Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#1126 » stř 21. pro 2022, 14:15

A 1000 sušených ne? :D



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1127 » stř 21. pro 2022, 14:30

Antreg , vystříleno 370 kusů munice
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ST33L
Příspěvky: 35

Příspěvek#1128 » stř 21. pro 2022, 14:51

Střelec píše:V Antregu nebo na jiné AR? 100 ran je cca 4 cykly páky.
V Antregu. Takhle mi to v podstatě přišlo. Vystřílel jsem jen krabku SB 69.

Jinak něco málo jsem sušil, ale žádný velký objemy. :)



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1129 » sob 24. pro 2022, 12:41

Všem spokojeným vlastnikům pušky Antreg i běžným uživatelům fóra přeju krásné svátky vánoční a šťastný nový rok. Užijte si je ve zdravý, radosti a hojnosti munice. Snad nás Antreg v příštím roce potěší něčím v ráži 9 mm?!



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1130 » sob 24. pro 2022, 20:08

Páka je opatřenou povrchovkou třídy milspec 3 - tedy nejvyšší možné. Někomu se otírá více, jinému méně - některé co jsou v antregu jsou s minimálním otěrem po roce - záleží kdo jak natahuje.. Jinak devítku jsem měl v ruce včera - bude na prodej nejpozději do poloviny roku. Víme, vývrt, víme funkci přebíjení, víme zásobník a je na ní několik unikátních věcí atd. Nechtěl jsem ji pustit z ruky. Více info sdělit nemůžu, ale je se na co sakra těšit. :mrgreen: :mrgreen:



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#1131 » ned 25. pro 2022, 00:56

Po 1600 ostrych (spise susim), 2 kurzech, nekolika treninzich a hromade suseni mam paku na stranach skoro vylestenou. Na funkci rostlinare to nema vliv a tak vesele strilim a (to spise) susim dal.



getsome
Příspěvky: 613

Příspěvek#1132 » ned 25. pro 2022, 09:11

Pasuje do Antregu BlackbeardX nebo všichni sušíte "klasicky"?



supertramp
Příspěvky: 10

Příspěvek#1133 » ned 25. pro 2022, 10:51

getsome> pasuje v pohode



getsome
Příspěvky: 613

Příspěvek#1134 » ned 25. pro 2022, 12:07

Dík



mikeyy
Příspěvky: 18

Příspěvek#1135 » úte 3. led 2023, 08:37

Ahoj, je tu někdo kdo má jak Antrega, tak V-ARku, popřípadě někdo, kdo měl tu čest je obě náležitě otestovat? Zajímalo by mě, jestli je vůbec nějaký reálný rozdíl vzhledem k tomu, že obě zbraně jsou ve zpracování top a už i V-ARka má doražeč. Napadá mě jen nitridovaná hlaveň ve prospěch Antregu, ale Vosátka zase nabízí nerez.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#1136 » úte 3. led 2023, 10:02

Mám i tu Varku v nerezu s 16,5" hlavní... pro mě doražeč nebyl to, co rozhodlo pro Antreg. Ale ve stručnosti (dříve jsem tu dělal i porovnání)
- lepší spoušť u Antreg (menší odpor, jinak obě pušky mají velmi hladký chod). Spoušť ti upraví pan Vosátka, ale musíš za ním dojet...
- lepší povrchovka u Antreg a jelikož s puškou docela dost nalítám, dopadá na zem, dřevo atd., tak Antreg drží. U V-AR je na tom černém povrchu vidět takový "otěr". Není to nic hrozného, ale když to může být bez otěru, beru
- Antreg je od výroby plně oboustranný a to i pro sundání závěru, což V-AR je za příplatek a když jsem si konfiguroval zbraně, Antreg vyšel stejně jako V-AR, ale ta spoušt a povrchovka rozhodly, že další puška(y) od Antreg
Celkově vzato s ani jednou neuděláš chybu, ale za ty kačky, co to stojí, řeším i tyto detaily ;)



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#1137 » úte 3. led 2023, 18:16

Var má dle mě smysl v DI se stavitelným gasblockem. Jinak to přesně vystihl kolega.



kenjyroo
Příspěvky: 10

Příspěvek#1138 » ned 19. úno 2023, 21:52

Taky řeším dilema, jestli Antreg, nebo V-AR ve 14,5 - 16,5" hlavni pístovku. Vzhledově a povrchovou úpravou se spíše přikláním k Antregu, ale asi rozhodne spíše cena. Od Vosátky mám naceněno s nerez hlavní 14,5" a oboustranným ovládáním, Magpul CRT a pistolovou rukojetí vč. rovného předpažbí za cca 67.800,-.



mikeyy
Příspěvky: 18

Příspěvek#1139 » pon 20. úno 2023, 07:20

Dle mě záleží na preferencích. Obě pušky jsou super.
Spíše bych řešil odběr plynu. Jestli chci automatiku nebo stelovatelný odběr. Plus jestli chci klasickou, popřípadě nerez hlaveň nebo nitridovanou.

Jinak tlumič u antregu stojí 30k (ale prej přežije 3x pušku - útlum má zhruba stejný). Nehledě na to, že už nejsou.

Co se týče povrchovky, tak v-arku časem omlátíš, ale je to zbraň, to k tomu patří. Cerakote u Antregu taky omlátíš. Ale vždy se dá puška přestříkat. Dělá to uz hromada firem.

Dle mého subjektivního názoru je v-ar lépe slícována. Tím myslím jen upper a lower - čistě z estetického hlediska. Když jsem sháněl Antrega, tak na bazarech moc pěkný kousky nebyly. Nechápu. Ale tak Antreg je vojenská puška, tam se hledí na to, aby to fungovalo, estetika není podstatná.

Porovnej si moderní v-arky od roku 2022 s Antregem a vem co se ti víc líbí.

Chtěl jsem původně Antrega, ale jsem hobby střelec
a taková “maličkost” co mě opravdu otrávila nejvíc je ta, jak díra u regulace plynu v předpažbí ofukuje ruku a máš ji pak černou. A to je zrovna místo, kam já při střílení tu ruku automaticky dávám. Takže za mě automatická regulace, nepotřebuji stelovatelny gasblok. Jinak kdyby nebyly k dispozici v-arky, tak bych si Antreg rozhodně koupil. Je to moc hezká vojenská puška.

Servis by měl být prvotřídní u obou výrobců. Než ti tu všichni budou skládat básně o Antregu, tak jsem ti chtěl dát pohled na věc hobby střelce. Nejsem voják.



kenjyroo
Příspěvky: 10

Příspěvek#1140 » pon 20. úno 2023, 08:43

mikeyy moc děkuji za tvůj názor, pomůže mi to při rozhodování.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů

cron