Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#946 » stř 29. čer 2022, 11:45

Řešilo se to vícekrát již dříve. I přes to, že je puška nadmíru odolná tak kombinací těchto faktorů prostě nevydrží žádná povrchovka a užíváním se elox sedře


Jen technická poznámka, je zde zmíněno, že páka je eloxovaná a elox se sedře. On ten elox ale není povrchovka na materiálu, ale je to vytvrzená povrchová vrstva materiálu.Tzn. že není sedřena povrchovka jako taková, ale celá vrstva materiálu natahovací páky.
Naposledy upravil(a) Střelec dne stř 29. čer 2022, 11:46, celkem upraveno 1 x.



mikeyy
Příspěvky: 18

Příspěvek#947 » stř 29. čer 2022, 11:45

Mám kamarády, který nečistí ARka vůbec, jen střílí, promažou znovu jednou za čtvrt roku a nikdy jsem neslyšel, že by tohle někdo z nich řešil..

Tohle se snad jedině může stát, pokud člověk opravdu nepoužívá vůbec žádné mazivo a tahá tu páku pod nějakým zvláštním úhlem.. což si moc nedokážu představit jestli to vůbec jde?

Každopádně tohle by se mělo nějak ošetřit, v tomhle stavu by to zůstat nemělo, ne? Pokud to bude bez povrchovky a budou tam ty rýhy, tak ty “divný” zvuky zůstanou, ne?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#948 » stř 29. čer 2022, 12:46

Mikeyy nevim jak by sem musel tahat paku aby se tak sedrela, presne jak pises to ani neni mozne.
A uz duplem to misto v horni casti upperu.
Jak by sem todle schvalne udelal?

Ja to asi dam na reklamaci jak rika moje zena.
Protoze ta puska fakt levna nebola a kdyz tam neco neni v poradku vcetne toho divneho zvuku pri vypusteni zaveru a pri strelbe tak at to opravy v zaruce.



mikeyy
Příspěvky: 18

Příspěvek#949 » stř 29. čer 2022, 13:21

Ja si myslím, že bude potřeba minimálně koupit novou natahovací páku, to není takový problém.. ale, asi by se měla opravit i ta povrchovka, ale to už bych asi řešil přímo s výrobcem, ten musí uznat, zda je to na záruční opravu

Každopádně opravit se to určitě dá.. takže hlavu vzhůru



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#950 » stř 29. čer 2022, 16:55

CH po 460 Barnaulech a cca 400 mixu Fiocchi, PMC, přebíjenky... + občasné čištění a mazání olejem Breakthrough
IMG_5718.jpeg
IMG_5719.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#951 » stř 29. čer 2022, 17:02

getsome a zevnitr upper prosim esste odfot jak sem fotil ja. Tam kde beha ta paka. Dik
Jinak to mas krasne. A nechapu proc ja ne :(
Takze neni to barnaulama.
Ale jinak je i u tebe je videt ze ten povrch sleza, nebo to je svetlo?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#952 » stř 29. čer 2022, 17:12

mikeyy píše:Ja si myslím, že bude potřeba minimálně koupit novou natahovací páku, to není takový problém.. ale, asi by se měla opravit i ta povrchovka, ale to už bych asi řešil přímo s výrobcem, ten musí uznat, zda je to na záruční opravu

Každopádně opravit se to určitě dá.. takže hlavu vzhůru


To mas pravdu ze opravit jde vsechno ale kdyz todle neni moje vina proc by sem mnel davat jen tak dslsi penize za novu nekolik tisic korun za novu paku? A upper si take kupim novy? Videl si tu drazku zesuchanu na tych foto?

Ja nevim no ale antreg sem povazoval za etalon kvality a povrchovej odolnosti ale toto ked sa stane po par natiahnuti s povrchovkou paky a hlavne upperu kde beha paka tak to nemozem nechat len tak. Puska ma tak cca 1500 nastrielane. Natiahnuta paka bola ani ne 100x a to pocitam aj susenie doma co sa tyka natahovania. Na strelnici je natiahnuta len par krat.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#953 » stř 29. čer 2022, 18:15

Eagg píše:Ale jinak je i u tebe je videt ze ten povrch sleza, nebo to je svetlo?

Není to světlo, ale nějaké lehké opotřebení se na třecích plochách asi dá čekat. Skoro mám pocit, že to Sokar už vysvětloval, ale nechce se mi to hledat.

Jinak vnitřek upperu mám až na pár míst hladký jak dětskou prdelku, sorry ;)

IMG_5720.jpeg
IMG_5721.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#954 » stř 29. čer 2022, 18:28

getsome píše:
Eagg píše:Ale jinak je i u tebe je videt ze ten povrch sleza, nebo to je svetlo?

Není to světlo, ale nějaké lehké opotřebení se na třecích plochách asi dá čekat. Skoro mám pocit, že to Sokar už vysvětloval, ale nechce se mi to hledat.

Jinak vnitřek upperu mám až na pár míst hladký jak dětskou prdelku, sorry ;)

IMG_5720.jpeg
IMG_5721.jpeg


No vysvetloval to sice ale to neni pripad mojej pusky. Neco tam bude zle. Dik za fotografie. Mas to luxusne. Sem rozhodnut
Budu to reklamovat. Dik vsem za vas cas.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#955 » stř 29. čer 2022, 18:45

Já měl podobný problém, nechci hanit rád antreg ale u Vosadky V-ar to nemám a Barnaulama to určitě není, ty jsem používal i v V-ar a nic tomu nebylo a není



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#956 » stř 29. čer 2022, 18:57

Může být jeden zmetek. Držím palce s reklamací.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#957 » stř 29. čer 2022, 19:08

Milý Eagggu .... O tom zda to je tvoje vina nebo ne nerozhoduješ ty, ale výrobce potažmo prodejce. Jelikož nejsem pan Pesar a snažím se vše aktivně řešit, tak jsem právě dovolal (ano se mnou komunikují i po pracovní době) s výrobou a klidně pušku dovez tam kde jsi ji kupoval na reklamaci a napiš všechny údajné problémy kterými puška podle tebe trpí. O výrobním procesu natahovacích pák se vedou záznamy a existuje ke každé páce protokol měření ultrazvukem. Rádi ti ji proměří. Proto mají čísla. Podotýkám že máme prodané stovky kusů a nikdy nikdo nereklamoval jediný kus. Až tam pušku poneseš napiš že je vadná i hlaveň protože ti to se sypačkama a barnaulama nelítá jednou dírou.

getsome : Nemám sílu vysvětlovat neustále to samé. Dokonce jsem hledal čudlík jak se úplně tady z fóra vymazat, protože někdy teda mám pocit že spáchat harakiri bude víc v pohodě než s některými diskutovat. Ale má to své výhody - začal jsem psát další článek na blog. :lol:



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#958 » stř 29. čer 2022, 19:20

Sokar. Ja tu o hlavni nemluvil ani zminku. Chapu ze to chces nadlehcit. Ale o jakych dirach to mluvis? puska je velmi presna. S tym nemam zaden problem.
Proc proste neuznas ze tam muze byt neco nedobre? Proc stale obhajujes bez objektivneho posudenia a spis tu vkladas subjektivne pocity.
Neviem ktery majitel by bol stastny z toho ze sa mu todle stane na puske.
P.s. kto je pan Pesar?
Jinak sem v teto chvili mnel rozepsanej email tebw jako prodejcovi protoze si rekl ze ppmuzes s reklamaci ale po tomto to teda resit s tebou nebudu protoze neberes muj problem objektivne ale vzdy jen spusobem akym chces ty. Vcetne reklamy a vseho dokonaleho kolem antregu.
Ja nerikam ze je tovspatna puska. Ja jen rikam zw neni nornalne aby to bolo tak zesuchane.
A par lidi to tu napsalo take, tak asi na to neco pravdy bude.

Ono az kdyz je problem se ukaze jaka firma ve skutecnosti je. Lebo ked ptacka chytaju mu hezjy spivaju. Ale co kdyz se vyskytne problem?
A jo budu to reklamovat. Dufal sem sw mi pomuzes ale chapu nemuzu nekoho zaujateho zadat o objektivne posudenie problemu.

Nejdriv si mne obvynil ze paku netaham v ose
Pri tom ked si si nevsim tak paka je zesuchana z kazde strany. (To sem si rekl ze ted budu tahat do prava 1000x a zesucham ju a pak 1000x do leva atd? ... smesne
A jak vysvetlis upper?

Nekdy se i v relativne dobrej kvalite muzew vyskytnut zmetek. Proc to vubec nepripustis ale vzdy hajis sve reklamne duvody? To by si se tak ke mne spraval i keby sem kupil u tebe toho schmeiisera nebo antrega? Nebo si nasraty na mna ze sem nakonec po tojo schneisera neprisel a sel do wildgame pro antrega? To ale ze sem u tebe utratil dalsich desitek tisic to neni duvod proc si zasluzim i ja jako zakaznik uctu a respekt?



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#959 » stř 29. čer 2022, 19:26

Hlavně klídek, to platí pro oba...

@sokar: ta reakce mohla být méně cynická ;) P.S.: Písmo na blogu by zasloužilo přifouknout z 13px aspoň na 16px nebo 18px a vrátit černou místo šedé.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#960 » stř 29. čer 2022, 19:33

Sformuluju tento muj problem a hodim to jeste na aktivni club "zbrane" na facebooko. Mozno tam bude vic informaci o tom. U tohoto fora (vy co ste mi pomohli nazorom dakujem) som spis zvykli na taketo typi reakcii

Ohladne toho divneho zvuku pri strelbe este poslem cez to 100vku sellierov a pokial bude to robit tak i to budem reklamovat. A rovno si pozicam na nasej miestnej strelnici nejaku ARku a pprovnam si to. A klidne zvuk vystrelu resp zvuku natocim.

Pripravim proste vic materialu a skusim diskusiu na facebooko aj tu a nasledne reklamaciu u predajcu pripadne vyrobcu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů