Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


mr.ricardo1
Příspěvky: 57

Příspěvek#1261 » úte 6. úno 2024, 21:09

Tak jsem objednal :) horší to nebude.



Wellom
Příspěvky: 2

Příspěvek#1262 » pát 16. úno 2024, 20:59

Pořídil jsem z druhé ruky ARS M4s 12,5” ve variantě lehká hlaveň, m-lok pro, M2 COMP a natahovací páka SD PRO.
Původní majitel uvedl počet výstřelů do 1k a výměnu spoušťáku (náhradní sadu jsem dostal ke zbrani).
Puška bude ještě něco málo přes rok v záruce, původně zakoupená v Habrestu.
Co se týče opotřebení, tak v podstatě vše, co už jsem se tady na fóru dočetl (ojetá natahovací páka, ojetý lower pod natahovací pákou, vytlačené místo v upperu pravděpodobně od nosiče závěr nebo jeho části, atd.) Nic, o čem bych nevěděl před nákupem.
Zatím pouze nastřelení zbraně s kolimátorem a 200 ran na seznámeni. Vše ok.
Láká mě Antreg VLC micro suppresor. Za tu cenu rychloupínací systém a možnost volby pouze M2 COMP nebo M2 COMP + usměrňovač výšlehu (vyndaná střeva tlumiče) a M2 COMP + tlumič.
Vy co jste si ho pořídili, mohli by jste napsat nějakou reálnou zkušenost? Tlumení, “foukání”, používání pouze jako usměrňovače atd? Popřípadě doba dodání po objednání?
Další variantou je pro mě ASE UTRA. Ale to znamená nákup úsťového zařízení, tlumiče a s rychloupínacím systémem kompatibilního usměrňovače výšlehu.
To jsme sice v jiné cenovce, ale jestli se nevyplatí připlatit. Díky za zkušenosti a názory.



Esef
Příspěvky: 19

Příspěvek#1263 » ned 18. úno 2024, 19:46

Jo, tam se nemá co zničit s tak malým nástřelem.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1264 » úte 20. úno 2024, 16:56

Přátelé, právě byla představena puška ANTREG ARS verze 2.0 .

VERZE 2.0 OBSAHUJE TYTO INOVACE :

Zesílená povrchová úprava všech dílů
Inovovaný spoušťový mechanismus s kratším chodem spouště
Upravený profil LW hlavně s nižší hmotností
Odlehčený lower receiver i upper receiver
Inovovaná a odlehčená matice hlavně
Zdrsnění na zásobníkové šachtě pro lepší úchop a manipulaci
Nová řada úsťových zařízení M2 a F2 s nižší hmotností a s přípravou pro aretaci tlumiče
Slot "0" pro záložní mířidla
Regulátor plynu na pozici S modifikován pro střelbu s tlumičem s výraznou redukcí zpětných plynů při střelbě s tlumičem
U 16,5" a 18" hlavně prodloužené předpažbí


Tedy došlo k zapracování podstatné části připomínek které měli naši zákazníci, ale i my jako největší prodejci. Pro nás v HABRESTO je nejzásadnější, že jsme si vydupali regulátor plynů na pozici S aby již nebyl stylem opakovačka, ale aby reguloval plyny při střelbě s tlumičem a po přepnutí do této polohy je střelba s Antreg tlumičem úplně o něčem jiném - tak jak jsme to chtěli.

Dále se celkově odlehčovalo a některé verze jsou lehčí o 350g. Průměrně 150-350g hmotnostní úspora. Na pušce je to neuvěřitelně znát. Platí primárně pro LW hlavně.

Inovovaný spoušťák řeší praskající kolíčky a celkově byly vyřešeny i neduhy se závorníkem, který je nově DLC povlakován.

Dotazy rád zodpovím, co budu vědět.



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#1265 » úte 20. úno 2024, 17:37

Vypadá to moc pěkně, na FB na Antregu jsou i fotky.

A co 9mm verze? Bude?

Škoda jen že není udělaná řada v 300blk. Něco jako má třeba DD,.tj, od 9 inch hlavně až po M4SBR se zmenšenou délkou...



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1266 » úte 20. úno 2024, 17:44

Devítka stojí tam to dřív jak za rok nebude - bohužel
Blackout bude v limitované serii tuším 20+20ks v délkách 10,5" a 12,5" - za mě délky úplně na prd, ale skrz píst kratší nelze.
Fotky máme na habresto FB asi 30ks s detaily na ty změny. Dnes už šel první kus do světa.



getsome
Příspěvky: 620

Příspěvek#1267 » úte 20. úno 2024, 19:15

sokar píše:...ale skrz píst kratší nelze.

Pardon za hloupou otázku, ale Rattler je, či není píst?

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#1268 » úte 20. úno 2024, 19:34

Obrázek



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1269 » úte 20. úno 2024, 20:03

jojo rattler je píst, ale maj to řešený jinak - antreg by to musel celý překopat dost významně. Za mě je to v 300 aac k ničemu bohužel a tak je rattler mnohem lepší volba, protože 300 aac v 10,5+ délce je blbost.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#1270 » úte 20. úno 2024, 20:11

Ta zpráva o karabině mě dost mrzí, ale tohle je pecka a budu kupovat. Z mýho pohledu už tomu chybí jen možnost vlastního nápisu na vnitřní straně dust coveru a vodotrysk. Poklona Antregu a sokarovi za tlak na ně :thumbup:



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1271 » úte 20. úno 2024, 21:15

Tak se dyžtak ozvi a můžem pořešit. :D

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#1272 » pon 26. úno 2024, 20:03


Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 606

Příspěvek#1273 » úte 27. úno 2024, 00:02

Já nevím, ale ten kanál mi poslední (už teda dost dlouhou) dobou prostě připomíná krutě tlačený promo. Úplně stejně se rozplýval nad verzí 1. A úplně stejně se bude rozplývat nad verzí 3 (4...5...x)

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#1274 » úte 27. úno 2024, 00:24

Nějaký info v tom je, zbytek člověk musí odfiltrovat. Mě docela překvapilo jak vystouplá je matice která drží předpažbí. Velká škoda, že neukázal rozdíl při střelbě s tlumičem, kvůli který je tam nová poloha regulátoru.

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#1275 » úte 27. úno 2024, 05:42

Mě zarazila ta poměrně tenká hlaveň, jak se to bude chovat až se ohřeje. A mohli ukázat celej její profil jak vypadá.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti