Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#961 » stř 29. čer 2022, 19:52

V pořádku reklamuj máš na to právo. Výrobce se ti vyjádří a pak to zde můžeme probrat kde byl problém a kdo za to mohl. Třeba máš opravdu pravdu a já se ti zde samozřejmě oficiálně omluvím pokud se ukáže že je chyba na straně výrobce. Alespoň se to do budoucna bude vědět čím to je a až se na to bude ptát někdo další již bude díky tobě přesně vědět kde byla chyba.



tata7474
Příspěvky: 8

Příspěvek#962 » stř 29. čer 2022, 20:36

Porovnanie podobnych foto z poslednych dvoch stran ... Eagg, čopak je to za srajdu?


Untitled.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#963 » stř 29. čer 2022, 20:42

tata7474 obe antreg pusky. Foto paky mas na druhej strane.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#964 » stř 29. čer 2022, 20:55

Sokar mam pocit ze je tu takova zaujatost na neomylnu kvalitu pusky a vsetkych jej sucasti ze v reklamacii nepochodim pretoze jak pises sam v minulom hodne arogatnom prispevku, ty si uz nekoho od nich kontaktoval a urcite ste sa zhodli na tom ze urcite to nemoze byt chyba pusky ale moja. Sam si to naznacil.

Naozaj by ma ale zaujimalo jakym sposobom sa upper takto moze zodrat.
- Ze barnauli vs olej? Pochybujen
- Ze trening na piesku? Nie v piesku ale na piesku kde je mozne ze poletovali prachove castocky piesku alexto nemohli toto sposobit. Ta puska v zivote nebola na ,zemy polozena inde nez doma nebo na stole. Ani len na beton ju nedavam aby sa mi neoskrela lebo si ju vazim. Na strelnici je cely cas na popruhu zavesena.
Snad to s tou laskou k tej puske i prehanam (je moja prva)

Tak este raz mi napis cim som to mohol ja sposobit?
Videl si upper v mieste kde beha paka?

Myslis ze mna nesere ze budem bez pusky? Co ked ju zrovna budem potrebovat? 30 dni na reklamacii bude to je velka doba. Ale co mam robit? Mam si kupit novu paku a novy upper?

Ja chapem ze pre teba asi 70 tisic nic neni. Pre mna je to hodne penazi. Napisem do antregu poslu par foto a snad nezaujato mi pomozu. Zavery robit nebudem. Mozno nakonec motyka vystreli a bude po probleme.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#965 » stř 29. čer 2022, 21:05

Eagg + sokar: Na mém zánovním Antregu (335 ran) je páka na jedné horní hraně obroušená a na stejném místě je odřený upper (viz foto). Na mém zánovním BCM (385 ran) je páka jen mastná a taktéž upper. Zespodu (nefotil jsem) jsou trochu obroušené obě Antreg pocitově víc. Oboje mažu stejnou "bílou vazelínou". Z obou jsem střílel snad všechny dostupné náboje v běžném prodeji.

Vždycky, když tady Eagg vytáhne nějakou "vadu" (dávám do uvozovek, protože nechci rozpoutat flame, o tom, zda to vada je), tak zjistím, že to mám na svém Antregu taky (a na svém BCM ne), jako třeba minule omlácený upper od závorníku, nebo ne úplně zarovnané předpažbí. Nějak mě to netrápí, ale tím, že to mám možnost srovnat s BCM, které má v podstatě úplně stejné zacházení, nedělám si ani iluze.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#966 » stř 29. čer 2022, 21:23

Bubenicek píše:Já měl podobný problém, nechci hanit rád antreg ale u Vosadky V-ar to nemám a Barnaulama to určitě není, ty jsem používal i v V-ar a nic tomu nebylo a není

A jak jsi ten problém vyřešil?



Gwin
Příspěvky: 35

Příspěvek#967 » stř 29. čer 2022, 22:33

Nevím, jak moc to je reálné, ale nemůže být natahovací páka odřená od měděné pasty, co byla na závorníku?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#968 » stř 29. čer 2022, 23:11

risa2000 tomu zaciatku som sice nepochopil znelo to trocha jako pokus ma urazit ale dakujem ti za foto a ze si sa podelil o info.
Takze mas tam cez 300 ran a vyxera to takto.
Pockaj az tam budes nat 1500 jak ja jak to bude vyzerat.
To neni moc dobra vizitka antregu!!!.
Vidim ale ze nesom sam.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#969 » stř 29. čer 2022, 23:15

Gwin: Nemůžu mluvit obecně, ale v mém případě je jasně jedna hrana vyloženě oholená a na stejném místě odraný upper, zatímco druhá je skoro bez známky opotřebení. To není pastou ale nějakým namáháním, nebo tvarem.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#970 » čtv 30. čer 2022, 05:29

risa2000 píše:
Bubenicek píše:Já měl podobný problém, nechci hanit rád antreg ale u Vosadky V-ar to nemám a Barnaulama to určitě není, ty jsem používal i v V-ar a nic tomu nebylo a není

A jak jsi ten problém vyřešil?


Prodal jsem pušku, nechal já si jen DD A V-ar a BCM. Nejs zas tak aktivní střelec ale vašimi tyhle věci, stejně tak js se po pár vadách zbavil všeho od CZUB

Chtěl jsem i teď koupit novej Antreg ale nějak nejsou ale to jed stejně a třeba Vosadka tak nestíhá vyrábět ale tam je výhoda jak psal tuším Iser že Vosadka hned bez řečí vše hned oprav nebo vymění .



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#971 » čtv 30. čer 2022, 06:03

Fik by mohl dát foto Perunu po 8k :lol:



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#972 » čtv 30. čer 2022, 06:53

risa2000 píše:Vždycky, když tady Eagg vytáhne nějakou "vadu" (dávám do uvozovek, protože nechci rozpoutat flame, o tom, zda to vada je), tak zjistím, že to mám na svém Antregu taky (a na svém BCM ne), jako třeba minule omlácený upper od závorníku, nebo ne úplně zarovnané předpažbí. Nějak mě to netrápí, ale tím, že to mám možnost srovnat s BCM, které má v podstatě úplně stejné zacházení, nedělám si ani iluze.

Ona tady, nejspíš chytrým marketingem, vznikla představa, že Antreg je nějaká špička na úrovni JP, z dílny zbrojířů, co top-tier AR-15 vyrábí nejmíň 30 let. Ve skutečnosti je to ingot, který se vyrábí teprve 2 roky ve fabrice, která obrábí kde co, od automotive až po jateční přístroje :lol: Vysoká cena a ta aura z první věty pak způsobují to, že se na fóru diskutují neodladěné detaily, které by u tak "skvělé" pušky zákazník nečekal, protože na levnější USA sériovce jako je BCM je nenajde ;)

Když k tomu přistoupím tak, že jsem nejspíš přeplatil 10K a že budu muset kvůli těžké hlavni zamakat na ruce, nemám si na co stěžovat :lol:



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#973 » čtv 30. čer 2022, 08:42

Taky se tedy pochlubím. Antreg po 37000 ranách mixem střeliva převážně barnaul. Puška čištěná asi 7x.Převážně kompresorem, trochu oleje a hotovo. Můžete si všimnou že natahovací páka je na jedné straně opotřebovaná více než na druhé - protože většina z nás jsou praváci a natahují levou rukou a tím tlačí páku napravo. Tedy dochází k většímu otěru. Uvnitř je opotřebení pušky vidět na další fotce. Pro zajímavost jsem vzal předpažbí z PARKY a Antregu a zkoušel ho vičistit měděným a mosazným kartáčem. NA parce slezlo docela rychle a na Antregu chvíli poté. Stačila mi minuta drhnutí kartáčem asi 15x sem tam a je po povrchovce u obou. Ona totiž žádná povrchovna není věčná a jak se přehnaně čistí způsobí to toto. Povrchovka prostě odejde. Viděl jsem upper zevnitř oleštěný mnohem více, protože uživatel místo střelby více čistil a čistil tak až tu pušku uvnitř mosazným kartáčem nějak takto vyleštil.

getsome - antreg jako jedna z mála firem má certifikaci na přímé dodávky dílů do složek nato. Neznám jinou která by toto měla. Puška je milspec tedy vnitřek je stejný jako každá dálčí puška a proto sedí i jiné natahovací páky.

risa2000 - ano někteří se nad některými věcmi nepozastavují. Za mě to nemá na nic vliv. Já s puškou střílím, nezkoumám ji mikroskopem. Ale třeba se pletem a bude tam něco fakt špatně. Počkáme si na výsledek reklamce, který já sice nebudu moct zveřejnit, ale eagg nám dá vědět první a pak se může zase vést zajímavá diskuze. :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#974 » čtv 30. čer 2022, 09:07

Jen malé technické okénko, elox má tvrdost od 350 do 600 dle Vickerse a mosaz 95-140, tedy jsi jen zanesl povrch eloxu otřenou mosazí :)



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#975 » čtv 30. čer 2022, 09:58

Údaje z netu není problém dohledat. Tabulky a podklady ze školy už nemám. Materiálem s vyšším číslem lze udělat vryp do materiálu s číslem nižším. Určení tvrdosti podle Mohsovy stupnice tvrdosti se provádí vrypem do zkoušeného materiálu. Mosaz 3,5-4. Hliník 2,9.

Dle Vickerse : Hliník 167 , měď 369

Tvrdý elox dle Vickerse ano 350-600 - Antreg uvádí tvrzený elox. Kolik má hodnotu teda fakt nevím.
Mosaz uvádíš polotvrdou a tá má opravdu 95-140 dle jednoho webu. Nedokazuje to však nic, protože nevíme tvrdost a složení mosazného(měděného) kartáče a stejně tak provedenou úpravu hliníku. Fakt je ten, že obě předpažbí mají po vyčištění jinou povrchovku, odřenou, nebo zanesenou, prostě né původní. :?:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů