Tikka T3

Sportovní, lovecké, "odstřelovačky" a další
Také jednoranné nebo vícehlavňové dlouhé zbraně
Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#31 » stř 27. kvě 2020, 21:56

Ten samý problém mám s origo supervarmint lištou a montáží Spuhr. Ale když s ní zacházím jako s kurvou (tvrdě a nadoraz), není problém.



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#32 » stř 27. kvě 2020, 22:11

Ja jsem ten drzak kousek posunul, nastesti bylo kam. Nechtelo to moc, jen to proste nesmelo bejt nad oknem. Coz o to, ja jsem si na to zvykl i tak, ale kdyz jsem to nekomu na strelnici pujcil, tak z toho byl nestastnej. A je fakt, ze flinta za desitku to neni, tak to zamrzi.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#33 » čtv 28. kvě 2020, 06:34

U mě to není flintou, ale kombinací originál lišty, která je hodně nízká a montáží, která je dost robustní.



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#34 » čtv 28. kvě 2020, 08:42

Listu mam taky original, ale montaz mam z nejaky lagricovy optiky, co jsem mel na malorajde. Puvodne jsem myslel, ze se rozsype po prvnim vystrelu, ale drzi uz pres deset let, tak jsem ji tam nechal. Zrejme ale sirka dole je o chlup vic, nez by to melo byt. Asi bych to vyzkoumal, kdybych si to vyhozeni natocil a pak zpomalil, ale za tu praci to nestoji. Ciste merenim jsem se niceho nedomeril, vypada to, ze je mista dost. A neni. Ta hylzna jde ven uplne pri hornim kraji okna a tam nekde brnkne o montaz a je vymalovano. Bud se hryzne v okne, nebo rovnou spadne zpatky.

Urcite je to ale blbou kombinaci stejne, jako u tebe.



katana
Příspěvky: 11

Příspěvek#35 » čtv 24. lis 2022, 09:32

Dobrý den,

neví někdo jaký je závit na hlavni T3x CTR?



pidalka
Příspěvky: 18

Příspěvek#36 » čtv 24. lis 2022, 21:14

závit tam je 5/8-24



katana
Příspěvky: 11

Příspěvek#37 » ned 27. lis 2022, 10:05

pidalka díky

Ještě se chci zeptat zkušenějších jak sundám na CTRku tu platovou kuličku z kliky závěru? Je tam červík, který jsem v vyšrouboval, ale s kuličkou jsem stejně nepohnul...



fletchercz
Příspěvky: 45

Příspěvek#38 » pon 28. lis 2022, 14:28

Ta kulička je k páce ještě přilepená



katana
Příspěvky: 11

Příspěvek#39 » pon 28. lis 2022, 20:22

A je nějaký způsob jak jí sundat a neponičit (nepoškrábat) kliku?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti