PERUN 15

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#601 » pát 28. kvě 2021, 08:20

Ale zbraň je dodávána bez zásobníku. Proto jsem dříve koupil 3.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#602 » pát 28. kvě 2021, 11:38

O to vobec nejde, ide o to, ci je puska SCHOPNA pouzivat zasobniky nad viac nez 10 ran. Ci je s nimi alebo bez nehra rolu. Ak si zasobniky nakupis teraz, pred platnostou smernice, legalne ich nebudes moct do pusky kupenej po 1.11. (na slovensku) dat bez toho, aby si neziadal o vynimku Ministerstva vnutra.

Zasobniky su neevidovane. Ja mam dve ARky a zasobnikov plnu prdel, ale ak by som po 1.11. kupil dalsiu ARku (akukolvek) tak legalne do nej ten samy zasobnik vrazit nemozem.

Takuto picovinu mozu vymysliet len soudruzi zo ZSSR, pardon, EU

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#603 » pát 28. kvě 2021, 12:11

Omlouvám se, já si říkal co je to za divný datum. Tak pak můžeme být velmi rádi jak je to ještě dobré u nás.

Máte někdo zkušenosti s vyzvednutím přímo u výrobce? Jde tam vše hladce?

Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 49

Příspěvek#604 » pát 11. čer 2021, 13:55

Peruna jsem si vyzvednul přímo u výrobce v Běchovicích 12.3.2021. Všechno šlo hladce.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 230

Příspěvek#605 » pon 14. čer 2021, 08:22

Ve čtvrtek jsem jim psal, protože to byly přesně tři týdny od toho, co tu někdo zveřejnil vyjádření, že "už se montuje, za tři týdny bude snad hotovo" (velice nepřesná citace). Zatím bez odpovědi, tak doufám, že už finišují všichni včetně managementu a zítra napíšou: pojďte si pro ní :-D



Xaw
Příspěvky: 112

Příspěvek#606 » pon 14. čer 2021, 08:41

Trochu bych se bál, že nikdo neřekl za které 3 týdny

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#607 » pon 14. čer 2021, 09:00

Minulý týden přišla odpověď kompletace, bez časového odhadu.



JesusMartines
Příspěvky: 28

Příspěvek#608 » pon 14. čer 2021, 23:32

A bylo to na 10.5 nebo 12.5? :) prodejce říkal že 12.5 budou v létě, tak jestli už to jsou oni a nebo to jsou ještě předchozí 10.5 :D

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#609 » úte 15. čer 2021, 05:34

Za mě vždy jen 14,5".



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#610 » úte 15. čer 2021, 05:46

Neni lepsi si tam s igelitkou zajet pro hromadku dilu, pisemne se na miste vzdat zaruky a doma si to zkompletovat sam vc. prohnani zkusebnou? Treba se slevou na prapuvodni avizovanou cenu 19990,- ? Tohle cekani by me zabilo



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#611 » úte 15. čer 2021, 06:19

Když si k tomu připočítám že svého pohledu náklady na cestu 70 km na nejbližší ČÚZZS (plus něco pro flintu), cenu služby, den dovolené, který bych si musel vzít, pak riziko toho, že nebudu mít záruku. Tak mi jednoduše vyjde, že doplatek 3 tisíce, třeba na T4, vyjde ve finále levněji a pohodlněji a s podobnou kvalitou. Ale toto je věc čekatelů, já bych na to neměl nervy.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 230

Příspěvek#612 » úte 15. čer 2021, 08:27

JesusMartines: U mě také 14,5.

Střelec: No jo, jenomže kde ty T4 mají skladem? Všude přesobjednávka (snad kromě Leika, které je 1. v Plzni a 2. dražší - přitom žádná služba navíc a to mi třeba vadí- ty tři tisíce raději vykropím v nábojích). A Ač to zní (teď) vtipně, čekání na dovoz je něco, čemu jsem se chtěl vyhnout - jak kvůli obecné nedostupnosti a zvýšenému požadavku na ARka v USA, tak kvůli dlouhé čekací době (většinou kolem půl roku, ale spoustě známým se stalo, že dodavatel jim prostě po nějaké době vrátil peníze, ačkoliv se tvářil, že do 14 dní má zbraň tady). Jak říkám, po půl roce čekání už to vyjde nastejno a za blbce jsem já, ale na počátku mého čekání (polovina ledna 2021) měly být zbraně hotové kolem konce kvartálu :evil:



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#613 » úte 15. čer 2021, 21:38

Vsak vam bolo povedane, ze sa kompletuje. Pre koho a za ktore 3 tyzdne je uz vec druha :mrgreen:

Ja sa len bavim, lebo skor uvidim Babisa v base ako Peruna u niekoho nazivo



izerS18
Příspěvky: 1255

Příspěvek#614 » úte 15. čer 2021, 22:24

Vzhledem k vyskytu medveda v Zilinskem kraji bych urcite nevolil nakup Peruna jako zbrane na obranu. Nez bude, clovek nebude :lol: (omlouvam se za rypnuti)
Zajemcum nezbyva nez cekat no... na druhou stranu ted je tragicka i dostupnost streliva. Se to seslo vse nejak tak blbe



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#615 » stř 16. čer 2021, 05:02

Nuz strelivo - vojak sa stara, vojak ma. Vyhoda nas prebijacov.

A co sa tyka Peruna na obranu, nie sme v USA aby si clovek mohol len tak vybehnut do lesa s naladovanou ARkou na pleci. Medved je priroda, to my sa im pchame do ich revirov rozsirovanim a vystavbou. Chlap si to odsral, no.

Ja kazdopadne drzim zaujemcom palce, aby sa k tomu Perunu dostali skor, nez EK pride s dalsim sprisnenim. Lebo mne to uz pripada ako chlap, co sa nahana za zenskou, ktora sa na tom ze ho taha za nos len bavi, ale nikdy mu neda.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů