PPS 43 SEMI

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#16 » čtv 22. dub 2021, 08:27

Mám klasiku PPŠ41. Při koupi jsem byl upozorněn prodejcem xxxxxxxxx at se nelekám, když si občas střelí krátkou dávku "omylem". Udajně řešeno pouze zminovaným kolíčkem, rozborku jsem nedělal. Líbí se mi jako kus, střílení z toho neřeším. Sběratelskou cenu už to po prasáckých upravách stejně bohužel moc nemá. Vím že tohle je vlákno PP43, pouze navazuji na téma spouštáku a úpravy na B.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#17 » čtv 22. dub 2021, 17:42

jarusss píše:Tak jem se konečně dotal ke střelbě a nafoceni.
Střelba - jde to. Nevim jestli můj spagin staji tak za hovno, nebo muj sud je tak super, ale spoušť mnohem lepší - do ladaku daleko samozrejme, ale přijatelná , prodleva je, no.... ale nekope to, prijemne se to drzi, strili dopredu a do cernyho na 25m. Cisteni super jak nema pist, za 100 ran jednou zakulometil- asi slabsi naboj. Prijemne se to drží,vsude zaoblenej, kratkej pěkně na noseni. Jinak mohl by byt lehčí. Zasobnik se super jenom zacvakne, dobre se vyndava. O nekolik řádů výše špagina.
Jenom.me štvala sklopka - samy tahla super aretace,nevikla se,ale ta placka co se opira o rameno je volna, a preklapi se. Coz je celkem neprijemny. Budu muset asi rozklepat nejtek. Nekdy.....
Celkove za ty prachy velmi dobrý.


A ty fotky?



jarusss
Příspěvky: 51

Příspěvek#18 » ned 2. kvě 2021, 22:07

tak jsem konecne fotky zmensil. nedokazu se nejak poprat s autofocusem, bohuzel. ze shora je videt ta placicka privarena ke spousti, a vybrani ramu. a jak zmacnknes spoust, placicka vyjede, a udela prerusovac, to je videt na fotkach z boku. na zaver porovnani Sud - Spagat
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



jarusss
Příspěvky: 51

Příspěvek#19 » ned 2. kvě 2021, 22:09

Jeste to porovnani
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#20 » ned 2. kvě 2021, 23:58

Ta pacička funguje vlastně jako druhý ozub? Nemlátí to do prstu, jak přes to přejíždí závěr? Mám pocit,že jsem viděl jiný systém, ale možná se mýlím



jarusss
Příspěvky: 51

Příspěvek#21 » úte 4. kvě 2021, 03:11

Nemlati, jak to zmaknes, fu guje to jako prerusovac. Ale cela zbran se cukne pri vysrelu. Lita tam asi kilo zeleza.ale poplatne dobe. Vsechny tyhle kramy vcetne uzi a sa 26 fungujou stejne. Ale sud je oproti spaginu super



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#22 » stř 5. kvě 2021, 01:18

Takže ta destička není ke spoušti nafest přivařená, ale je pohyblivá a odpružená?



jarusss
Příspěvky: 51

Příspěvek#23 » čtv 1. črc 2021, 01:30

desticka je privarena. neprislo mi, ze by to mlatilo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů