to videl na hodne nosene a malo strielane. Je to z tej istej varky co tie 4" 10ky a 64ky u BVS? Tam ich maju o nejakych 1000CZK lacnejsie. Technicky stav jedine pozriet na mieste. Osuchanie mi u zbrane na nosenie fakt nevadi, ked skonci tento cirkus tak si dost mozno jeden 4" vezmem.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#21 » čtv 23. dub 2020, 08:51

obrázek jednoho kusu nemá vypovídající hodnotu, několik jsem si u nich prohlídl a některý byly sice dost obnošený ale technicky v lepší kondici než současná produkce nových kusů



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#22 » čtv 23. dub 2020, 13:04

Tak nějak bych čekal, že prodejce pověsí na net fotku toho nejlépe vypadajícího kusu, protože na netu se nakupuje i očima. A když vidím tu cenu, to už si můžu koupit novou ALFU stejných parametrů, která je jen o 1.500,- Kč dražší http://www.alfa-proj.cz/index.php?typ=APA&showid=41&shopid=289341&PHPSESSID=a0509f509851337a34d146e3a5c6921a a získám výhodu nové zbraně s dostupným servisem a náhradními díly, což dneska považuji za velmi důležitý faktor. A ať mi někdo vykládá, že ten Smiťák je o tolik lepší, než ta Alfa. ;)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#23 » čtv 23. dub 2020, 14:05

Tak samozrejme si tak isto mozes povedat ze preco si niekto kupuje noveho Rugra alebo S&W, ked Alfa stoji 1/2 pripadne az 1/3 toho ... ;). A nie ze by tie nahradne diely na nove isli zohnat lepsie (uz rok cakam na nejake veci co som na skusku 'do rezervy' objednal cez dovozcu). Kazdemu co jeho jest. Nic proti Alfe, ja si radsej spravim radost takto. Ale to uz sme tazko OT.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#24 » čtv 23. dub 2020, 14:12

Ale já nehodnotím nákup nová vs. nová, ale stará vs. nová v porovnání ceny. A to je podstatný rozdíl. A o těch ND jsem hovořil. Na Alfu seženu vše a rychle. A jak to je u ostatních značek s ND, víš sám.
Já chci taky nový S&W 500 i přes to, že mám ALFA PARA. S&W 500 je zbraň pro radost, ale na ten si ještě budu muset chvilku počkat.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#25 » čtv 23. dub 2020, 17:37

greenhorn píše:to už si můžu koupit novou ALFU

Nejsem si jistý, že ceny na webu u Alfy odpovídají současnosti. Mám pocit, že jsem se na Šumavské divil ušima... Navíc co nemají skladem, na to si počkáš.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#26 » čtv 23. dub 2020, 18:55

"Já mám pocit, že ten komín kouří tatínku" říkával můj syn při pohledu na kouřící komín, když mu byly tři roky. Samozřejmě, že ceny na e-shopu jsou jiné, než ty v kamenné prodejně. Ale tak to funguje ve všech segmentech prodeje ( např. knihy, léky aj.). Vždy je e-shop levnější. A ceny na e-shopu jsou závazné. Za jakou cenu objednáš, za tu koupíš. A buď si jistý, že ty ceny u Alfy odpovídají součastnosti. A co se týče dostupnosti zbraní, zbraně nejsou rohlíky. A častá finta prodejců je "skladem u dodavatele", což znamená: objednám u výrobce a když zrovna není skladem, stejně si musíš počkat. No a že Alfa nestačí vyrábět, svědčí o tom, že její výrobky "nikdo nechce".
Takže na Šumavské si to ošaháš a přeptáš se, koupíš na e-shopu a na Šumavské vyzvedneš. ;) A máš to skoro zadarmo. :lol:

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#27 » pát 24. dub 2020, 14:41

Takže na Šumavské si to ošaháš - pokud to ovšem mají, potom na e-shopu mazácky objednáš za nižší cenu a za několik měsíců - opět na Šumavské - vyzvedneš. Buďme realisté. Ty věci z Alfy zase taková hitparáda nejsou, možná snad Alfa Steel, ale i jim je tu věnováno nejedno vlákno s nářky uživatelů.
Ano, zbraně nejsou rohlíky. Na druhou stranu je kvérů všude plno, tak proč kupovat Alfu.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#28 » pát 24. dub 2020, 14:55

Ale já tě nepřesvědčuji. Já jsem napsal své stanovisko, že než starý, předražený, ošoupaný a bůh ví jak provozovaný SW z roku 1977, tak přidám 1500 peněz a koupím si novou Alfu Steel stejných parametrů se všemi výhodami, které jsem popsal. A ty si kup co chceš. Vždyť jak píšeš, kvérů je všude plno. ;)
A jen tak mimochodem. Když jsem se rozhodl pro nákup nového revolveru. V pondělí jsem do Alfy poslal email-poptávku na ALFA PARA 9231 stainless, v úterý mi potvrdili, že je skladem + zamluvení zbraně, ve středu v 08,00 ráno nákupko, v 10,30 nákup zbraně v Brně, ve 13,00 vystavení průkazu zbraně a ve 14,00 střelba. Asi jsem měl štěstí, ale štěstí přeje připraveným. ;)

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#29 » pon 27. dub 2020, 10:29

smutný pak je, když ošoupaný a předražený 40 let starý SW chodí líp a přesněji jak naleštěnka do vitríny :-)

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#30 » pon 27. dub 2020, 12:29

Já se v Alfě taky otočil, z vystaveného jsem nic nechtěl (nové ani bazar-off), ve fabrice ve skladu nic neměli a na výrobu bych čekal měsíce a měsíce - dle infa z druhé strany pultu. Prošel jsem inzerci, ano - byl to trochu kompromis - a zajel si pro pěkný revolver po repasi.
V případě Armorum jsem vyhmátl kus, který se mi líbil, nebyl ošoupaný (mimo gumového houga, toho stejně nahradily dřevěné střenky z daleké Asie) a byl za dobrou cenu - levněji, než to, co se tady prezentovalo. Mám pocit, že zdražili.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů