Chiappa RHINO

Krátké vícehlavňové zbraně
Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#31 » pát 29. lis 2019, 22:01

Všechno,váha,zda nosíte ve vnějším ci vnitřním pouzdře,kůže nebo kydex,kolik má nastříleno a zda byly nějaké závady,zda něco měněno,nějaký tunning zbraně zda byl (třítisícové?), zda se po nějaké době ukázalo,ze něco není vhodně vyřešeno (vypouštění válce,nabíjení),jaké reloadery používáte, zda se daji sehnat u dovozce (Supra?),jak je poznat opotřebení na zbraní po nastrilenych stovek/tisících nábojů,tedy cokoli podstatné pro každodenní nošení atd.

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#32 » pát 29. lis 2019, 22:22

Jaka je ze zbraně střelba? Ta hlaveň je velmi nízko oproti klasickým revolverum. Zpětný ráz se přenáší do ruky,nebolí z toho ruka,rameno nebo hlava?



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#33 » stř 1. led 2020, 23:25

Revolver je v pohodě, nastříleno cca 2k, vnější kydex, závady žádné. Speedloadery nejsou třeba, válec je na klipy. Zpětný ráz je v pohodě, zbraň více tlačí, nezvedá se. Velmi rychle se dá opakovat, v podstatě skoro stejně rychle jako z pistole. Kromě extravagantního vzhledu samé klady. :D



Radhagupta
Příspěvky: 117

Příspěvek#34 » čtv 2. led 2020, 11:03

Vzhledem k nabíjecím klipům předpokládám ráži 9 mm Luger, je tak?



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#35 » čtv 2. led 2020, 11:54

Do klipov sa daju nabijat aj 357



labus
Příspěvky: 5

Příspěvek#36 » úte 19. kvě 2020, 10:15

Zdravím, měl bych prosbičku.
Už dlouho posilhavam po tomto extravagantním kousku.
Nasel by se někdo z okolí Plzně, kdo by rhino vlastnil a byl ochoten ho předvést?
Střílet ani nepotřebuji, potřebuji zjistit, zda se mi bude líbit i nazivo :-)



Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#37 » ned 28. čer 2020, 13:44

Také bych měl podobnou prosbu... Je někdo z okolí Prahy, kdo by mohl zbraň ukázat naživo a ideálně nechat prásknout? Uvažuji o .357 Magnum, ale samozřejmě nepohrdnu i jinou ráží.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#38 » pon 29. čer 2020, 21:03

jedna .357 je v komisi http://www.strelectvi.cz/forum/p-revolv ... 45918.html
Pokud Ti sedne do ruky, není co řešit... střílení je paráda.



Danny_Z
Příspěvky: 88

Příspěvek#39 » pon 29. čer 2020, 21:12

PaF píše:jedna .357 je v komisi http://www.strelectvi.cz/forum/p-revolv ... 45918.html
Pokud Ti sedne do ruky, není co řešit... střílení je paráda.

Tady mám problém s délkou hlavně... Chtěl bych 5", nemám to na nošení...



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#40 » sob 26. zář 2020, 14:42

Vážení dnes jsem koupil White Rhino 30 DS a prodávající mi zamlčel závadu - uštíplý náběhový kužel z vnější strany cca do půlky jeho tloušťky. Bohužel mi nejde vložit foto. Mohu se zeptat zdejších jak moc je to asi závažné a co s tím lze ev. dělat? Děkuji.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#41 » sob 26. zář 2020, 15:00

Zrušit kupní smlouvu lze-li to. Protože to je na výměnu hlavně a ty jsi hloupý, že sis to před finálním kyvnutim neprohledl.. A jak myslíš že je závažné když ti chybí kousek hlavně co se stará o navedení střely do vývrtu? Jinak taky zkontroluj časování valce..dost možná je to příčina toho vystipnuti..



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#42 » sob 26. zář 2020, 15:11

Je to člověk zde z fóra a dušoval se, že zbraň je v bezvadném technickém stavu. Tak jsem mu důvěřoval a v tom dešti to moc neprohlížel. Netušil jsem, že i člověk zde z fóra si to dovolí. No uvidíme jak se k tomu postaví.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#43 » sob 26. zář 2020, 15:25

Poučení pro příště: "Důvěřuj, ale prověřuj".
U použitých zbraní je to jako u použitého auta. Vyplatí se důkladná prohlídka a když nevím, na co se zaměřit, tak vzít s sebou někoho, kdo ví a zná.
A samozřejmě by bylo asi vhodné někoho, kdo prodává vadné zboží jako "bezvadný technický stav" hodit na blacklist jako varování pro ostatní (pokud se samozřejmě sám nevěděl a nebude to aktivně řešit, ale u takové vady musel vědět, co prodává).

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#44 » sob 26. zář 2020, 15:44

Texan: pokud se jedná o skrytou vadu, máš dle Občanského zákoníku právo od koupě odstoupit.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » sob 26. zář 2020, 19:37

Odstoupit jistě.. Ale musí druhá strana spolupracovat. Jinak se to řeší dost blbě a spor se dost táhne a špatně prokazuje.
PS: každý může být člověkem zde z fóra.. Za 3min po registraci. Bohužel musím trvat na tom co jsem již napsal výše..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů