Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


matkoo
Příspěvky: 186

Příspěvek#451 » čtv 18. úno 2021, 18:51

kiez by bol kazdy distributor taky, sokar palec hore



zooter
Příspěvky: 27

Příspěvek#452 » čtv 18. úno 2021, 18:53

izerS18 píše:Hele, pokud by chtěl někdo pušku na recenzi, tak klidně pušku půjčím. 12,5" dark bronze, nalítáno 1900 ran.
Kdyby jste o někom věděli, že umí recenzovat, nemám pušku problém půjčit na 1000 ran, když mi dotyčný podepíše, že ji někde neodrbe atd.
- nejspíše se domluvit na 1 den na střelnici, kde bude bouchat, zkoušet. Pár fotek atd
Samotného by mě zajímalo, co se k tomu řekne, když není potřeba za to žádat nějakou protislužbu ;)
P.S. není to nabídka na bezplatné vyzkoušení pro osobní recenzi pro 15 odběratelů :lol:


Ty jo mám hele na insta 15 sledujících, takže dost slušný, pojďme všichni orecenzovat izerS18 pušku...aspoň si neopotřebujem svoje :lol: možná si i zrovna náhodou zapomenu svoje náboje, tak bych si pujčil tvoje :lol:

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2981

Příspěvek#453 » čtv 18. úno 2021, 19:05

Já jsem nechtěl být offtopic, ale v Čechách někdo udělá recenzi (jakože recenzí je málo), zdarma dostupná a panstvu se to nelíbí. Když se vám to nelíbí, Tak na to nekoukejte!

Já se dozvěděl, že puška je dobrá, odpovídá ceně a zbytek jsou sekundární informace s přihlédnutím k tomu, že co recenzent to názor (viz testy aut na podvozek, na hluk). Kosmetickou vadou je, že všechno říká 5x a video by se dalo zkrátit. Taky tady vnímám rozneseni informace od jednoho člověka (Nick jsem zapomněl kde jsem to poprvé viděl) , že jeho názory jsou (není podstatné) divné a lidi si to tady říkají mezi sebou prejimaji názor za svůj (podstatné).



getsome
Příspěvky: 613

Příspěvek#454 » čtv 18. úno 2021, 19:13

zooter píše:Ty jo mám hele na insta 15 sledujících, takže dost slušný, pojďme všichni orecenzovat izerS18 pušku...

Ale musíš být při tom v bikinách
IMG_3520.jpg


audis píše:Když se vám to nelíbí, Tak na to nekoukejte!

Ale no tak. Založíme vlastní Facebook, když se nám nelíbí, jak to tam funguje, což?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#455 » čtv 18. úno 2021, 19:24

Tak to ukončíme ju. Vím že první reakce byla moje, protože jsem tu "recenzi" nevydýchal kvůli spoustě nepravd a nesmyslů, ale vraťme se prosím k tématu..



Neptun
Příspěvky: 64

Příspěvek#456 » čtv 18. úno 2021, 21:20

Nejsem žádný zkušený ARkář, vybíral jsem svoje první AR. Volba padla na ANTREG hned z několika důvodů. Obecně kvalita obrobení mi připadá oproti jiným co jsem měl v ruce na špičkové úrovni, kdyby něco mám to do fabriky z domu autem 40 minut. Zatím mi vyhovuje tak jak je z krabice, což jsem preferoval. Chtěl jsem prostě koupit a střílet a ne sedět na netu a shánět díly na tuning. Spoušť je podle mě taky super. Ano není to závodní ani terčový speciál, na fouknuti nevystřelí, ale to také zrovna úplně nevyžaduju. Před výběrem jsem na střelnici zkusil HK223MR (doufám, že typ nepletu), Bren, DD a Antrega a střílelo se mi z něj nejlíp.
Objednal jsem u Sokara, chtěl jsem pod stromeček, tak raději na konec října a na konec to vyšlo, přestože už tehdy byli v Antregu ve skluzu. Zde opět musím velice chválit Sokara. Za přístup, trpělivost a ochotu s vysvětlovánim mých dotazů. Dokonce mu nebylo líno vzít mě přímo do výroby na exkurzi za panem Suchomelem.
Toť taková malá minirecenze jednoho začátečníka.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#457 » čtv 18. úno 2021, 21:37

Neptun: Na jaký typ střelby to máš (jestlis to teda nějak řešil)? A jakou máš hlaveň (délka, váha)?



Neptun
Příspěvky: 64

Příspěvek#458 » čtv 18. úno 2021, 22:48

Zatím na zábavu na střelnici. Takže jsem volil takový univerzál 16,5 palce těžká hlaveň bez příplatků. Jestli to byla dobrá volba se uvidí časem, co mně bude bavit. Je mi jasné, že ostřelovačku z toho neudělám ( i když myslím, že ANTREG je na tom s přesností velmi slušně), a prolízat s tím pod autem a nějakýma šachtama s 10 palcovou hlavní taky zatím netoužím.
Ale jak praví klasik nikdy neříkej nikdy, a kdo ví co mně chytne, až si to pořádně osahám a zjistím možnosti.....



getsome
Příspěvky: 613

Příspěvek#459 » sob 27. úno 2021, 15:20

Krom zábavných překlepů a varování v americkém stylu [ ! Nabitá puška může vystřelit ! ] jsem se v manuálu k ARS dočetl toto:
Nastavení regulátoru do polohy S
Poloha je určená pro použití s tlumičem (...) dojde k uzavření plynového otvoru, odstavení funkce pístového mechanizmu (...). Nabíjení je pouze manuální po každém výstřelu.

To se přepnutím gas blocku na S stane ze samonabíječky vážně opakovačka? Naivně jsem si myslel, že S poloha oproti U třeba umí ufouknout víc plynů bokem, aby se kvůli tlumiči nevracelo na píst zbytečně moc plynu, ale puška bude dál normálně použitelná. Jako tomu je u regulovatelných gas blocků normálních AR...

A k tomu jedna otázka amatéra, který měl v ruce zatím asi jen 5 různých AR15: Je běžné, že picatinny na upperu není "ve váze" s navazující picatinny na předpažbí, ale je "o vlásek" výš?



Střelec
Příspěvky: 1666

Příspěvek#460 » sob 27. úno 2021, 16:15

Ono půjde o maximální ztišení zbraně tak, že po výstřelu nebude opakovat a pak tedy tím pádem rachotit závěrem (další hluk navíc mimo výstřel). V semiauto to bude zřejmě fungovat taky, ale samozřejmě na jinou polohu regulátoru.



getsome
Příspěvky: 613

Příspěvek#461 » sob 27. úno 2021, 17:01

Jasně. Předpokládám, že na standardní U pozici gas blocku bude střelba s tlumičem fungovat taky (jen bude víc kopat a foukat do obličeje), ale udělat z 10.5, 12.5 a 14.5 samonabíječky opakovačku, protože úplné ticho? Cože?



madbiker
Příspěvky: 68

Příspěvek#462 » sob 27. úno 2021, 17:12

getsome píše:Jasně. Předpokládám, že na standardní U pozici gas blocku bude střelba s tlumičem fungovat taky (jen bude víc kopat a foukat do obličeje), ale udělat z 10.5, 12.5 a 14.5 samonabíječky opakovačku, protože úplné ticho? Cože?


S tlumičem musíš dát P aby to přebíjelo, na S se nehýbe závěr, otvor do gasbloku je uzavřený, takže opakovačka :D ale tichá.
Navíc je potřeba subsonické střelivo, jinak je slyšet třesk...



Střelec
Příspěvky: 1666

Příspěvek#463 » sob 27. úno 2021, 17:30

getsome píše:Jasně. Předpokládám, že na standardní U pozici gas blocku bude střelba s tlumičem fungovat taky (jen bude víc kopat a foukat do obličeje), ale udělat z 10.5, 12.5 a 14.5 samonabíječky opakovačku, protože úplné ticho? Cože?


Tato funkce je spíš využitá pro OS než pro civila, pravda. Ale zase se to dá brát jako bonus, že to civilní verze nabízí.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#464 » sob 27. úno 2021, 17:37

Podla Sokarovho vyjadrenia k influencerom a vyzirkam – plne chapem. A takisto by som u takejto pusky ocakaval jednanie na urovni s niekym, kto mi to fakt vie predat, a nie dementa co to polozi na predajni na stol a povie – aj toto je jedna puska, ale draha.

Takze ocenujem tento priamy pristup k zakaznikovi. Dobra vec sa predava sama, nepotrebuje reklamu kde sa clovek nic nedozvie, lebo niekto za to dostal pusku.

Len ta trubka tam chyba, len ta trubka. Rozumej, zavodny plynovy special. A ja s tym nedam pokoj :D



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#465 » sob 27. úno 2021, 17:54

Machead: Je mi to jasný, ale DI nebude prej..

Jinak k regulátoru : jsou tři polohy. U - univerzál, P - špinavá zbraň nebo střelivo - prostě víc plynu, S - silencer.

Poloha U : Bežná střelba,
Poloha P : Silně znečištěná zbraň, extrémní podmínky, nevyrovnané střelivo stran navážky prachu atd. Nebo osazen sportovní píst a necykluje na U tak je třeba přidat plyn.
Poloha S : Opakovačka, po výstřelu zůstává nábojnice v komoře, střela má maximální výkon, byl to požadavek pro speciální operace aby se prý nemusela hledat nábojice, když je potřeba někoho vyřadit.

Tlumič funguje normálně na U a P. Na P se nedoporučuje, protože samotný tlumič tlakuje dost celý systém obecně u všech zbraní, nicméně lze.
Blowback tam je - zkoušeno na tlumičích BT a ještě nějaké značky co už nevím co byly zač.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Asfalt, Lonestar, Melos, MojeTikka, Skipy a 17 hostů