Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1051 » ned 28. srp 2022, 18:05

Nebo si kup Silent Captured Springs od JP. Ty fotky komentovat nebudu, protože mi to hlava nebere.



Aris
Příspěvky: 153

Příspěvek#1052 » ned 28. srp 2022, 18:20

tomas fuk píše:Pruzina jezdi po stene trubky. Podle toho, jak je trubka ve vnitr obrobena je zvuk bud hlasitejsi, nebo skoro neslysitelny. Pokud chces zvuk uplne eliminovat, tak si musis koupit neco jako tohle.
https://eshop.bestpatron.eu/armaspec-vy ... inu-ar-15/


Eagg: Je to tak, jak se píše nahoře. Jestli se chceš zbavit toho zvuku, tak si objednej tohle a můžeš si s tím hrát za dlouhých zimních večerů.

https://www.hahn-kolb.net/Vsechny-kateg ... cs/CZ/EUR/



izerS18
Příspěvky: 1253

Příspěvek#1053 » ned 28. srp 2022, 18:45

Bože, vždy jsem vděčný za mé uši :D Kámoš to ladil na Antregu, další na VARCe a DD. Prostě to slyšeli. Já nic, prostě nic, ale věřím, že jiné ucho to má jinak.
EGG - nedávej do buffer tube nějakou vazelínu, ale použij výše uvedené linky, kdy to vyměníš po "hardwarové" stránce.
Ohledně barvy na páce uvnitř pušky - na začátku to šlo dolu, od té chvíle nepozoruji zhoršení ;)



abern
Příspěvky: 5

Příspěvek#1054 » ned 28. srp 2022, 18:51

nechybi tady nekomu vejce?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1055 » ned 28. srp 2022, 19:00

ste se zblaznili ne? jakoze mam pusku za 70 tisic a mam do ni jebnut dalsich par tisic aby nebolo sliset pruziny? to vam pride normalne? Prave proto ze lidi casto neresi veci spatne udelane od vyroby "a resi si to pak na vlastne naklady" dava spolecnostem pak pomysleni ze lidi jsou blby a nebudou resit veci. Ja takovy nejsem. Ja resim vsechno :D TO ma mate videt kdyz sem si kupil nove auto jeste jak sem jeste zil na slovensku kolik krat sem byl v servise kym se vychytali vsechny "vyrobne vady". Proc ja to mam resit ze sveho kdyz je to vyrobni vada, nebo nedotahnuty komponent k ucelum na co je urcen. . To same beru i v Antregu. todle je nedotahnute do konce a mnelo by se to resit. Pojedu tam, zargumentuju, ukazu, porovnam s jinymi puskama co tam maji a budu resit



izerS18
Příspěvky: 1253

Příspěvek#1056 » ned 28. srp 2022, 19:05

Proč myslíš, že existuji díly od BCM, JP atd.? Výrobce je tam nedá bo by to pušku ještě zdražilo a pro hodně lidí to "chrastění" buffer je neobtěžující. Ale samozřejmě je možné, že ve tvém případě to může být fakt hodně slyšet.
Custom stavby od JP za ceny od 90-100 000 jsou vychytané. Antreg je hodně dobrý, ale na to, aby byl 100% alá ty custom stavby, to fakt ne



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1057 » ned 28. srp 2022, 19:06

izerS18 takze take ti sla dolu barva?. aj v upperu jak bezi paka? To je teda super no...
A jinak sem se chtel zeptat. neverim ze neslis ten pruzinkovy zvuk kdyz si opres pazbu do pleca a zalicis. to musis sliset i kdyby si bol hluchy protoze to dela i vybraci neprijemnou ne jen pruzinkovy zvuk. Proste :blicismajlik:
Bol som na kurze kde boli 16 strelcu a mne jedinemu delalo to pruzinkovani i pri strelbe to sliseli vsichni a pak se uskrnali :D "jakoze koko* ma antrega a dela mu to zvuky horsi jak na perune" :lol:



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1058 » ned 28. srp 2022, 19:16

Getsome - rotex nesedí - vyzkoušeno osobně.

eagg: Habresto je schopno zajistit z usa většinu zbraní co jsou zde na trhu. To však neznamená, že to bude dělat. Zaprvé se sem většina věcí už vozí a za druhé většina těch co to sem vozí mají v zastoupení naši obchodní partneři se kterými máme nadstandardní vztahy. Tedy kvůli zisku si nebudeme kazit dobré jméno u dovozců a nebudeme ani vykrádat značky. Jak psal : Sarkafarka.Loupeznik tak si ty termíny vygoogluj. Stejně tak má pravdu v tom, že surefire tlumiče se sem nevozí z několika důvodu - Zaprvé surefire sám nechce, za druhé licence , za třetí cena na pultě cca 60k. Řešil jsem to s dovozcem už rok před tím, než byly tlumiče převedeny do kat C. A byť se jich tu pár objevilo šedým systémem a vím i jak, tak tím, že máme dobré vztahy s dovozcem je tato možnost po mě pasé.

Sarkafarka.Loupeznik - OSS se sem dovezli, měl jsem možnost je mít a stále můžu jeden kus mít, ale byl by jen pro mě a nešel by prodat. Byť jsou asi nejlepší co se týče back pressure tak ukazovat něco co nejde dál prodávat je zbytečné a nějakou dobu ještě bude.

tompar - blowback jde z hlavně přes páku mezerama v upperu rovnou do obličeje. Proto si nechává habresto udělat v antregu natahovací páky s dírama do 3k aby toto odstranilo. Dostane se tam těch plynů překvapivě dost. Co se týče čištění tak jsem nečistili. Budou však fungovat standardní čištiče na tlumiče. Vzhledem ke konstrukci tam však vždy nějaká tekutina zůstane takže to bude chtít více protřepat aby se jí většinu podařilo dostat ven. Jinak je nerozebiratelný tedy nikdy čistý dokonale uvnitř nebude.

tomas fuk - Děkuji za příspěvek.

eagg: Jak bylo psáno na ARS byla vadná serie cca 30 závorníků. Někde nám běhají ještě dva. I Ferrari hoří a Antreg by toto vyměnil všem i za 5 let zcela bez keců. Vlastně nejenom to. Cokoliv by se na pušce vysralo by vyměnili zdarma. Klidně pušku reklamuj tak jak jsem ti psal už dříve. Doposud se k nám tvoje puška nedostala a tak to co píšeš jsou jen doměnky, úvahy apod. Výrobce se ti vyjádří ke všemu co považuješ za problém. Já to zde nebudu moct publikovat první, ale věřím že se sám následně pochlubíš ať už to dopadne tak či onak aby bylo jasno.

jjjhe : V pořádku klidně nesouhlas. ANTREG má na pušce tuším 7 patentů. To tu z českých výrobců nemá asi nikdo. Věci na AR jsou na jedno brdo. Liší se zpracováním, povrchovkou a materiálem. Pak taky design. Jak jsem již psal kdyby byl tlumič vlastní, půlka lidí by psala proč není jako SF. A když je jak SF druhá půlka píše proč není vlastní. Nelze se zavděčit všem. Pro mě je zásadní že zde máme kopii SF za 30k vyrobenou v ČR a aktuálně je 74% z produkce vyrezervovaných. To taky o něčem svědčí. Stejně tak páka. Můžete si koupit radian a poslat love do USA. Nebo kvalitativně lepší ANTREG (mám i radian takže můžu srovnat) a nechat love v ČR. Každého věc.



abern
Příspěvky: 5

Příspěvek#1059 » ned 28. srp 2022, 19:19

pri strelbe vsichni slyseli pruzinkovani?



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#1060 » ned 28. srp 2022, 19:25

Demontuj Buffer trubku, odnes ji nekam, kde maji soustruh a at Ti vnitrek trubky vylesti tak, aby zmizely stopy po obrabeni. Nebo si na nasadu od smetaku nalep smirkovy papir a smudli to doma. Ja bych Te s takovou reklamaci vydusil na 30 dni a pak Ti pusku predal, ze je v naprostem poradku. Coz je pravda. Puska je v naprostem poradku a reklamace je nesmysl. Jeste nedavno si tu hlasal, jak je Antreg puska do boje, tak nevim, proc Ti vadi drnceni pruziny v Buffer trubce. Mel sis koupit JP za 120 tisic a byl bys spokojeny. Ale ta by zase nebyla do boje a urcite bys reklamoval, ze moc dobre spasovana a tudiz nachylna vic na zavady.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#1061 » ned 28. srp 2022, 19:27

Jak bylo psáno na ARS byla vadná serie cca 30 závorníků. Někde nám běhají ještě dva.


Předpokládám, že pušky jsou přeprodány, tudíž je již nemají původní majitelé, kteří kupovali a na které by byl zřejmě kontakt, nicméně není nejjednodušší zveřejnit čísla postižených sérií? Pak by se to asi našlo.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#1062 » ned 28. srp 2022, 19:45

sokar píše:Getsome - rotex nesedí - vyzkoušeno osobně.

Dík. Koukal jsem pak, že úsťovka Antregu vypadá, že by spíš seděl Rotex 2A (QDR), než QDN. Takže pokud bych chtěl Rotex, chce to na Antreg jinou úsťovku (stejně jako na každý další tlumič). Nebo Warcomp... Btw, Warcomp jsi náhodou na některém Antregu nezkoušel, jak ovlivní chování při střelbě?



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1063 » ned 28. srp 2022, 19:50

tomas fuk - Buffer tube u ars je zevnitř leštěná a hladká a navíc povlakovaná. Buffer spring je patentovaná - je leštěná celá plocha pružiny, ne jen styčná část co se dotýká buffer tube. Tam se nedá nic dělat protože v milspec provedení tam nejde nic lepšího udělat. Vrápaté trubky jsem už roky neviděl... Netuším co tam slyší....

Střelec - Většina majitelů své pušky má stále, resp nevšiml jsem si že by se nějak hojně prodávaly na bazarech a ti co je mají tak o většině není slyšet. JE to v reálu jedno. Jak někomu něco praskne dostane nový kus zdarma.

Getsome - Na warcomp jsme zkoušeli nasazovat tlumič od antregu ale nedrží schválně. Kdyby držel byl by problém s patentem. Osobně jsem nezkoušel avšak na minimálně 11 kusech je nebo byl už z antregu osazen warcomp a nasazují si tam i wardeny když šly sehnat. Prostě když chce někdo jinou úsťovku tak může mít pušku s ní - pokud ji dodá nebo mu ji habresto sežene nebo může být puška bez úsťovky a zákazník si osadí sám co chce. ROTEXY jsou bombový tlumiče. Mám je moc rád. Dobrá volba.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#1064 » ned 28. srp 2022, 20:01

sokar. V tom pripade ma chlapec smulu. Ale tu by mel i v tom pripade, ze by trubka byla ze vnitr vrapata.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1065 » ned 28. srp 2022, 20:05

tomas fuk cez JPcko bych nemoch posilat barnauli. mnel sem rezervovovanou. Pak debata velmi pekne a slusna se Sokarem cez messenger mi otevrela oci. mnel sem jet pro schmisser, ale kedze sem nasel v te dobe asi jedinu pusku antreg skladem tak sem sel do ni, i kdyz podle Sokara bol to kus ktery nikdo nechtel, proto lezela tak dlouho v te prodejne. Jak dlouho ale lezela nevim. Nemuze to byt ta chybejici vadna kde muzou odjet ty zamkove zuby? Kdyz tak dlouho tam lezela?

hele k te reklamaci, ja sem to napsal spatne, ja sem domluveny s prodejnou ze mam to donest, aby se na to podivali, NEpsal sem jim ze chci reklamaovat, napsal sem ze slisim ten zvuk a ze nevim jak to mam chapat. oni napsali a domluvili sme ze mam donest ukazat. tak ji donesu ukazat protoze stejne do brna mam cestu. Akurat bude divne asi vysvetlit panovi Zubarovi co mam v tom velkom kufry :D kdyz to v aute nechat nemuzu.

Sokar, ja sice sem takovy zvanilek ze resim i chujoviny jak s tou pakou, ale nejdriv resim veci na nete v zmysle skusenosti, nazory a napady... a pak realne v predajni, takze tej pake sem dal sanci, sedla si. sice se uplne zesuchala barva upperu jak jezdi aj samotne paky ale sedla si a ted se natahuje velice lehko velice efektivne a velice prijemne.
Jestli bola chyba nanesena barva, to sem ji moch zesuchat uz driv a mnel bych pokoj. Moje chyba to nebola, natahuju to rovnako, nekryvim do mimo osu, ani to netaham do prava ani do leva. A vubec se nechovam ke zbrani "administrativne" jak to vysvetloval Safarik v jeho videu. Resim vse razantne, rychlo, jako se zbrani ma zachadzat, zadne rukavicky, neni to maslo.
Naposledy upravil(a) Eagg dne ned 28. srp 2022, 20:32, celkem upraveno 2 x.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: AT.50 a 14 hostů