Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#1081 » pát 30. zář 2022, 00:41

Jj je to MDP9, UDP je blowback. Je fakt že ta cena je vysoko i v US u nás by byla mimo....
Každopádně držím Antregu palce.



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1082 » pát 30. zář 2022, 08:32

Designově se mi libí B&T SPC9 a díky 9" hlavní bych se za něj i v poho poskládal. Ale jak si stojí vůči konkurentům povědomí nemám?!

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1083 » pát 30. zář 2022, 09:02

Antreg ARS M4s ! jste OT



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#1084 » stř 5. říj 2022, 17:24

Tak jsem konečně trochu vyzkoušel Antrega s novou úsťovou brzdou AU a sportovním pístkem. V kombinaci brzda pístek ke chování za mě famózní. Není to sice na úrovni sportovního speciálu, ale až na hluk to je malorážka s nadupanou municí...
Tlumič opravdu nevrací v této kombinaci nic zpět co by i po vyšším počtu výstřelů kouřilo nepříjemné na střelce.
Je ale vidět zvýšená rychlost závěru kdy se závěr spolehlivě zachytává v zadní pozici, stejně tak je znát znatelný odfuk plynů z gas bloku dopředu. Předpokládám, že.ale rychlost závěru bude blízká střelbě s normálním pístkem.

Co je nepříjemné, bohužel fyzika v praxi, je zahřívání tlumiče, to je po pár ranách opravdu hodně znát, po vystříleni 60 mirenych ran v rychlejším tempu je problém není problém tlumič povolit ale nelze na něj sáhnout holou rukou bez popálení.

Úroveň hluku v tunelové střelnici je i s tlumičem dost vysoká.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#1085 » stř 5. říj 2022, 18:08

Béďa: Tlumič AU DUAL? Jak dlouhá hlaveň? Díky.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#1086 » stř 5. říj 2022, 19:53

Mám Antrega 10,5 , tlumič AS Dual dlouhý

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#1087 » stř 5. říj 2022, 22:23

Zajímalo by mě porovnání s klasickým tlumičem, jestli je to pořád pro střelce ok z hlediska spalin do obličeje. S tím by to ale asi chtělo "tlumičový" píst s ještě větším odfukem v gas blocku...

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#1088 » čtv 6. říj 2022, 06:57

Klasický tlumič kouří do obličeje dost (a to i ten od Antregu) a to i s pístovkou. Ase Ultra nekouří/nefouká. Zahřívají se všechny. Když se zahřívá tlumič, zahřívá se i hlaveň. Materiál hlavně tím trpí a snižuje se rapidně její životnost. Kdo chce střílet stovky ran s tlumičem za den, musí s tím počítat.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#1089 » čtv 6. říj 2022, 07:46

Měl jsem na mysli s tím sportovním pístem. Třeba sokar tady psal, že s Antreg tlumičem (tj. klasický) to není úplně super zážitek, ale předpokládám, že měl normální píst.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#1090 » čtv 6. říj 2022, 07:54

Tam by asi pomohla ta ventilovaná natahovací páka, jak psal Sokar.. Píst se t už řešil a co si pamatuju moc to nepomohlo.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#1091 » čtv 6. říj 2022, 08:23

Tak ten sportovní pistek má i u klasického tlumiče smysl, protože zpomalí rychlost závěru. Jinak tlumič jsem zahrál z důvody zkoušky funkce, pro běžné střílení počítám sice s pravidelným, ale omezeným použitím co do počtu výstřelů a následného chlazení.

Tady mě opět napadá, že by bylo super mít tréningovou verzi, tzn. Stejná délka, hmotnost ale jen trubka co by filungovala jako prase.

Nemá někdo info o chystaném praseti AS?



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1092 » čtv 6. říj 2022, 10:40

Zkoušel si sportovní píst i bez tlumiče hluku? Uvažuji že si o něj napíšu Ježíškovi ( Sokarovi ) i když asi velkou radost mít nebude?! Sice říkal že si ho můžeme svépomocí udělat doma bruskou s toho stávajícího, ale do toho se pouštět nechci. Poznal si rozdíl v tom kam ti chodí prázdné nabojnice? Sice mám 14,5 hlaveň ale chod plynů máme stejný.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1093 » čtv 6. říj 2022, 16:08

Perforovaná páku bude s Antreg tlumičem v podstatě nutnost. Mám je ve výrobě - kopie radianu, ale do 3k. Kdy budou nevím. Sportovní píst budete všichni tak dlouho "otravovat" že ho budu muset zase dát na eshop než to pomalu každej týden řešit mimo systém. :lol: :-)

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#1094 » čtv 6. říj 2022, 16:25

Béďa píše:Tak ten sportovní pistek má i u klasického tlumiče smysl, protože zpomalí rychlost závěru.


Jasné, snažil jsem se naznačit, že pro pušku střílenou jen s tlumičem a to klasickým, by se hodil ještě víc upravený píst, aby to víc odfukovalo už v gas blocku. Řešení jako ventilovaná páka už jen minimalizuje následky toho, že je v systému moc velký tlak, bcg je zrychlený, dříve se otevírá komora, spaliny se ve větší míře vrací zpátky.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#1095 » čtv 6. říj 2022, 19:48

Junior. Viz začátek mého příspěvku k AS... S brzdou je chování super, dle mě na úrovni plynu se stavitelnym gasblockem.
Spolehlivost s brzdou, má sama o sobě zpětný tlak oproti fleshhideru, stoprocentní, včetně záchytu závěru. U flashideru nezachytávají závěr.
Brzda je od AS s timingem. Samozřejmě je to hlučné, ideálně by to chtělo ještě převlečené prase, údajne AS chystá, aby člověk mohl používat všechny tři možnosti dle potřeby.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Homelander a 13 hostů