Henry Big Boy All Weather 44 Rem. Mag

Sportovní, lovecké, "odstřelovačky" a další
Také jednoranné nebo vícehlavňové dlouhé zbraně


antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#16 » čtv 24. led 2019, 20:42

@Pablo: Nestacil by kolimator ;-)?

@izer: Jakou mas montaz pod tim puskohledem na fotce? A jakej rail? Je to neco z nabidky Kerberosu?



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#17 » čtv 24. led 2019, 20:49

Asi by stačil, ale kolimator mi k tomu esteticky sedí ještě daleko míň než puškohled.



izerS18
Příspěvky: 1253

Příspěvek#18 » čtv 24. led 2019, 21:02

Hele, montaz je za 900 Kc, prumer tubusu je 1", co mam. Puskohled je z USA (Amazon), pac jedine tam byl s barvou ala puska. Lista je primo od Henryho. Kerberos je ma vetsinou skladem, cena myslim 1100-1200.



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#19 » čtv 24. led 2019, 21:20

Taky je v nabídce lišta napevno s kroužkama, od Henry a přímo dělaná na BB. Průměr 1". Asi za 1600 tuším u Kerberosu



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#20 » pát 25. led 2019, 10:16

Pablo.gs píše:Asi by stačil, ale kolimator mi k tomu esteticky sedí ještě daleko míň než puškohled.

Taky fakt, ikdyz ono je to asi uplne jedno-proste jakakoliv optika na ty pusce vypada zvlastne.

Ale kdyz nad tim tak premejslim, s kolimatorem by asi byl problem s koukanim, protoze pri natahovank paky se pohybuje zaver dozadu. Puskohledovy montaze maji predsazeni, takze si sklo posunes dozadu, ale kolimator ne...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#21 » pát 25. led 2019, 10:17

izerS18 píše: Puskohled je z USA (Amazon), pac jedine tam byl s barvou ala puska. Lista je primo od Henryho. Kerberos je ma vetsinou skladem, cena myslim 1100-1200.

Hodis prosim link na to sklo?

Montaze a lista vidim u nich na webu, dik!



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#22 » pát 25. led 2019, 20:11

Tady ma pan na Big Boyovi jeden Crosfire od Vortexu

https://youtu.be/DYMoI-7EFGY



izerS18
Příspěvky: 1253

Příspěvek#23 » sob 26. led 2019, 17:25




Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#24 » stř 30. led 2019, 09:48

Tak jsem si ho dnes objednal. V ráži .357, vyrobil jsem si totiž tolik střeliva, že bych ho z revolveru nikdy nevystřílel. Tak se teď na něj mohu pár měsíců těšit.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#25 » stř 30. led 2019, 09:49

U koho? Ja se snazim uz od patku dovolat dvema tuzemskym prodejcum a nedari se

Uživatelský avatar
pityx
Příspěvky: 18

Příspěvek#26 » stř 30. led 2019, 12:42

Vlastnim take jednoho Big Boye :), urcite doporucuji objednat u Kerberos (http://www.kerberostrade.cz/). Jak uz tu kolegove psali, pan majitel je velmi ochotny, me privezl zbran az k firme kde pracuji, naplanoval si cestu pres PH. Je to vyhradni dovozce pro CR. Tak bude mit urcite nejlepsi info, ktera raze a model je ihned dostupny pripadne kdy bude nova dodavka k mani.
Jinak k te optice, na modelech steel vypada ta optika super, na mosaznych verzich (kterou mam i ja) si ji opravdu moc predstavit neumim.
Nicmene je to opravdu mazlik a ta zabava na gongy a poppery je paradni.....



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#27 » stř 30. led 2019, 14:08

pityx píše:Vlastnim take jednoho Big Boye :), urcite doporucuji objednat u Kerberos (http://www.kerberostrade.cz/). Jak uz tu kolegove psali, pan majitel je velmi ochotny...
Jinak k te optice, na modelech steel vypada ta optika super, na mosaznych verzich (kterou mam i ja) si ji opravdu moc predstavit neumim.


Ochotny mozna je, ale nejdriv bych se mu musel dovolat.

Myslis model Steel nebo All weather?

Uživatelský avatar
pityx
Příspěvky: 18

Příspěvek#28 » stř 30. led 2019, 14:39

Ja jsem Kerberos prvne kontaktoval emailem, ozval se mi zpet do dvou dnu telefonem a uz byla komunikace pruzna. Do tydne jsem mel Henryho doma.

All weather i steel, all weather jsem nevidel na vlastni oci, ale z videi a fotek mu to sedne a optika ve stribrne mu proste slusi.
Steel jsem videl s cernou otikou a nepusobilo to nijak rusive.
Na mosaz je to jako pest na oko. Umel bych si mozna predstavit nejakej dobovej westernovej take z mosazi, ale zadnou takovou optiku jsem zatim nevidel .....



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#29 » stř 30. led 2019, 17:30

Taky jsem ho kontaktoval e-mailem a on se pak ozval. Přeci jen to není maloobchodní prodejce, ale dovozce několika značek, lítá s tím na zkušebnu, jezdí za dodavatelema... tak nebude brát neznámý čísla, když má třeba jednání.
Optika k nerezu mi moc neučarovala, ale je to jen můj osobní subjektivní názor, každý má jiný vkus. Ale té černé to s puškohledem sluší, to je prostě klasika.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#30 » stř 30. led 2019, 17:38

Z Kerberosu byli hlavně na výletě, nejspíš proto nikdo nereagoval - viz konec zprávičky. http://www.kerberostrade.cz/?aktuality= ... gas-nevada (doufám, že odkaz nevadí...)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů