Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
ST33L
Příspěvky: 35

Příspěvek#991 » pát 1. črc 2022, 19:01

sokar píše:Objednával jsi v bearece ?


Ano, M4s 2M LW Midnight Bronze



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#992 » pát 1. črc 2022, 19:08

Vím o ní. volali. Dnes jsem ji zadával do výroby. Termín je opravdu takový.8-12 týdnů. Nyní dorazily nějaké hlavně, ale stále se čeká asi na 350ks které Lothar neposlal, proto váznou dodávky. Podle konfigurace se dodací doba liší, Záleží na fázi výroby, zda se točí LW hlavně, nebo HW hlavně, dělají barevné provedení atd. 12,5" je nejžádanější proto trvá nejdéle. Cíl je čekací dobu srazit na max 14 dnů, ale tím že každý týden dojde X dalších objednávek tak se drží pořadník naplněný - aktuálně čeká přes 50 lidí. :shock:



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#993 » pát 1. črc 2022, 19:59

Nedá mi to se nepodělit : Právě mi došla přes FB fotka od pána co má varku - 100ran cca po první návštěvě střelnice. Fórum čte, ale zapojovat se nebude. Nevím no, já v tom problém vůbec nevidím. Za mě páka zcela v pořádku. Pokud chcete pušku netknutou tak s ní nestřílejte. :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 695

Příspěvek#994 » pát 1. črc 2022, 20:24

sokar píše:PCC už je jeden tetovací kus víc nevím. , natahovací páku - čekám na uvolnění výrobní kapacity, regulátor je v řešení - bude o něm další týden debata. Tlumič už se dodělává poslední kus, tedy má jít konečně do prodeje. Vím že je to neskutečně dlouho a furt se to odkládá, teĎ stále nejsou vyřízené objednávky z března, protože nebyly hlavně od lothara, ale už se to pomalu lepší. Nic moc info uznávám. :cry:


Naopak, to o PCC, páka, regulátor jsou dobrý zprávy! Díky!

Náhodou nějaká fotka testovacího kusu PCC nebo alespoň části, jako teaser :lol: , by nebyla?



mr.ricardo1
Příspěvky: 49

Příspěvek#995 » sob 2. črc 2022, 07:58

ST33L píše:Zdravím, jak dlouho teď čekáte nebo jste čekali na ARS. Dneska jsem objednával a říkali mi cca 12 týdnů, jestli ta doba +- odpovídá nebo to je kvůli hlavním déle.


Včera měla dorazit, včera volal Sully a posunuli dodání o další týden. Momentálně myslím 15. - 16. týden od objednání, začíná z toho být puška, kterou svět neviděl :lol:



Tavič
Příspěvky: 16

Příspěvek#996 » pon 4. črc 2022, 19:38

To @Sokar: Nějaký info ohledně malorážkového adaptéru, který by pasoval a fungoval v Antregu? Třeba CMMG adaptér nebo jiný? Zkušenosti, realita apod. Díky



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#997 » pon 4. črc 2022, 19:42

Ano tím že je puška milspec tak funguje a je odzkoušený. Sám ho však nedoporučuju. Adaptér zasírá hlaveň, gasblock, přesnost je nic moc protože vývrt na 223 je jiný než ten vhodný na 22LR. Pokud chce někdo ARko ve 22Lr lepší volba bude SW MP15-22.



mr.ricardo1
Příspěvky: 49

Příspěvek#998 » úte 12. črc 2022, 16:27

Tak moje šedivá myška je doma :D :D zítra mám rezervaci na Pankrác, potom na ní naházím doplňky a dám se také foto. Na AR jsem se chystal dlouho, takže z ní mám fakt radost. A na vinohradech naskladnili i střelivo, co víc si přát 8-)

Uživatelský avatar
ST33L
Příspěvky: 35

Příspěvek#999 » stř 13. črc 2022, 15:41

mr.ricardo1 píše:Tak moje šedivá myška je doma :D :D zítra mám rezervaci na Pankrác, potom na ní naházím doplňky a dám se také foto. Na AR jsem se chystal dlouho, takže z ní mám fakt radost. A na vinohradech naskladnili i střelivo, co víc si přát 8-)


Chodí teď ARS se 30 rannýma zásobníkama? Já se na to v Bearece ptal, jestli bych mohl dostat třicítky, když mám výjimku a bylo mi řečeno, že k pušce dávají co zrovna je skladem.



mr.ricardo1
Příspěvky: 49

Příspěvek#1000 » stř 13. črc 2022, 16:22

Výjimku mám a přišla s dvěma desetirannýma. Popravdě, jsem rád, že konečně dorazila, takže zásobníky jsem úplně neřešil. Na začátek to stačí a třicítky dokoupím.



izerS18
Příspěvky: 1253

Příspěvek#1001 » stř 13. črc 2022, 17:21

Chodí s 10 bych řekl, bo pak je to B a nemusí se nic více řešit. Zpočátku byly i 10+, ale to ještě nebyla směrnice že...



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1002 » stř 13. črc 2022, 17:45

K pušce chodily 30rd. Po úpravě zákona chodí 10rd. Ne to co zrovna je. Prostě vždy tam jsou 2x 10rd od Magpulu + čistící sada Breakthrouh clean AR15. Pokud mi dá dealer vědět že chce 30rd a mají je v Antregu skladem tak je lze dodat. Je to však do doprodání skladových zásob. Pak jen 10rd. Kolik je tam 30rd ještě volných těžko říct. Nikdo si za poslední půl rok nevyptával specificky 30rd magy. Pokud tedy chceš 30rd a jelikož si objednával u dealera a ne u mě, tedy nevím příjmení, tak jim napiš požadavek, oni to pinknou na mě a já to dám do poznámky k tvojí pušce. Pokud budou tak je tam dostaneš.



Carlos1
Příspěvky: 6

Příspěvek#1003 » čtv 4. srp 2022, 21:10

Jsou nějaké novinky k tlumiči? Finální kalkulace ceny, výsledky testů, praktické zkušenosti oproti konkurenci, PoI shift, slíbené video z testování?



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#1004 » pát 5. srp 2022, 09:32

Taky čekám, kdy se objeví nějaká konkrétní data, srovnání, recenze. Zatím všude jenom hype.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1005 » pát 5. srp 2022, 19:46

Dnes se točilo s tacticoolnou malé video o tlumiči. Více info nemáme, termín se už několikrát posunul skrz výrobní kapacitu.Cena má být do 30k, jaká bude přesně nevíme. NEvíme nic moc. Je u nás v habrestu ke kouknutí a vyzkoušení. Je těžký a u 10,5" je blowback znatelný. Vydrží však stovky ran za sebou, šokové chlazení v kýblu s vodou a střelbu i když je v něm ještě nějaká voda. Další specifikace od antregu musíme počkat než je dají. Včetně zmíněného testovacího videa ala socom.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů